Xiaomi Redmi 7A - Акумулятор
Розміри: 70.41 x 146.3 x 9.55 мм
Вага: 165 г
SoC: Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439)
Процесор: 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.45 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: Qualcomm Adreno 505, 650 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 800 МГц
Вбудована пам'ять: 16 ГБ, 32 ГБ
Картки пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Екран: 5.45 in, IPS, 720 x 1440 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 4000 мА·год, Li-polymer (Літій-полімерний)
Операційна система: MIUI V10.2 (Android 9.0 Pie)
Камера: 4160 x 3120 пікселів, 1920 x 1080 пікселів, 30 кадрів/сек
SIM-картка: Nano-SIM
Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 4.2
Навігація: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou
Місткість акумулятора, інші моделі Xiaomi
Місткість акумулятора Xiaomi Redmi 7A та інформація про інші моделі Xiaomi з тією ж чи подібною ємністю акумулятора.
Автономна робота акумулятора, час розмови 2G, інші моделі Xiaomi
Кількість годин, протягом яких акумулятор Xiaomi Redmi 7A повністю розряджається під час розмов у 2G мережі, та інформація про інші моделі Xiaomi з тим же чи подібним часом розмов.
Автономна робота акумулятора, час розмови 3G, інші моделі Xiaomi
Кількість годин, протягом яких акумулятор Xiaomi Redmi 7A повністю розряджається під час розмов у 3G мережі, та інформація про інші моделі Xiaomi з тим же чи подібним часом розмов.
Ємність акумулятора, моделі інших марок
Місткість акумулятора Xiaomi Redmi 7A та дані про моделі інших марок з тією ж чи подібною ємністю акумулятора.
Автономна робота акумулятора, час розмови 2G, моделі інших марок
Кількість годин, протягом яких акумулятор Xiaomi Redmi 7A повністю розряджається під час розмов у 2G мережі, та дані про моделі інших марок з тим самим або подібним часом розмов.
Автономна робота акумулятора, час розмови 3G, моделі інших марок
Кількість годин, протягом яких акумулятор Xiaomi Redmi 7A повністю розряджається під час розмов у 3G мережі, та дані про моделі інших марок з тим самим або подібним часом розмов.
Нещодавно переглянуті пристрої
Список мобільних пристроїв, чиї характеристики були нещодавно переглянуті
Xiaomi Redmi 7A
Розміри: 70.41 x 146.3 x 9.55 мм
Вага: 165 г
SoC: Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439)
Процесор: 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.45 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: Qualcomm Adreno 505, 650 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 800 МГц
Вбудована пам'ять: 16 ГБ, 32 ГБ
Екран: 5.45 in, IPS, 720 x 1440 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 4000 мА·год, Li-polymer (Літій-полімерний)
Операційна система: MIUI V10.2 (Android 9.0 Pie)
Камера: 4160 x 3120 пікселів, 1920 x 1080 пікселів, 30 кадрів/сек
Інформація на сайті надається за принципом "як є" без будь-яких гарантій. Сайт не несе відповідальності за перепустки, неточності або інші помилки в даних, які публікує. Відтворення будь-якої частини сайту повністю або частково або в будь-якій іншій формі без нашого попереднього письмового дозволу забороняється. Торгові марки, логотипи та логотипи виробників мобільних пристроїв, хардвер, софтвер тощо. буд. належать відповідним власникам.
Xiaomi Redmi 7A - Технічні характеристики
Розміри: 70.41 x 146.3 x 9.55 мм
Вага: 165 г
SoC: Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439)
Процесор: 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.45 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: Qualcomm Adreno 505, 650 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 800 МГц
Вбудована пам'ять: 16 ГБ, 32 ГБ
Картки пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Екран: 5.45 in, IPS, 720 x 1440 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 4000 мА·год, Li-polymer (Літій-полімерний)
Операційна система: MIUI V10.2 (Android 9.0 Pie)
Камера: 4160 x 3120 пікселів, 1920 x 1080 пікселів, 30 кадрів/сек
SIM-картка: Nano-SIM
Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 4.2
Навігація: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou
Марка та модель
Інформація про марку, модель та альтернативні назви конкретного пристрою, якщо такі є.
Ім'я компанії-виробника пристрою.
Назва моделі пристрою.
Інші назви, якими модель позначається.
Дизайн
Інформація про розміри та вагу пристрою, подана в різних одиницях вимірювання. Використані матеріали, пропоновані кольори, сертифікати.
Інформація про ширину - мається на увазі горизонтальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про висоту - мається на увазі вертикальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про товщину пристрою у різних одиницях виміру.
Інформація про вагу пристрою у різних одиницях вимірювання.
Приблизний обсяг пристрою, обчислений з урахуванням розмірів, наданих виробником. Належить до пристроїв з формою прямокутного паралелепіпеда.
Інформація про квіти, в яких пропонується цей пристрій.
Матеріали для виготовлення корпусу пристрою.
SIM-картка
SIM-картка використовується у мобільних пристроях для збереження даних, що засвідчують автентичність абонентів мобільних послуг.
Інформація про тип і розмір (форм-фактор) SIM-картки, використаної у пристрої.
Інформація про кількість SIM-карток, які підтримує Ваш пристрій.
Відомості про деякі характеристики SIM-картки(-у) пристрою.
Мобільні мережі
Мобільна мережа - це радіосистема, яка дозволяє безлічі мобільних пристроїв обмінюватися даними між собою.
GSM (Global System for Mobile Communications) розроблено, щоб замінити аналогову мобільну мережу (1G). Тому GSM дуже часто називається і 2G мобільною мережею. Вона покращена додаванням GPRS (General Packet Radio Services), а пізніше і EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) технологій.
CDMA (Code-Division Multiple Access) – це канальний метод доступу, використаний при комунікаціях у мобільних мережах. Порівняно з іншими 2G та 2.5G стандартами, як GSM та TDMA, він надає більш високі швидкості перенесення даних та можливість з'єднання більшої кількості споживачів в один і той же час.
W-CDMA (Wideband Code Division Multiple Access) є ефірним інтерфейсом, що використовується 3G мобільними мережами, і є одним з трьох основних ефірних інтерфейсів UMTS разом з TD-SCDMA і TD-CDMA. Він забезпечує більш високі швидкості перенесення даних і можливість з'єднання більшої кількості споживачів в один і той же час.
TD-SCDMA (Time Division Synchronous Code Division Multiple Access) – це 3G стандарт мобільних мереж. Його називають ще й UTRA/UMTS-TDD LCR.Він розроблений як альтернатива W-CDMA стандарту у Китаї Китайською академією телекомунікаційних технологій, компаніями Датанг Телеком та Сіменс. TD-SCDMA поєднує в собі TDMA та CDMA.
LTE (Long Term Evolution) визначається як технологія четвертого покоління (4G). Вона розроблена 3GPP на базі GSM/EDGE та UMTS/HSPA з метою збільшити ємність та швидкість бездротових мобільних мереж. Подальший розвиток технологій називається LTE Advanced.
Технології мобільного зв'язку та швидкість передачі даних
Комунікація між пристроями в мобільних мережах здійснюється за допомогою технологій, що надають різні швидкості передачі.
Існує кілька технологій, що покращують роботу мобільних мереж головним чином шляхом збільшення пропускної спроможності. Інформація про комунікаційні технології, які підтримує пристрій, та швидкості передачі даних, що підтримуються.
Операційна система
Операційна система - це системне програмне забезпечення, що управляє та координує роботу хардверних компонентів у пристрої.
Інформація про операційну систему, що використовується пристроєм, а також про її версію.
SoC (Система на кристалі)
Система на кристалі (SoC) включає в один чіп усі найголовніші хардверні компоненти мобільного пристрою.
Система на кристалі (SoC) інтегрує різні хардверні компоненти, таких як процесор, графічний процесор, пам'ять, периферія, інтерфейси та ін, а також софтвер, необхідний для їх функціонування.
Інформація про технологічний процес, за яким виготовлений чіп. Величиною нанометрах вимірюють половину відстані між елементами в процесорі.
Основна функція процесора (CPU) мобільного пристрою - це інтерпретація та виконання інструкцій, що містяться у програмних програмах.
Розрядність (біти) процесора визначається розміром (у бітах) регістрів, адресних шин та шин для даних. 64-бітові процесори мають більш високу продуктивність порівняно з 32-бітними, які зі свого боку більш продуктивні, ніж 16-бітові процесори.
Інструкції – це команди, за допомогою яких софтуер задає/керує роботою процесора. Інформація про набір команд (ISA), які процесор може виконувати.
Ядро процесора виконує програмні вказівки. Існують процесори з одним, двома та більше ядрами. Наявність більшої кількості ядер збільшує продуктивність, дозволяючи паралельне виконання багатьох інструкцій.
Тактова частота процесора визначає його швидкість у вигляді циклів на секунду. Вона вимірюється у мегагерцях (MHz) або гігагерцях (GHz).
Графічний процесор (GPU) обробляє обчислення різних 2D/3D графічних додатків. У мобільних пристроях він використовується найчастіше іграми, споживчим інтерфейсом, відео-додатками та ін.
Швидкість роботи - це тактова частота графічного процесора, яка вимірюється у мегагерцах (MHz) чи гігагерцах (GHz).
Оперативна пам'ять (RAM) використовується операційною системою та всіма інстальованими програмами. Дані, які зберігаються в оперативній пам'яті, втрачаються після вимкнення або рестартування пристрою.
Інформація про тип оперативної пам'яті (RAM), що використовується пристроєм.
Інформація про кількість каналів оперативної пам'яті, які інтегровані в SoC. Більше каналів означає вищі швидкості передачі.
Частота оперативної пам'яті визначає її швидкість роботи, конкретніше, швидкість читання/запису даних.
Вбудована пам'ять
Кожен мобільний пристрій має вбудовану (незнімну) пам'ять із фіксованим об'ємом.
Інформація про обсяг вбудованої пам'яті пристрою. Часто дана модель пропонується у різних варіантах із різним обсягом вбудованої пам'яті.
Картки пам'яті
Карти пам'яті використовуються в мобільних пристроях для збільшення обсягу пам'яті для збереження даних.
Різні типи карт пам'яті характеризуються різними розмірами та обсягом. Інформація про типи карт пам'яті, що підтримуються.
Екран
Екран мобільного пристрою характеризується своєю технологією, роздільною здатністю, щільністю пікселів, довжиною діагоналі, глибиною кольору та ін.
Одна з основних характеристик екрану - це технологія, за якою він виготовлений і від якої залежить якість зображення інформації.
У мобільних пристроїв розмір екрану виражається за допомогою довжини діагоналі, виміряної в дюймах.
Приблизна ширина екрану
Приблизна висота екрану
Співвідношення розмірів довгої сторони екрана до його короткої сторони
Роздільна здатність екрана показує кількість пікселів по вертикалі та горизонталі екрану. Висока роздільна здатність означає більш чітку деталь зображення.
Інформація про кількість пікселів на сантиметр чи дюйм екрана. Вища щільність дозволяє показувати інформацію на екрані з більш чіткими деталями.
Глибина кольору екрана відображає загальну кількість бітів, використаних для компонентів кольорів в одному пікселі. Інформація про максимальну кількість кольорів, що екран може показати.
Приблизна площа у відсотках займається екраном на передній панелі пристрою.
Інформація про інші функції та характеристики екрана.
Датчики
Різні датчики виконують різні кількісні вимірювання і конвертують фізичні показники сигнали, які розпізнає мобільний пристрій.
Датчики бувають різні за типом та призначенням та підвищують загальну функціональність пристрою, в якому вони інтегровані.
Тилова камера
Основна камера мобільного пристрою зазвичай розташована на задній панелі і може поєднуватися з однією або кількома додатковими камерами.
Інформація про виробника та модель датчика камери.
Інформація про тип датчика камери. Одні з найбільш широко використовуваних типів датчиків в мобільних камерах - це CMOS, BSI, ISOCELL та ін.
Оптичний формат датчика є індикатором його форми та розміру. Зазвичай виявляється у дюймах.
Пікселі зазвичай вимірюються у мікронах. Великі пікселі здатні захоплювати більше світла і, отже, забезпечують кращу зйомку при слабкому освітленні та ширший динамічний діапазон, ніж менші пікселі. З іншого боку, менші пікселі дозволяють збільшити роздільну здатність при збереженні того ж розміру датчика.
Світлосила (відома також як діафрагма, апертура або f-число) – це показник розміру апертури об'єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик. Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. Зазвичай вказується число f, що відповідає максимально можливій апертурі діафрагми.
Задні (тилові) камери мобільних пристроїв переважно використовують світлодіодні спалахи. Вони можуть бути в конфігурації з одним, двома або більше джерелами світла і відрізнятися формою.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність.Вона є кількістю горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні. Для зручності виробники смартфонів часто вказують роздільну здатність у мегапікселях, вказуючи приблизну кількість пікселів у мільйонах.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Фронтальна камера
Смартфони мають одну або кілька фронтальних камер різного дизайну - камера pop-up, поворотна камера, виріз або дірка в дисплеї, камера під дисплеєм.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона є кількістю горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні. Для зручності виробники смартфонів часто вказують роздільну здатність у мегапікселях, вказуючи приблизну кількість пікселів у мільйонах.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Аудіо
Інформація про тип гучномовців та аудіотехнології, що підтримуються пристроєм.
Гучномовець – це пристрій, який відтворює різні звуки, таких як музика, дзвінки, мелодії дзвінків та ін. Інформація про типи гучномовців, що використовуються пристроєм.
Радіо
Радіо мобільного пристрою є вбудованим FM-приймачем.
Інформація про те, має FM-приймач пристрій чи ні.
Визначення розташування
Інформація про технології навігації та місцезнаходження, що підтримуються пристроєм.
Визначення розташування здійснюється за допомогою різних супутникових навігаційних систем, що простежують автономне геопросторове розташування пристрою, що їх підтримує. Супутникові навігаційні системи, що найчастіше використовуються - це GPS і GLONASS. Існують і без супутникових технологій локалізації мобільних пристроїв, як EOTD, Enhanced 911, GSM Cell ID.
Wi-Fi
Wi-Fi - це технологія, яка забезпечує бездротовий зв'язок передачі даних на близькі відстані між різними пристроями.
Wi-Fi комунікація між пристроями здійснюється через стандарти IEEE 802.11. Деякі пристрої мають можливість служити як Wi-Fi Hotspot, забезпечуючи доступ до Інтернету для інших пристроїв. Wi-Fi Direct (Wi-Fi P2P) - це інший корисний стандарт, що дозволяє пристроям комунікувати між собою без необхідності бездротової точки доступу (WAP).
Bluetooth
Bluetooth – це стандарт безпечного бездротового перенесення даних між різними пристроями різного типу на невеликі відстані.
Існує кілька версій Bluetooth, при цьому кожна наступна покращує швидкість зв'язку, охоплення, сприяє більш легкому виявленню та підключенню пристроїв. Інформація про Bluetooth-версію пристрою.
Bluetooth використовує різні профілі та протоколи, що забезпечують швидший обмін даних, економію енергії, покращення виявлення пристроїв та ін. Деякі профілі та протоколи, які підтримує пристрій, показано тут.
USB
USB (Universal Serial Bus) – це індустріальний стандарт, який дозволяє різним електронним пристроям обмінюватись даними.
Існує кілька типів USB-роз'ємів: стандартний, міні-, мікро-, On-The-Go та ін. Тип конектора, який використовує пристрій.
USB стандарт має кілька версій: USB 1.0 (1996), USB 2.0 (2000), USB 3.0 (2008), і т. д. У кожній наступній версії швидкість перенесення даних збільшується.
USB-інтерфейс в мобільних пристроях може використовуватися в різних цілях, наприклад, щоб зарядити акумулятор, використовувати пристрій як mass storage, host, і т.д.
Роз'єм для навушників
Це аудіоконнектор, який називається ще й аудіороз'ємом. Стандарт, що найбільш широко використовується в мобільних пристроях - це 3.5 мм роз'єм для навушників.
Інформація про те, чи обладнано пристрій 3.5 мм аудіороз'ємом.
Підключення пристроїв
Інформація про інші важливі технології підключення, які підтримує пристрій.
Інформація про одну з найбільш використовуваних технологій підключення, що підтримуються пристроєм.
Браузер
Веб-браузер - це програмний додаток для доступу та розгляду інформації в інтернеті.
Інформація про деякі основні характеристики та стандарти, що підтримуються браузером пристрою.
Формати/кодеки звукових файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки звукових файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові аудіодані.
Список деяких основних форматів та кодеків звукових файлів, що стандартно підтримуються пристроєм.
Формати/кодеки відео файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки відео файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові відео.
Список деяких основних форматів та кодеків відео файлів, які стандартно підтримують пристрій.
Акумулятор
Акумулятори мобільних пристроїв відрізняються один від одного за своєю ємністю та технологією. Вони забезпечують електричний заряд, необхідний їхнього функціонування.
Місткість акумулятора показує максимальний заряд, який він може зберегти, виміряний в міліампер-годинах.
Тип акумулятора визначається його структурою і, точніше, використовуваними хімікалами. Існують різні типи акумуляторів, при цьому найчастіше в мобільних пристроях використовуються літій-іонні та літій-іон-полімерні акумулятори.
Час розмови в 2G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається при безперервній розмові в 2G мережі.
Час розмови в 3G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається при безперервній розмові в 3G мережі.
Інформація про силу електричного струму (вимірюється в амперах) та електричну напругу (вимірюється у вольтах), які подає зарядний пристрій (вихідна потужність). Вища потужність забезпечує більш швидке заряджання батареї.
Відомості про деякі додаткові характеристики акумулятора пристрою.
Питомий коефіцієнт поглинання (SAR)
Рівень SAR означає кількість електромагнітної радіації, що поглинається організмом людини під час користування мобільним пристроєм.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій поруч із вухом у положенні для переговору. У Європі максимальне допустиме значення SAR для мобільних пристроїв обмежене до 2 Вт/кг на 10 г людської тканини.Цей стандарт встановлено комітетом CENELEC відповідно до стандартів IEC за дотримання вказівок ICNIRP від 1998 року.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій на рівні стегон. Максимальне допустиме значення SAR для мобільних пристроїв у Європі становить 2 Вт/кг на 10 г людської тканини. Цей стандарт встановлено комітетом CENELEC за дотримання вказівок ICNIRP від 1998 року та стандартів IEC.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій поряд з вухом. Максимальне значення, застосовуване США, становить 1.6 Вт/кг на 1 грам людської тканини. Мобільні пристрої в США контролюються CTIA, а FCC проводить тести та встановлює їх значення SAR.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій на рівні стегон. Найвище допустиме значення SAR у США становить 1.6 Вт/кг на 1 грам людської тканини. Це значення встановлюється FCC, а CTIA контролює відповідність мобільних пристроїв цьому стандарту.
В Індії застосовна межа для SAR, що вимірюється на рівні голови, становить 1,6 Вт/кг на 1 г людської тканини. На місцевому рівні рівні SAR вимірюються та сертифікуються Центром телекомунікаційного інжинірингу (TEC) або міжнародною акредитованою лабораторією.
В Індії найвищий рівень SAR, який вимірюється на рівні стегна, обмежений 1,6 Вт/кг на 1 г людської тканини.Центр телекомунікаційного інжинірингу (TEC) або акредитована на міжнародному рівні лабораторія вимірює та сертифікує відповідність мобільних пристроїв до цього стандарту.
Додаткові характеристики
Деякі пристрої мають характеристики, які не належать до наведених вище категорій, але важливо вказати на них.
Інформація про інші характеристики пристрою.
Xiaomi Redmi 7A
Результати, позначені знаком ( * ) є приблизними, оскільки нині ми маємо недостатньо тестів для точної оцінки.
Переваги та недоліки
- Невисока вартість
- Захищений від бризок води
- Гарний екран
- Ємна батарея
- Позбавлений сканера відбитків пальців
- Немає швидкої зарядки
- Підключається через Micro USB
Технічні характеристики
Повні характеристики та тести всіх компонентів смартфона Xiaomi Redmi 7A
Екран
| Тип |
IPS LCD |
| Розмір |
5.45 дюймів |
| Дозвіл |
720 x 1440 пікселів |
| Співвідношення сторін |
18:9 |
| Щільність пікселів |
295 пікселів на дюйм |
| Частота оновлення |
60 Гц |
| Адаптивна частота оновлення |
Ні |
| Макс. заявлена яскравість |
530 нит |
| Підтримка HDR |
Ні |
| Захист дисплея |
Загартоване скло |
| Співвідношення екрану до корпусу |
74.4% |
Тестування дисплея
| Колірне охоплення sRGB |
94.2% |
| ШИМ (PWM) |
384 Гц |
| Час відгуку |
27 мс |
| Контрастність |
888:1 |
Дизайн та корпус
| Висота |
146.3 мм |
| Ширина |
70.4 мм |
| Товщина |
9.5 мм |
| Вага |
165 грамів |
| Водонепроникність |
IPX4 |
| Матеріал задньої панелі |
Пластик |
| Матеріал рамки |
Пластик |
| Доступні кольори |
Чорний, Синій, Червоний |
| Сканер відбитків пальців |
Ні |
Xiaomi Redmi 7A має звичайний пластиковий корпус, захищений від бризок. Його не можна занурювати у воду, але бризок води та дощу він не боїться. Рамки екрана не можна назвати тонкими, що суттєво псує зовнішній вигляд смартфона.До переваг можна віднести невелику вагу компактні габарити.
Продуктивність
Процесор
| Чіпсет |
Qualcomm Snapdragon 439 |
| Макс. частота |
2000 МГц |
| CPU-ядер |
8 (4 + 4) |
| Архітектура |
- 4 ядра по 1.45 ГГц: Cortex-A53 - 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53 |
| Виробництво |
Samsung |
| Розмір транзистора |
12 нанометрів |
| Нейронний процесор |
Hexagon 536 |
| Графіка |
Adreno 505 |
| GPU-ядер |
48 |
| Частота GPU |
450 МГц |
| FLOPS |
~43.2 Гфлопс |
Бенчмарки
Пам'ять
Оперативна пам'ять
| Обсяг ОЗУ |
2 ГБ |
| Тип пам'яті |
LPDDR3 |
| Частота пам'яті |
933 МГц |
| Кількість каналів |
1 |
Накопичувач
| Об'єм накопичувача |
16, 32 ГБ |
| Тип накопичувача |
eMMC 5.1 |
| Карта пам'яті |
MicroSD |
| Макс. обсяг картки пам'яті |
До 512 ГБ |
Програмне забезпечення
| Операційна система |
Android 9.0 (З оновленням до Android 10) |
| Оболонка UI |
MIUI 12 |
| Розмір системи із коробки |
6.4 ГБ |
Батарея
| Об'єм |
4000 мАг |
| Тип акумулятора |
Літій-полімерний (Li-Po) |
| Знімний |
Ні |
| Бездротова зарядка |
Ні |
| Реверсивна зарядка |
Ні |
| Швидка зарядка |
Ні |
| Час повної зарядки |
2:35 год. |
Тести автономності
| Веб-серфінг |
06:26 год. |
| Перегляд відео |
09:44 год. |
| Ігри |
04:10 год. |
| Режим очікування |
90 год. |
Усередині знаходиться ємний акумулятор на 4000 мАг, але його мінус у тому, що він не вміє швидко заряджатися.
Основна камера
| Матриця |
12 мегапікселів |
| Роздільна здатність фото |
4128 x 3096 |
| Зум |
Цифровий |
| Спалах |
LED |
| Стабілізація |
Цифрова |
| Запис 8K відео |
Ні |
| Запис 4K відео |
Ні |
| Запис 1080p відео |
До 30 кадрів/c |
| Уповільнена зйомка |
Ні |
| Кількість об'єктивів |
1) Standard: 12 MP
|
| Особливості |
- |
Основний об'єктив
| Роздільна здатність фото |
12 MP |
| Апертура |
f/2.2 |
| Сенсор |
Sony IMX486 |
| Розмір сенсора |
1/2.9" |
| Розмір пікселя |
1.12 micron |
| Автофокус |
Фазовий автофокус |
| Стабілізація |
Цифрова |
Фронтальна камера
| Кількість мегапікселів |
5 мегапікселів |
| Роздільна здатність фото |
2592 x 1944 |
| Апертура |
f/2.2 |
| Сенсор |
GalaxyCore |
| Розмір сенсора |
1/5" |
| Розмір пікселя |
1.12 мікрон |
| Автофокус |
Ні |
| Стабілізація |
Цифрова |
| Роздільна здатність відео |
1080p (Full HD) за 30 FPS |
| Датчик глибини (TOF 3D) |
Ні |
Комунікації
| Версія Wi-Fi |
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Функції Wi-Fi |
- Wi-Fi Direct - Wi-Fi Hotspot - Wi-Fi Display |
| Версія Bluetooth |
4.2 |
| Функції Bluetooth |
LE, A2DP |
| Тип USB |
Micro USB |
| Версія USB |
2 |
| Функції USB |
- Зарядка - Режим USB-накопичувача - Режим USB-host - OTG |
| GPS |
GPS, GLONASS, Beidou |
| NFC * |
Ні |
| Інфрачервоний порт |
Ні |
Зв'язок
| Кількість SIM * |
2 |
| Тип SIM |
Nano |
| Режим роботи SIM |
Поперемінний |
| Підтримка eSIM * |
Ні |
| Гібридний слот |
Ні |
| LTE Cat * |
4 |
| 2G мережі |
GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| 3G мережі |
HSDPA 900, HSDPA 2100 |
| 4G мережі |
LTE 800, LTE 1800, LTE 2600, LTE 900, LTE 1900, LTE 2300, LTE 2500 |
| Підтримка 5G |
Ні |
Звук
Інше
| Клас |
Бюджетний |
| Дата виходу |
Травень 2019 року |
| Дата початку продажу |
Червень 2019 року |
| Рівень випромінювання SAR для голови |
0.557 Вт/кг |
| Рівень випромінювання SAR для тіла |
1.166 Вт/кг |
| Сенсори та датчики |
- Датчик наближення - Гіроскоп - Акселерометр - Датчик світла - Компас |
* Зверніть увагу! Комплектація та деякі специфікації Redmi 7A можуть відрізнятися залежно від регіону.
Оцінка користувачів
Відгуки (17)
Всім привіт у мене редмі7а до сьогодні я просто використав j2 prime та Samsung galaxy ace 3. Тепер у мене редмі7а та особливості у нього 32 gb. Детальніше скажу 1gb музика, 2 сучасних ігор та 2 кіно мене вистачає.
Працює добре, рекомендую, купували десь за 400 рублів 5-7 років тому, досі в call of duty 60 стабільних фпс, було б більше герцовка, було б більше фпс, коротше, телефон імба.
За свої гроші телефон хороший прожив зі мною з 2019 до 2024 року і поки що в хорошому стані. та ігри без інтернету тягнуть у 60 фпс, зараз граю в Mobile legends у 40 фпс стабільно Low налаштування і включений фулл HD, при середніх налаштуваннях фпс вже 30, при фулл налаштуваннях 20-30 фпс.
У мене цей телефон три роки, непоганий якісний телефон, але мало оперативної пам'яті, помітив якщо дві сім карти, гальмує і глючить, з одного працює відмінно, недорогий, зі зрозумілими функціями.
Купив я цей телефон 01.07.2019. Що можу про нього сказати. За свої гроші телефон ні разу не підвів. ігри). Що на рахунок продуктивності? в ігри, наприклад: Пабг (тягне на 20-30 фпс, в принципі нормально), Стандофф (тягне на 60 фпс з просідання до 40 фпс). Що на рахунок камери, камера тут звичайно ж погана, але зійде. , мені цих 32 гб вистачає і 2 гб оперативної пам'яті. свої гроші телефон відмінний, якщо ж брати телефон, то краще накопичити і взяти якийсь інший.
Телефон для свого часу хороший, у мене він вже більше 2 років. Потужності для багатьох сучасних ігор не вистачає, але це логічно.Сам телефон досить міцний за весь час користування всього пару тріщин на захистці, єдине, що один з динаміків став погано працювати, але звук все ще хороший. Зараз може і не найактуальніший, але він вийшов 4 роки тому.
Здорово! У мене телефон із 2019 року redmi 7a 32gb. Батарейка пішла з 4000 до 2900. На день вистачає. Зараз старенький і підгальмовує, але працює без нарікань. Не граю на ньому, використовую як відеоплеєр та МР3 плеєр.
телефон хороший, з 2019 ще служить! а якщо поставити Pixel Experience, то взагалі буде ідеальним!
купують телефон менш ніж за 100$, а потім скаржаться, що не вистачає пам'яті. сором-ганьба. користуюсь телефоном майже 3 роки, для моїх потреб вистачає. користуюся тільки парою месенджерів, хорошим веб-браузером, впн і поштовим клієнтом (повірте, цього цілком вистачає сучасній людині). Всі гуглівське "Г" видалили через adb, так що оновлення не дістають. та й оновлювати системні програми немає сенсу, все й так працює нормально. Правда, дивно, що коштує як би 32-бітна версія андроїд, хоча процесор підтримує 64-біт. Смартфон за таку ціну вийшов більш ніж вдалим, у співвідношенні ціна-якість може сміливо потягатися з poco x3 pro. Для любителів ставити кастомні прошивки – золото. а якщо щось піде не так – не шкода.
Купила цю модель у 2019р. Оновлення зжерли пам'ять, чищення КЕШ мало допомагає. Загалом, не рекомендую. Краще купити дорожче, але із пристойною пам'яттю.
Я таки дико перепрошую, але непотрібні оновлення елементарно відключаються в налаштуваннях. Ну чи спочатку потрібно купувати з максимумом доступної вбудованої пам'яті, як я і зробив. Для моїх потреб телефон цілком непоганий.
Взяв його у 2019 році! Перед новим роком! Користуюсь і досі, я цим телефоном задоволений. Мені він потрібний для дзвінків, відео зв'язку, перегляду якогось фільму. Мене він повністю влаштовує.
Гарний телефон. Добре працював протягом 2 років. На третій рік використання сильно гальмує, останнім часом почав сам вимикатися.
+ теж сам іноді вимикається, і поки батарейку не відключити не включиться, хоча заряд є. Став дуже тупим, особливо під час відкриття камери та при включенні.
В наш час - мотлох. Для базових потреб зійде, може, щось зіграти навіть вийде, але не більше. Повірте, у мене такий телефон. Спочатку вистачало, але тепер після двох років використання не тягне взагалі нічого
Ну а що ви хотіли? в наш час (майже 2025) тіл працює, дзвонити можна, бс потягне і все що потрібно.
У мене редмі 7а вже третій рік – я їм цілком задоволений. Заряджається швидко, приємний звук (і зовнішній, і через навушники), задовільний екран, компактний корпус (вміщується в нагрудну кишеньку). В ігри я не граю. В основному – слухаю музику (через навушники), ганяю по мережі, регулярно – у Вікіпедії. Все. І за все це – менше $100! Я задоволений, як слон.
Заряджається швидко? Він заряджається 2,5 години, якщо у акумулятора 100% здоров'я. У мене, наприклад, заряджається за 1,5 години.
Дермо рідке, при включенні зарядки видає гучний звук відкриття іржавих дверей, який чутимуть усі ваші сусіди. Хвалений акумулятор 4000 ма. не витримує добу звичайного використання. Якщо ваш співрозмовник відключився раніше за вас, то у вас може бути темний екран, будете гарячково натискати всі кнопки поки він знову не засвітитися.
Не купуйте, пам'яті мало, у мене 16 гігабайт, фото нема, музики 100 мегабайт, ігор немає, 2 гігабайт займають 8 додатків, все, на цьому пам'яті немає, 300-400 мегабайт доступно, чому таааак 😭😭
Razor , Та, а користь це ж ксяомі, там щоб додаток на карту перекинути потрібні танці з бубном.
Дуже хороший телефон.Швидко заряджається.. Завантажити можна різні ігри.
Тіл хороший, міцний 15м летів, по дорозі зібрав пару куточків. Сцуко пам'яті йому вбудованої мало.