Про компанію

Автоцентр "АлексСхід" у місті Маріуполь – є офіційним дилером Ford в Донецькій області та представляє легкові й комерційні автомобілі популярного американського бренду.

Автоцентр є унікальним в Донецькому регіоні та відповідає останнім вимогам Ford Motor Company. Окрім продажу авто та їх обслуговуванням, новий автоцентр здійснює ряд додаткових послуг, у тому числі продажу авто в кредит та лізинг - у нас є усе щоб зробити придбання Вашого нового автомобіля стало найлегшою та найприємнішою подією у Вашому житті!

IMG_20170609_095039.jpg

Новий автоцентр і станція сервісного обслуговування Ford компанії "АлексСхід" оформлені відповідно до всіх корпоративних стандартів Ford Motor Company. Для того щоб задовільнити усі потреби відвідувачів та клієнтів, були створені умови, які б могли безпечити комфорт і затишок  – великий та світлий шоу-рум та дитяча зона відпочинку з безкоштовним Wi Fi, де Ви зможете перепочити, випити чашечку чаю або кави та спостерігатимите за процесом обслуговування Вашого автомобіля.

1.jpg

Для тих кто придбав автомобіль Ford, сервісний центр компанії "АлексСхід" завжди готов здійснити усі можливі гарантійни роботи та сервісни послуги. Також наш сервісний центр може запропонувати безліч оригінальних запчастин та аксесуарів Ford. Уся сервісна станція облаштована різноманітним ремонтним інвентарем та устаткуванням для діагностики Вашого автомобіля. Під час діагностики автомобілів наших клієнтів використовуються лише оригінальні запасні частини. І звісно Ви завжди можете розраховувати тільки на актуальні сезонні пропозиції та знижки.

НА САЙТ 1.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії "АлексСхід". Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Open Chat