Переваги оригінальних запасних частин

Всі оригінальні запасні частини Ford розроблені у відповідності до європейських стандартів, по якості використовуваних матеріалів, розмірах і допусках ідентичні деталям, встановленим на автомобіль на заводському конвеєрі. Використання оригінальних запасних частин Ford при ремонті, забезпечує повне відновлення автомобіля до первинного стану та гарантує необхідний захист для Вас та оточуючих при експлуатації.

 

Неоригінальні запасні частини, які Вам можуть запропонувати за більш привабливими цінами, на перший погляд нічим не поступаються оригінальним, але … Виробники неоригінальних запасних частин часто копіюють з оригіналу лише зовнішній вигляд і розміри. Для зниження вартості, як правило, спрощується технологія виготовлення та використовуються матеріали нижчої якості. Як наслідок, неоригінальні запасні частини часто потребують попередньої «підгонки» при встановленні, мають нижчий ресурс та абсолютно непередбачувано поводять себе при аварії.

 

Незалежна дослідна асоціація автомобілебудівної галузі MIRA виконала на замовлення Ford масштабні випробування оригінальних запасних частин Ford. В більшості випадків результати показують, що фінішна «підгонка», поведінка при наїзді на пішохода і корозійна стійкість в оригінальних запасних частин кращі, чим у випробуваних аналогів.

 

 
 
Open Chat