Новий Хетчбек Renault Sandero 3 покоління 2022-2024
Технічні характеристики Renault Sandero 2022
1.6 MT (82 л.с.)
Динамічні характеристики
Двигун Паливо Бензин Об'єм, см3 1598 Кількість циліндрів 4 Розташування циліндрів Рядне Потужність двигуна, к.с./об.хв. 82/5250 Витрата палива (змішаний цикл), л. 7.7 Кількість клапанів 8 Норми токсичності EURO V Трансмісія Коробка передач Механічна Кількість передач 6 Тип приводу Передній
1.6 AT (102 л.с.)
Динамічні характеристики
Двигун Паливо Бензин Об'єм, см3 1598 Кількість циліндрів 4 Розташування циліндрів Рядне Потужність двигуна, к.с./об.хв. 102/5250 Витрата палива (змішаний цикл), л. 7.7 Кількість клапанів 16 Норми токсичності EURO V Трансмісія Коробка передач Автомат Кількість передач 4 Тип приводу Передній
1.6 MT (113 л.с.)
Динамічні характеристики
Двигун Паливо Бензин Об'єм, см3 1598 Кількість циліндрів 4 Розташування циліндрів Рядне Потужність двигуна, к.с./об.хв. 113/5250 Витрата палива (змішаний цикл), л. 7.7 Кількість клапанів 16 Норми токсичності EURO V Трансмісія Коробка передач Механічна Кількість передач 6 Тип приводу Передній
1.6 CVT (113 л.с.)
Динамічні характеристики
Двигун Паливо Бензин Об'єм, см3 1598 Кількість циліндрів 4 Розташування циліндрів Рядне Потужність двигуна, к.с./об.хв. 113/5250 Витрата палива (змішаний цикл), л. 7.7 Кількість клапанів 16 Норми токсичності EURO V Трансмісія Коробка передач Варіатор Кількість передач 7 Тип приводу Передній
Опис авто
Інженери використовували надійні та приємні на дотик матеріали, які не підведуть в експлуатації Вашого Sandero
Об'єм бака Рено Сандеро
Найбільш поширені обсяги паливних баків в автомобілях: 40, 50, 60 та 70 літрів. Судячи з обсягу бака можна сказати, наскільки великий це автомобіль. У випадку з 30-літровим баком мова швидше за все йде про малолітражку. 50-60 літрів - ознака міцного середнячка. А 70 — свідчить про повнорозмірну машину.
Об'єм паливного бака був би марною величиною, якби не витрата палива. Знаючи середню витрату палива, можна легко обчислити, на скільки кілометрів пробігу вам вистачить повного бака палива. Бортові комп'ютери сучасних автомобілів можуть показати водієві цю інформацію оперативно.
Об'єм паливного бака Рено Сандеро складає 50 л.
Об'єм бака Renault Sandero рестайлінг 2018, хетчбек 5 дв., 2 покоління
| Комплектації |
Об'єм паливного бака, л |
| 1.6 AT Life |
50 |
| 1.6 AT Drive |
50 |
| 1.6 MT Access |
50 |
| 1.6 MT Life |
50 |
| 1.6 MT Drive |
50 |
Об'єм бака Renault Sandero 2012, хетчбек 5 дв., 2 покоління
| Комплектації |
Об'єм паливного бака, л |
| 1.2 MT Access |
50 |
| 1.2 MT Confort |
50 |
| 1.6 MT Privilege |
50 |
| 1.6 AT Confort |
50 |
| 1.6 AT Privilege |
50 |
| 1.6 MT Access |
50 |
| 1.6 MT Confort |
50 |
| 1.6 AMT Confort |
50 |
| 1.6 AMT Privilege |
50 |
Об'єм бака Renault Sandero 2009, хетчбек 5 дв., 1 покоління
| Комплектації |
Об'єм паливного бака, л |
| 1.4 MT Expression |
50 |
| 1.4 MT Authentique |
50 |
| 1.6 MT Prestige |
50 |
| 1.6 MT Expression |
50 |
| 1.6 AT Prestige |
50 |
| 1.6 AT Energy |
50 |
| 1.6 AT Expression |
50 |
| 1.6 AT Limited Edition |
50 |
| 1.6 MT Energy |
50 |
| 1.6 MT Limited Edition |
50 |
Рено Сандеро: об'єм бака
Renault Sandero (Рено Сандеро) комплектується паливним баком 50л. Залежно від року випуску та модифікації автомобіля. Дивіться докладні таблиці.
- Об'єм паливного бака Renault Sandero
- Рено Сандеро Степвей Технічні характеристики
- Характеристики
- Габарити
- Модифікації
- Модель першого покоління
- Розгін автомобіля
- Renault Sandero рестайлінг 2018р., 2 покоління
- Усі автомобілі Renault в наявності
- Короткі технічні характеристики: Renault Sandero
- Паливний насос
- Автомобілістам
- Як швидко продати машину
- Трейд-ін авто
- Техогляд
- Авточохли з екошкіри
- Краш-тест Рено Дастер
- Лампи Рено Дастер
- Ремонт Рено Дастер
- Тюнінг Рено Дастер
- Популярні статті
- Транспорт
- Місце розташування та захист
Об'єм паливного бака Renault Sandero
Який обсяг паливного бака у Рено Сандеро, першого та другого покоління? Дякуємо за відповідь!
Renault Sandero має ємність паливного бака: 50 літрів.
Рено Сандеро Степвей Технічні характеристики
Характеристики
У моторну гаму включені три двигуни об'ємом 1,6 л.: 8-клапанна "четвірка" з віддачею в 82 л.с., 102-сильний 16-клапанний "атмосферник" і двигун на 113 л.с. Найпотужніший агрегат працює в парі з п'ятиступінчастою МКПП, а найменш потужний двигун також поєднується з новою роботизованою трансмісією Easy-R з одним зчепленням і тим самим числом щаблів. Мотор, що розвиває 102 к.с., йде у зв'язці тільки з відомою фанатам Renault 4-швидкісною коробкою-автоматом DP2. Згідно з заявою виробника, двигуни тепер відповідають екологічному стандарту Euro-5.
Габарити
- довжина - 4070 м;
- ширина - 1757 м;
- висота - 1523 м;
- колісна база - 2.6 м;
- кліренс - 195 мм;
- об'єм багажника – 320 л.
Модифікації
Виберіть модифікацію для порівняння:
Виділити різні характеристики
| Характеристики |
1.6 MT |
1.6 MT |
1.6 AT |
1.6 CVT |
| Тип двигуна: |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
| Розташування двигуна: |
Поперечне |
Поперечне |
Поперечне |
Поперечне |
| Марка палива: |
АІ – 95 |
АІ – 95 |
АІ – 95 |
АІ – 95 |
| Кількість циліндрів: |
4 |
4 |
4 |
4 |
| Розташування циліндрів: |
Рядне |
Рядне |
Рядне |
Рядне |
| Система живлення двигуна: |
Розподілене упорскування |
Розподілене упорскування |
Розподілене упорскування |
Розподілене упорскування |
| Тип наддуву: |
– |
– |
– |
– |
| Об'єм двигуна: |
1598 |
1598 |
1598 |
1598 |
| Потужність: |
82 к.с |
113 к.с |
102 к.с |
113 к.с |
| Розгін до 100 км/год: |
13.0 з |
10.0 з |
11.0 з |
12.0 з |
| Максимальна швидкість: |
163 км/год |
177 км/год |
171 км/год |
170 км/год |
| Витрата у міському циклі: |
9.0/100км |
8.0/100км |
Пробіг: 11.0/100км |
8.0/100км |
| Витрата в заміському циклі: |
5.0/100км |
5.0/100км |
6.0/100км |
5.0/100км |
| Витрата у змішаному циклі: |
Пробіг: 7.0/100км |
6.0/100км |
8.0/100км |
6.0/100км |
| Об'єм паливного бака: |
50 л |
50 л |
50 л |
50 л |
| Довжина: |
4070 мм |
4070 мм |
4070 мм |
4368 мм |
| Ширина: |
1757 мм |
1757 мм |
1757 мм |
1761 мм |
| Висота: |
1523 мм |
1523 мм |
1523 мм |
1571 мм |
| Колісна база: |
2589 мм |
2589 мм |
2589 мм |
2634 мм |
| Кліренс: |
195 мм |
195 мм |
195 мм |
178 мм |
| Маса: |
1100 кг |
1119 кг |
1151 кг |
1154 кг |
| Об'єм багажника: |
320 л |
320 л |
320 л |
320 л |
| Трансмісія: |
Механічна |
Механічна |
Автоматична |
Варіатор |
| Привід: |
Передній |
Передній |
Передній |
Передній |
| Передня підвіска: |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
| Задня підвіска: |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна |
| Передні гальма: |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
| Задні гальма: |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
| Виробництво: |
Москва |
| Гарантія: |
3 роки або 100000 км пробігу |
Модель першого покоління
Початок виробництва у 2008 році у далекій Бразилії у двох комплектаціях КПП та двома варіантами моторів. Спочатку він сходив з конвеєра румунської філії Renault, Dacia (Дачіа). На російський ринок автомобіль потрапив лише у 2010 році і одразу став користуватися гарним попитом. Який його пробіг без дозаправки? Середній показник споживання палива 7 літрів/100 км, що дозволяє йому подолати, не заправляючи відстань 710 км.
Розгін автомобіля
Джерело: https://calc.ru/obyem-baka-avtomobilya/Renault Sandero
Renault Sandero рестайлінг 2018р., 2 покоління
| Комплектації |
Об'єм паливного бака, л |
| 1.6 AT Life |
50 |
| 1.6 AT Drive |
50 |
| 1.6 MT Access |
50 |
| 1.6 MT Life |
50 |
| 1.6 MT Drive |
50 |
Усі автомобілі Renault в наявності
У кредит: 5 563 ₽/міс.
У кредит: 6 007 ₽/міс.
У кредит: 6 673 ₽/міс.
У кредит: 8 377 ₽/міс.
У кредит: 8 024 ₽/міс.
У кредит: 5 891 ₽/міс.
У кредит: 9 919 ₽/міс.
У кредит: 6 194 ₽/міс.
У кредит: 7 722 ₽/міс.
У кредит: 10 300 ₽/міс.
У кредит: 17 916 ₽/міс.
Короткі технічні характеристики: Renault Sandero
Паливний насос
Деталь, що складається з кількох елементів і виконує:
- • очищення палива від сторонніх частинок;
- • подача пального за необхідними дозами до форсунок;
- • повернення надлишків бензину до паливної системи.
Електропривід відповідає за роботу паливного насоса Рено Логан, робота якого контролюється ЕБУ. Зусиллям натискання на акселератор регулюється кількість палива, що подається в камеру згоряння.
Доцільність знаходження даного елемента в баку обумовлюється ймовірністю зменшення повітряних заторів. Адже бензин подається за допомогою нагнітання тиску, а не під дією розрядженого середовища.
У бензонасосі знаходиться також регулятор пального. Він створює необхідний тиск у центральному контурі за всіх режимах роботи двигуна.
Конструкція бензонасоса передбачає і індикатор палива. Він складається з утримувача, поплавця та змінного резистора, який визначає електричний опір при різних положеннях поплавця, передаючи їх на датчик палива. Ця конструкція проста, але й надійна. Однак має деякі недоліки. Тому у водіїв бувають розбіжності при заправках про недоливи та суперечки між собою про справжню місткість бака Рено Логан.
Доступ до бензонасосу Логана відбувається через заднє сидіння, яке відкидається і через спеціальний люк під сидінням. Люк має стрілку, яка вказує на клямку. На неї натискається викруткою і доступ відкритий. Для повного відкриття слід перемістити кришку в бік.
Автомобілістам
Як швидко продати машину
Правила продажу автомобілів та реєстрації в МРЕВ ДІБДР, що діють в даний час на території Російської Федерації.
Повний алгоритм продажу машини, порядок дій продавця та покупця під час угоди купівлі-продажу, а також перелік усіх необхідних документів.
Трейд-ін авто
Послуга вигідного обміну машинами, де при вчиненні угоди вартість старого автомобіля зараховується як внесок за новий автомобіль або за уживаний класом вище.
Програма «Трейд-ін авто» працює у всіх салонах автодилерів, де після оформлення угоди клієнт цього ж дня виїжджає на новий автомобіль.
Техогляд
Правила проходження техогляду для перевірки справності МС та отримання полісу ОСАЦВ.
Періодичність проходження техогляду, де проходити які необхідні документи потрібно мати при собі, що робити, якщо не пройшов ТО.
Авточохли з екошкіри
Альтернативна заміна шкіряним чохлам на сидіння автомобіля гарної якості та за менші гроші.
Чохли морозостійкі, відмінно переносять перепади температури, не тріскаються на сонці, мають гарну еластичність, мають шикарний зовнішній вигляд, зручно і швидко чистяться.
Краш-тест Рено Дастер
Випробування на міцність Renault Duster 2 у новому кузові за методикою європейського комітету з проведення незалежних краш-тестів автомобілів Euro NCAP.
Звіт про отримані результати проведеного краш-тесту Euro NCAP, кольорові ілюстрації, відео.
Лампи Рено Дастер
Штатні лампи, що відповідають технічній специфікації Renault Duster, що застосовуються для зовнішнього та внутрішнього освітлення.
Тип ламп, назва, позначення ЄЕК, фото, а також інструкція щодо їх заміни в Рено Дастер.
Ремонт Рено Дастер
Нескладний ремонт та технічне обслуговування Renault Duster своїми руками.
Заміна передніх та задніх гальмівних колодок, а також салонного фільтра – докладна інструкція, кольорові ілюстрації та відео.
Тюнінг Рено Дастер
Доробка кросовера з метою створення нового сучасного стилю, що надає йому зухвалого та футуристичного вигляду.
Обважування, накладки, молдинги, спойлери, каркасні шторки, тоновані стекла та інші елементи тюнінгу.
Популярні статті
Рено Дастер дизель - опис нової дизельної моделі авто, кольорові ілюстрації, відео.
Рено Дастер бензин – нові моделі кросовера з бензиновими двигунами – характеристики.
Транспорт
Код для вставки без реклами з прямим посиланням на сайт
Код для вставки з рекламою без прямого посилання на сайт
Скопіюйте і вставте цей код на свою сторінку в місце, де хочете, щоб відобразився калькулятор.
Джерело: https://calc.ru/obyem-baka-avtomobilya/Renault Sandero
Місце розташування та захист
Паливні резервуари незалежно від свого обсягу, виготовляються з алюмінію, а також пластику чи сталі. У «французі» паливний бак виготовлений з матеріалу, найпопулярнішого і найпоширенішого в наш час – це зшитий поліетилен. Це цілком жорсткий і еластичний, але при цьому щільний пластик, і зараз він є найкращим матеріалом для виробництва паливних баків в автомобілі. Такий заправний бак не піддається корозії, не окислиться і цілком нейтральний до зовнішнього агресивного середовища і не обділений у плані обсягу. Такий паливний бак має відмінні показники.
Незважаючи на те, що, як і належить паливний резервуар в Рено знаходиться в безпечному місці, купуючи Renault Duster, не забудьте передбачити додатковий захист. На ринку запчастин існує безліч захисних елементів днища автомобіля, у тому числі і бензобака.
Об'єм бака рено сандеро
Характеристики Renault Sandero Stepway New
У кредит від 6 238 ₽ /у міс. на місяць
- Основні характеристики
- Опис
- Потужність 113 л/с
- Розгін до 100 км/год 10.7 с
- Витрати на 100 км 5.6-8.5 л
- Максимальна швидкість 177 км/год
Renault Sandero Stepway: маленький монстр
Новий автомобіль від французької компанії Рено руйнує всі шаблони і це явно до вподоби сучасним автолюбителям. На перший погляд, здається, що це хетчбек, який має більшу потужність, ніж його конкуренти. Але насправді це компактний кросовер нового покоління. На сьогоднішній день ціна на Рено Сандеро Степвей не перевищує середніх показників, завдяки чому купити авто можуть як юні представники молоді, так і вже відбулися ділові люди. Будь-який доступний варіант комплектації ви можете замовити у офіційного дилера в автосалоні «Центральний».
Конфігуратор Обмін авто Тест-драйв
Отримайте знижку на покупку Renault Sandero Stepway New
Рено Сандеро Степвей Технічні характеристики
Характеристики
У моторну гаму включені три двигуни об'ємом 1,6 л.: 8-клапанна "четвірка" з віддачею в 82 л.с., 102-сильний 16-клапанний "атмосферник" і двигун на 113 л.с. Найпотужніший агрегат працює в парі з п'ятиступінчастою МКПП, а найменш потужний двигун також поєднується з новою роботизованою трансмісією Easy-R з одним зчепленням і тим самим числом щаблів. Мотор, що розвиває 102 к.с., йде у зв'язці тільки з відомою фанатам Renault 4-швидкісною коробкою-автоматом DP2. Згідно з заявою виробника, двигуни тепер відповідають екологічному стандарту Euro-5.
Габарити
- довжина - 4.070 м;
- ширина - 1.757 м;
- висота - 1.523 м;
- колісна база - 2.6 м;
- кліренс - 195 мм;
- об'єм багажника – 320 л.
Технічні характеристики
| Характеристики |
1.6 MT |
1.6 MT |
1.6 AT |
1.6 CVT |
| Тип двигуна: |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
| Об'єм двигуна: |
1598 |
1598 |
1598 |
1598 |
| Потужність: |
82 к.с |
113 к.с |
102 к.с |
113 к.с |
| Розгін до 100 км/год: |
13.9 з |
10.7 з |
11.9 з |
12.1 з |
| Максимальна швидкість: |
163 км/год |
177 км/год |
171 км/год |
170 км/год |
| Витрата у міському циклі: |
9.4/100км |
8.5/100км |
Пробіг: 11.4/100км |
8.6/100км |
| Витрата в заміському циклі: |
5.7/100км |
5.6/100км |
6.7/100км |
5.6/100км |
| Витрата у змішаному циклі: |
7.1/100км |
6.6/100км |
8.6/100км |
6.7/100км |
| Об'єм паливного бака: |
50 л |
50 л |
50 л |
50 л |
| Довжина: |
4070 мм |
4070 мм |
4070 мм |
4368 мм |
| Ширина: |
1757 мм |
1757 мм |
1757 мм |
1761 мм |
| Висота: |
1523 мм |
1523 мм |
1523 мм |
1571 мм |
| Колісна база: |
2589 мм |
2589 мм |
2589 мм |
2634 мм |
| Кліренс: |
195 мм |
195 мм |
195 мм |
178 мм |
| Маса: |
1100 кг |
1119 кг |
1151 кг |
1154 кг |
| Об'єм багажника: |
320 л |
320 л |
320 л |
510 л |
| Трансмісія: |
Механічна |
Механічна |
Автоматична |
Варіатор |
| Привід: |
Передній |
Передній |
Передній |
Передній |
| Передня підвіска: |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
| Задня підвіска: |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна |
| Передні гальма: |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
| Задні гальма: |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
| Виробництво: |
Москва |
| Гарантія: |
3 роки або 100000 км пробігу |
Скористайтеся можливістю додатково заощадити до 70 000 ₽ на покупці, здавши Ваш старий автомобіль за програмою обміну.
Об'єм бака рено сандеро
Рено Сандеро Степвей об'єм бензобака
Одним із головних питань, яке цікавить звичайного покупця, що купує авто, є літраж паливного бака машини, тобто, скільки літрів у ньому. Ця характеристика визначає, яку відстань може проїхати автомобіль на одній заправці. У техпаспорті автомобіля, у тому числі і Рено Сандеро, вказуються лише дані щодо розмірів, але й то приблизно. Даний момент означає, що в бак можна залити трохи більше пального, ніж прописано в характеристиках і залежить від типу палива і торгової марки заправної станції.
П'ятидверний хетчбек Рено Сандер має обсяг бака 50 літрів. Для малолітражного автомобіля з низьким рівнем споживання палива такий обсяг бензобака цілком ідеальний. Цей обсяг дозволяє долати значний кілометраж.
Пробіг без дозаправки, з урахуванням потужності двигуна 75 к.с. та механічною трансмісією, що становить в районі 700 кілометрів.
Цей рівень споживання цілком підійде для вітчизняних умов, де часто розміщення заправних пунктів, особливо у віддалених районах країни, невелике.
За міського трафіку рівень споживання не перевищує 5 літрів. Рено Сандеро це особливо невибагливий хетчбек, що відноситься до машин В-класу. На ринок Росії він потрапив після презентації у 2012 році і з того часу став дуже популярним.Він виділяється серед інших презентабельним зовнішнім виглядом, непоганими технічними показниками у поєднанні з гарним функціоналом та економією палива. Спроектований як автомобіль економ-класу. Орієнтований Renault Sandero на молодих людей, які мали б можливість пересуватися у комфортному, стильному та функціональному авто, придбаному за невелику ціну.
Модель першого покоління
Початок виробництва у 2008 році у далекій Бразилії у двох комплектаціях КПП та двома варіантами моторів. Спочатку він сходив з конвеєра румунської філії Renault, Dacia (Дачіа). На російський ринок автомобіль потрапив лише у 2010 році і одразу став користуватися гарним попитом. Який його пробіг без дозаправки? Середній показник споживання палива 7 літрів/100 км, що дозволяє йому подолати, не заправляючи відстань 710 км.
Модель другого покоління
Друга генерація Рено Сандеро презентувалася у 2013 році. Скільки літрів у ньому? Все лишилося без змін. Ця лінійка стала сучаснішою і вирізняється особливо привабливим дизайном. Автомобіль вийшов досить маневреним та показує відмінні експлуатаційні якості. Але, на жаль, збільшився апетит машини з палива та друге покоління вже спалює по 9 літрів на 100 км. При цьому збільшення обсягу паливного бака не відбулося. Об'єм бензобака залишився на рівні 50 літрів, як і 50 л. об'єм бака у Степвей. Тому і дистанція, яку здатний покрити авто на одній заправці, стала менше – всього 550 км.
Модель третього покоління
Автомобіль Рено Сандеро набув більш спортивного та мужнього вигляду, з різними сучасними доповненнями та агресивним зовнішнім виглядом. Він став молодіжним.Ця модель докорінно відрізняється від румунського прототипу Дачіа. Особливих відомостей про технічне оснащення машини поки немає, але виробник уже заявив про встановлення покращеного мотора, що призведе до більшої витрати палива.
Остання генерація стане найюркішою з усіх модифікацій Рено, що зробить поїздку більш плавною та комфортною. Однак, як і у попередників, об'єм бензобака залишається постійним – 50 літрів у Renault Sandero так само як і у Степвей, у якого об'єм бака дорівнює 50 л. Хоча дальність поїздки на одному баку знизиться в порівнянні з ранніми поколіннями, зате покращилися властивості по керованості та комфортності завдяки використанню інноваційних рішень у цьому хетчбеку. Так що обсяг бака дуже важлива річ, і такий обсяг бака, як модель Сандеро, найоптимальніший варіант.
Характеристики Renault Sandero Stepway New
У кредит від 6 238 ₽ /у міс. на місяць
- Основні характеристики
- Опис
- Потужність 113 л/с
- Розгін до 100 км/год 10.7 с
- Витрати на 100 км 5.6-8.5 л
- Максимальна швидкість 177 км/год
Renault Sandero Stepway: маленький монстр
Новий автомобіль від французької компанії Рено руйнує всі шаблони і це явно до вподоби сучасним автолюбителям. На перший погляд, здається, що це хетчбек, який має більшу потужність, ніж його конкуренти. Але насправді це компактний кросовер нового покоління. На сьогоднішній день ціна на Рено Сандеро Степвей не перевищує середніх показників, завдяки чому купити авто можуть як юні представники молоді, так і вже відбулися ділові люди. Будь-який доступний варіант комплектації ви можете замовити у офіційного дилера в автосалоні «Центральний».
Конфігуратор Обмін авто Тест-драйв
Отримайте знижку на покупку Renault Sandero Stepway New
Рено Сандеро Степвей Технічні характеристики
Характеристики
У моторну гаму включені три двигуни об'ємом 1,6 л.: 8-клапанна "четвірка" з віддачею в 82 л.с., 102-сильний 16-клапанний "атмосферник" і двигун на 113 л.с. парі з п'ятиступінчастою МКПП, а найменш потужний двигун також поєднується з новою Роботизованою трансмісією Easy-R з одним зчепленням і тим же числом щаблів. Мотор, що розвиває 102 л. 5.
Габарити
- довжина - 4.070 м;
- ширина - 1.757 м;
- висота - 1.523 м;
- колісна база - 2.6 м;
- кліренс - 195 мм;
- об'єм багажника – 320 л.
Технічні характеристики
| Характеристики |
1.6 MT |
1.6 MT |
1.6 AT |
1.6 CVT |
| Тип двигуна: |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
Бензиновий |
| Об'єм двигуна: |
1598 |
1598 |
1598 |
1598 |
| Потужність: |
82 к.с |
113 к.с |
102 к.с |
113 к.с |
| Розгін до 100 км/год: |
13.9 з |
10.7 з |
11.9 з |
12.1 з |
| Максимальна швидкість: |
163 км/год |
177 км/год |
171 км/год |
170 км/год |
| Витрата у міському циклі: |
9.4/100км |
8.5/100км |
Пробіг: 11.4/100км |
8.6/100км |
| Витрата в заміському циклі: |
5.7/100км |
5.6/100км |
6.7/100км |
5.6/100км |
| Витрата у змішаному циклі: |
7.1/100км |
6.6/100км |
8.6/100км |
6.7/100км |
| Об'єм паливного бака: |
50 л |
50 л |
50 л |
50 л |
| Довжина: |
4070 мм |
4070 мм |
4070 мм |
4368 мм |
| Ширина: |
1757 мм |
1757 мм |
1757 мм |
1761 мм |
| Висота: |
1523 мм |
1523 мм |
1523 мм |
1571 мм |
| Колісна база: |
2589 мм |
2589 мм |
2589 мм |
2634 мм |
| Кліренс: |
195 мм |
195 мм |
195 мм |
178 мм |
| Маса: |
1100 кг |
1119 кг |
1151 кг |
1154 кг |
| Об'єм багажника: |
320 л |
320 л |
320 л |
510 л |
| Трансмісія: |
Механічна |
Механічна |
Автоматична |
Варіатор |
| Привід: |
Передній |
Передній |
Передній |
Передній |
| Передня підвіска: |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Незалежна, пружинна, типу «Макферсон», зі стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
| Задня підвіска: |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна, пружинна, з телескопічними гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості або без нього |
Напівзалежна |
| Передні гальма: |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
Дискові |
| Задні гальма: |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
Барабанні |
| Виробництво: |
Москва |
| Гарантія: |
3 роки або 100000 км пробігу |
Скористайтеся можливістю додатково заощадити до 70 000 ₽ на покупці, здавши Ваш старий автомобіль за програмою обміну.
Рено Сандеро Степвей плюси та мінуси
З перших днів випуску Рено Сандеро пропонувався покупцям за низькою ціною, що відповідає автомобілям економ-класу, що навіює думки про недоліки. Історія продажів показує те, що найбільшим попитом користувався Рено Сандер з обсягом двигуна в 1,4 л. Він показував найвищі експлуатаційні характеристики. У цій статті спробуємо виявити недоліки цієї моделі, і загалом зрозуміти плюси та мінуси.
Які переваги має Сандеро
Тому основною перевагою даної моделі автомобілів є їхня низька вартість. Як базовий елемент обрано кузов ще одного представника французького автопрому Рено марки Логан.
Підвіска Рено Сандеро також вийшла на славу. Ця конструктивна особливість стала вже якоюсь фішкою французького автогіганта Renault, який забезпечив гарною підвіскою весь свій модельний ряд, причому лінійка Sandero, у тому числі і Степвей не стала винятком з правил. Ходова частина та основні її комплектуючі мають непоганий термін служби. Однак, на даний момент дуже впливають експлуатаційні умови, в які потрапляє машина. Основні вузли підвіски відрізняються високою надійністю та якістю, хоча експерти звертають увагу автолюбителів на невеликі недоліки у підвісці, як спереду, так і в задній частині. Однак, комплектуючі починають виходити з ладу лише через деякий час після закінчення гарантійного терміну і несправності виявляються несуттєвими, і це далеко не всі плюси і мінуси авто.
Динаміка машини на рівні. За технічними параметрами Сандеро 1,4 літри не поступається, а в деяких моментах навіть перевершує аналогічні моделі хетчбеків з об'ємом силової установки 1,4 л. За ненажерливістю в паливі машина одна з найкращих у своєму класі. При цьому невід'ємною її перевагою є збереження постійної витрати бензину незалежно від роботи іншого штатного обладнання типу системи клімат-контролю. Іншими словами, витрата не змінюється. Також слід зазначити і високу ефективність роботи спліт-системи.
Поточне обслуговування та регламентні ремонтні роботи треба виділити у особливу позицію, проводячи огляд авто.У більшості випадків такі роботи виконуються самотужки, за наявності невеликого досвіду в подібних аспектах. Нові комплектуючі на Сандер можна знайти завжди і за подібною ціною. Монтаж їх досить простий.
Які недоліки має Сандеро
З кожним новим рестайлінгом Renault Sandero, у тому числі Степвей і виходом нової марки кількість недоліків зменшувалася. Друга генерація, настільки улюблених французьких хетчбеків, мала, звичайно, недоліки, але їх було зовсім мізерна кількість.
Найголовнішим мінусом, згідно з відгуками автовласників, був високий шумовий поріг, що виникає під час руху. Цей неприємний момент є характером для двох поколінь машин. Тому автомобілісти часто змушені використовувати додаткові засоби, щоби підвищити шумоізоляцію свого авто.
Які ще плюси та мінуси нам доведеться дізнатися? На першому поколінні Renault Sandero невдало встановлена кнопка клаксону. До її розташування багато хто не може звикнути досі. Тому розробники були змушені піти на поступки власникам Рено та розмістили сигнал у рульовому колесі, що робить автомобіль більш ергономічним. Тепер негативні відгуки щодо цього аспекту зникли зі сторінок тематичних форумів.
Певні недоліки були виявлені експертами та під час роботи підшипників у маточях коліс. Дані різних автосервісів свідчать, що цей вид запасних частин регулярно змінюється їх фахівцями.
Багато питань з боку власників Renault Sandero, починаючи з випуску 2010, до ущільнювачів колінчастого валу двигуна. Вони часто були причиною утворення олійних патьоків у відповідних зонах. На цю хворобу зазвичай страждали машини з руховою установкою літражем в 1,4 літра.
На закінчення слід зазначити, що недоліки моделі абсолютно стандартні і нічим особливим не виділяються із загальної маси звичайних несправностей, з якими стикаються власники інших транспортних засобів. Модельний ряд цього французького хетчбека прославився гарною надійністю та невибагливістю при інтенсивній експлуатації. Радує можливість заощадити на обслуговуванні чи ремонті, оскільки здебільшого всі недоліки легко усуваються без допомоги автосервісу, що також економить час. Ось мабуть і всі основні плюси та мінуси моделі.
Renault Sandero 2020-2021 власників відгуків
Усі мінуси Рено Сандеро 2020-2021
➖ Динаміка (версія з двигуном на 82 л.с.)
➖ Якість складання
➖ Витрата палива
➖ Ергономіка
Плюси
➕ Керованість
➕ Підвіска
➕ Місткий багажник
Переваги та недоліки Рено Сандеро 2020-2021 у новому кузові виявлено на основі відгуків реальних власників. Більш детальні плюси та мінуси Renault Sandero 82 к.с., 102 та 113 к.с. з механікою, автоматом та роботом можна дізнатися з оповідань нижче.
Відгуки власників
Першого ж вихідного, виїхавши на трасу, я помітив, що не працює круїз-контроль — забули активувати цю функцію, виправили у дилера за 30 хвилин. Протягом першого місяця експлуатації довелося ще двічі звертатися за гарантією.
1). Салон авто перетворився на водойму — на складальному конвеєрі забули вставити куди треба трубку для зливу конденсату від кондиціонера, в результаті 3 дні машина простояла у дилера на просушуванні.
2). Загриміла рульова рейка у спекотну літню погоду (при поворотах на нерівних ділянках доріг). Спочатку дилер сказав, що замінить рульову рейку, і треба тільки дочекатися деталі.А от коли деталь прийшла — міняти відмовилися, аргументуючи тим, що не можуть, оскільки дефект не має постійного характеру.
Загалом непоганий автомобіль за свої гроші, але рекомендувати до покупки не стану. Основними недоліками вважаю низьку якість складання, відсутність передпродажної підготовки та огидну якість сервісного обслуговування у офіційного дилера, і висока витрата палива - 9-10 літрів на 100 км.
Валерій Сандалов, відгук про Рено Сандеро 1.6 (102 к.с.) з механікою 2019 р.
Відео відгук
Витрата на трасі не найменша, установка більш еластичної коробки могла б знизити його, але і євро-5 дається взнаки. Двигун задушений, і поганяти на ньому молоді буде не найекономнішим заняттям, оскільки його доведеться досить сильно крутити.
Звичайно, дається взнаки і парусність, машина начебто не радянська класика, але, розігнавши її до 180 км/год, я згадав свою стару шістку і навіть москвич 407, але треба віддати належне — у місті витрата влітку з кліматом доходила до 11 літрів. , а зараз - 9,8 л з піччю.
Салон більш-менш тихий, двигун чути звичайно, але не через шумку, а через двигун))) Цвіркунів поки немає, сподіваюся і не буде, але на поганій дорозі гуркотить полиця.
Сидіння нормальні, але мають не дуже вдалі підголівники. Салон тканинний, якщо хтось возить дітей, то треба колгоспити і купувати чохли, але треба віддати належне - спинка передніх сидінь, виконана з гладкого матеріалу і легко протирається від бруду з підошв маленьких дітей. Багажник не найбільший, але чотири колеса легко встають вертикально (якщо прибрати полицю).
Сергій їздить на Renault Sandero 1.6 (102 к.с.) MT 2018 року
На даний момент, пробіг менше тисячі, витрата танцює лезгінку.
Двигун 102 к.с. Чесно кажучи, думав, що після Rio зі 123 л.с.і АКПП-6 мені не вистачатиме динаміки. Насправді, навпаки: там, де корейка думала, міркувала, філософствувала і пописувала трактати про неквапливість буття (а саме, на світлофорах), француз їде. Просто і чесно їде, залишаючи філософію десь у дзеркалах (притому, що умов обкатки дотримуються, гашетка не б'ється, оберти в космос не планують, а гума ще з салону зимова). Автомат не дивує від слова взагалі, що, до речі, говорить про те, що він працює як слід.
Підвіска: Уявіть, що Вася направляє на Петю великий хромований револьвер. Петя, весь у бойових шрамах від револьверних куль, стискується як кошеня, заплющує очі і приймає долю. Звучить постріл, Петя розплющує одне око, потім друге і розуміє, що живий, цілий, орел. І тоді раптом згадавши, що великий хромований револьвер марки Kia&Sons нещодавно замінили на великий хромований револьвер марки Renault&Sons, Петя радіє. Радіє, тому що тепер не потрібно при наближенні до будь-якої перешкоди чіплятися за кермо руками, ногами, зубами та іншими місцями, щоб це саме кермо не вирвало до біса. Що означає «причому тут підвіска»?
Салон: Зростанню в мені рівно 193см. Я застрявав у Пріорі, застрявав у Нексії, застрявав у Гранті. Всі автомобілі, що були у мене у володінні проходили первинну перевірку на можливість мене як водія їхати, не впираючись головою у ясно небо та яскраве сонечко. Так ось, Сандеро — не найпростіший автомобіль у цьому плані, але цілком терпимий, навіть із невеликим запасом.
Французькість: Втім, повернемося до наших салонів. Питання ергономіки французи вирішили французькою.Ймовірно, їхньою мовою слово «людина» та «вихухоль» дуже схожі, і вони, не знаючи точно, хто буде за кермом, вирішили зробити щось середнє між для-людей і для-вихухів-що-би-вони-з -Себе-ні-уявляли.
Отзыв о Рено Сандеро 1.6 (102 к.с.) з автоматом 2019 р.в.
Купив у салоні Рено Cандеро (не Cтепвей). Машина 2017 випуску. Купив у травні 2017 р. Пробіг сьогодні 570 км. Ще йде обкатка. Комплектація Privilege.
Підвіска дуже хороша, гідний комфорт. Хід плавний, м'який, а двигун майже не чутний. На дорозі стійка навіть на швидкості 110-130 км/год. Поводиться передбачувано, тобто керованість на висоті. Загалом мені подобається.
Передні бічні стійки дуже широкі, заважають огляду на поворотах. На швидкості від 110 км/год і вище в машині чути неприємний шум і шум. Я так розумію, що це слабка коробка передач, і її 5 швидкостей не вистачає — проситься шоста.
Перша передача взагалі не потрібна, рушаю спокійно з другою. Слабко стартує, швидкість набирає повільно. Все ж таки 82 л.с. явно обмаль при 8-ми клапанах для цієї машини. Витрата бензину по місту десь 8,7 літрів (близько дев'яти), за містом десь 7,5 літрів.
Узагальню. На мій погляд, тверду 4-ку можна поставити за п'яти бальною шкалою, але не більше.
Відгук про Renault Sandero 1.6 (82 к.с.) механіка 2020 року
Степвей - плюси та мінуси, помітні відразу
Отже, гарячими слідами варто зробити замітку. Були, зрозуміло, деякі очікування від апарату та розуміння того, що насправді може бути не зовсім так. Або зовсім не так. Ось перелік найпомітнішого.
- Салон, пластик. Дуже просто та дешево. Навіть дверні картки пластикові.Ну, це на мій погляд для бюджетного сегменту навіть плюс — зате вони не брудняться (тканина на дверях водія в пежо чистила 1-2 рази на місяць — засалівалася на раз — набридло). Бардачок, кишені у дверях — кілок з мінусом. Як туди щось можна класти — незрозуміло, бо гримітиме пекло. Поклав у бардачок зарядку для мобілки і кріплення на скло для неї — гримить на кожній нерівності. Здається, доведеться таки купити ящик для інструментів (обов'язково здоровенний, щоб поміщалися всі ніштяки, які зазвичай розмазані багажником і бардачком-кишенями у дверях) і забути. А в бардачок документи та серветки хіба що.
- Кишені в сидіннях. Їх тупо немає. Втім, і не треба — надлишку місця позаду не спостерігається. Так хоч люди вміщуються.
- Запас під днищем. Суворо та брутально. Ні разу в принципі колеса не пробивав (загалом ніколи), але гіпотетично з-під днища, та ще взимку діставати буде незручно, факт. Втім, може й не доведеться. Тож пофіг.
— штатний домкрат, буксирувальний вух та колісний ключ мають своє чітко визначене місце. І закріплені. Це, знаєте, зручно.
— у багажнику є вуха для того, щоб можна було фіксувати багаж. Плюс. Сам багажник – передбачувано невеликий. Це не мінус, це факт.
- Наголос капота. До цього треба звикати. Дико якось після амортизаторів милиця діставати. Втім, це бюджетник. Їдемо далі, тим більше, що під капот часто лазити не потрібно.
— на відміну від класичного сандеро та жигулів — при заведеному движку та холостих рукоятку КПП не ковбасить. Змінили привід КПП з важільного на тросовий, як натякає гуглінг-утікач. Не критично, але дратувало б.
- воно їде! Мляво, по-овочевому, але з п'ятьма комрадами в салоні до футбольного поля дісталися без пригод.Там, де пежо чіпляв лежакопа днищем із таким розкладом — проїхали без проблем. При цьому різниці у динаміці не помітив. Ні в розгінній (тягне так само на перший погляд), ні в гальмівній (що імхо більш ніж дивно). Це з барабанними гальмами ззаду. Величезний плюс. Ось що в пежо напружувало - з пасажирами їздити було комфортно, але вже не смачно - а тут побіч.
- бортового немає. У максимальній комплектації. Не те щоб багато втрачав (реально через місяць уже починаєш розуміти, скільки жре, і дивитися туди нема чого), але здивовано. У логані є, просто сандері є, в степвеї немає. Благо працює брудний хак, коли можна подивитися залишок палива в баку в літрах. Бо по паличках так собі орієнтуються — можливо, ще не звик.
- Індикатори на приладку. Особливо поворотники. Їх узагалі обізвати недобрим словом хочеться. Мало того, що лівий та правий поєднані. Так їх за легкого сонечка вже не видно, що блимають. А пищать так, що при будь-якому голосно включеній музиці не чути взагалі. Та навіть і за тихої. Дивно, але тихіші клацання у пежо набагато виразніше були.
- Підвіска. Звичайна французька. Ковтає нерівності, не барабанить. Комфортно.
- Загальна якість припасування кузовщини. Коментувати нема чого, порівнювати з преміумом теж нема чого. Оцинкували — спасибі хоч за це. Щілини рівні, хоч і кінські. На безпеку не впливає і добре.
- Шумоізоляція. Двояке відчуття. Набагато гірше, ніж була у пежо, але двигун не надто напружує. Пежо крутити більше 3К було некомфортно, 4К+ вже конкретно ревло, так що тільки короткочасно. Тут що 3к, що 4к різниці немає. Напевно, плюс - під час обгонів по трасі душити доведеться часто, щоб мало і аеродинаміка трохи краще ніж у цегли.
- Перша та друга передача. Особливо перша. Короткі. Кажуть, зробили спеціально так задля прохідності. Але в мене проблема — або рушаю зовсім сумно-пенсіонерськи, або бадьоро зривається в пробуксовку, що напевно викликає в оточуючих гомеричний регіт. У тягучці, як наслідок, доводиться постійно перемикатися.
- Коробка в цілому. Подобається, хід короткий, включення чіткі. Промазати жодного разу не довелося.
- Ергономіка передньої консолі. Склопідйомники у тому числі. Трійка. Існує окрема кнопка блокування дверей.
- Центральний замок. Той, що з дистанційним керуванням. І тут заощадили. Начебто датчики закриття дверей є, начебто працює. Але щоразу треба контролювати — блимне двічі фарами чи ні і чи заклацнулося. Разочок вже залишив незакриту. Дуже дивно, що при спробі відкрити ключем будь-які передні двері відкриваються (увага) тільки ці двері. Як так? На те ж він і центральний, що при відкритті дверей водія має розблокуватися все. Знову ж таки, у пежо якщо двері не зачинені, то центральний замок робив два клацання — закриття, усвідомлення того, що десь нормально не зачинилося, відкриття. Півцарства за розуміння того, скільки в грамах заощадили...
- Клімат. Працює, та гаразд. Кондиціонер також працює. Що дивно, пропелери починають дмухати при незаведеному движку і включеному запалюванні.
- Повороти на швидкості 50 +. Потрібно просто про це забути. Крени такі, що прямий у повороті кілька разів гальмував. Добре тепло і сухо — таку манеру проходження поворотів узимку дорога не пробачила б. Сподіваюся, звикну.
- Просвіт! Паркуватися намагаюся акуратно про всяк випадок, але бордюру, який був би вищим, поки не зустрічав.
- Звиси та габарити. Маневреність в обмеженому просторі.У дворах паркуватися не страшно, хіба що косо не ставили машини — завжди можна виїхати. Радіус розвороту відрізняється кардинально. Дуже подобається.
- магнітола. Чудово! З коробки спілкується російською, лопає mp3 (у тому числі USB), керування на кермі, добре працює блютус і гучний зв'язок (у піонері іноді дивував). Те, що треба. Не меломан, тож задоволений.
Витрата: поки геть незрозуміло. Але не більше, ніж був у пежо на 95-му. При цьому налитий 92-й. Точніше можна буде говорити за кілька місяців.
Підсумки: незважаючи на деяке негативне забарвлення — насправді це те, чого очікувалося. А очікувалося — невеликий міський автомобільчик, який має трохи менший апетит, зручніший у повсякденному міському житті і просто їздитиме, не задурюючи голову несправностями (які мало того, що вимагають грошей, так і часу віджирають чимало — що вдвічі сумно). Поки що все виправдовує очікування, тому задоволений.
Залишилося пройти ТО-1 в найближчий тиждень і на рік про машину можна просто забути, сподіваюся (за винятком миття-бензину-омивайки).
Схожі записи: