Samsung Galaxy A10
Результати, позначені знаком ( * ) є приблизними, оскільки нині ми маємо недостатньо тестів для точної оцінки.
Переваги та недоліки
- Великий дисплей Infinity-V із співвідношенням 19.5:9
- З коробки встановлено Android 9.0 Pie
- Підтримка карток пам'яті до 512 ГБ
- Легкий корпус, але потужний акумулятор
- Є датчик освітлення
- Невисока щільність пікселів
- Мало оперативної пам'яті
- Немає датчика відбитків пальців
- Використовується старий microUSB – відсутня швидка зарядка
Технічні характеристики
Екран
| Тип |
TFT LCD |
| Розмір |
6.2 дюймів |
| Дозвіл |
720 x 1520 пікселів |
| Співвідношення сторін |
19:9 |
| Щільність пікселів |
271 пікселів на дюйм |
| Частота оновлення |
60 Гц |
| Адаптивна частота оновлення |
Ні |
| Підтримка HDR |
Ні |
| Захист дисплея |
Загартоване скло |
| Співвідношення екрану до корпусу |
81.5% |
Тестування дисплея
| Колірне охоплення sRGB |
90% |
| ШИМ (PWM) |
77 Гц |
| Час відгуку |
22 мс |
| Контрастність |
2050:1 |
Екран не вражає, особливо чіткістю зображення. Через невелику роздільну здатність на великому 6.2-дюймовому дисплеї видно пікселі, зокрема, під час відображення дрібного тексту. Добре те, що це IPS-панель, що має великі кути огляду і дуже непогану передачу кольору.
Дизайн та корпус
| Висота |
155.6 мм |
| Ширина |
75.6 мм |
| Товщина |
7.9 мм |
| Вага |
168 грамів |
| Водонепроникність |
Ні |
| Матеріал задньої панелі |
Пластик |
| Матеріал рамки |
Пластик |
| Доступні кольори |
Чорний, Синій, Червоний |
| Сканер відбитків пальців |
Ні |
Samsung Galaxy A10 виглядає невибагливо, а все тому, що зверху дисплея є неакуратний виріз камери. Нижня рамка велика, а динамік розташований на задній панелі, що часто стає причиною пропущеного дзвінка.Сканера відбитків пальців немає, а для захисту доведеться використовувати або ПІН-код, або не вдалий сканер обличчя.
Продуктивність
Процесор
| Чіпсет |
Samsung Exynos 7 Octa 7884 |
| Макс. частота |
1600 МГц |
| CPU-ядер |
8 (2 + 6) |
| Архітектура |
- 6 ядер по 1.35 ГГц: Cortex-A53 - 2 ядра по 1.6 ГГц: Cortex-A73 |
| Виробництво |
Samsung |
| Розмір транзистора |
14 нанометрів |
| Нейронний процесор |
No |
| Графіка |
Mali-G71 MP2 |
| GPU-ядер |
32 |
| Частота GPU |
850 МГц |
| FLOPS |
~49.3 Гфлопс |
Бенчмарки
Останні результати AnTuTu
Пам'ять
Оперативна пам'ять
| Обсяг ОЗУ |
2 ГБ |
| Тип пам'яті |
LPDDR4 |
| Частота пам'яті |
1866 МГц |
| Кількість каналів |
1 |
Накопичувач
| Об'єм накопичувача |
32 ГБ |
| Тип накопичувача |
eMMC 5.1 |
| Карта пам'яті |
MicroSD |
| Макс. обсяг картки пам'яті |
До 512 ГБ |
Програмне забезпечення
| Операційна система |
Android 9.0 (З оновленням до Android 11) |
| Оболонка UI |
One UI 3.1 |
| Розмір системи із коробки |
9 ГБ |
Операційна система працює добре, значки виглядають красиво і ніяких одвірків в елементах управління немає. жести, що використовуються замість панелі навігації, зручні в роботі.
Батарея
| Об'єм |
3400 мАг |
| Макс. потужність зарядки |
5 Вт |
| Тип акумулятора |
Літій-іонний (Li-Ion) |
| Знімний |
Ні |
| Бездротова зарядка |
Ні |
| Реверсивна зарядка |
Ні |
| Швидка зарядка |
Ні |
| Час повної зарядки |
2:50 год. |
Тести автономності
| Веб-серфінг |
07:21 год. |
| Перегляд відео |
10:56 год. |
| Ігри |
04:29 год. |
| Режим очікування |
94 год. |
Пристрій має на борту джерело автономного живлення ємністю 3400 мАг. З недоліків можна виділити те, що гаджет отримав порт microUSB, а потужність адаптера живлення всього 5 Ватт, чого недостатньо для швидкого заряджання.
Основна камера
| Матриця |
13 мегапікселів |
| Роздільна здатність фото |
4128 x 3096 |
| Зум |
Цифровий |
| Спалах |
LED |
| Стабілізація |
Цифрова |
| Запис 8K відео |
Ні |
| Запис 4K відео |
Ні |
| Запис 1080p відео |
До 30 кадрів/c |
| Уповільнена зйомка |
Ні |
| Кількість об'єктивів |
1) Standard: 13 MP
|
| Особливості |
- |
Основний об'єктив
| Роздільна здатність фото |
13 MP |
| Апертура |
f/1.9 |
| Фокусна відстань |
28 мм |
| Автофокус |
Фазовий автофокус |
| Стабілізація |
Цифрова |
Хоча основна камера Samsung А10 складається лише з одного 13-мегапіксельного сенсора, вона обладнана ширококутними лінзами. На фотографіях не лише вміщується більше об'єктів, але вони змушують глядача відчути себе всередині цієї сцени. Фронтальна камера на 5 МП робить середню якість знімки, автофокус відсутня, тому зловити чіткий кадр не легко.
Фронтальна камера
| Кількість мегапікселів |
5 мегапікселів |
| Роздільна здатність фото |
2560 x 1920 |
| Апертура |
f/2.0 |
| Сенсор |
CMOS |
| Автофокус |
Ні |
| Стабілізація |
Цифрова |
| Роздільна здатність відео |
720p за 30 FPS |
| Датчик глибини (TOF 3D) |
Ні |
Комунікації
| Версія Wi-Fi |
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Функції Wi-Fi |
- Dual Band - Wi-Fi Direct - Wi-Fi Hotspot |
| Версія Bluetooth |
5 |
| Функції Bluetooth |
PBAP/PAB, PAN, OPP, MAP, HSP, HID, HFP, DIP, AVRCP, A2DP |
| Тип USB |
Micro USB |
| Версія USB |
2 |
| Функції USB |
- Зарядка - Режим USB-накопичувача |
| GPS |
GPS, GLONASS, Beidou |
| NFC * |
Ні |
| Інфрачервоний порт |
Ні |
Зв'язок
| Кількість SIM * |
2 |
| Тип SIM |
Nano |
| Режим роботи SIM |
Поперемінний |
| Підтримка eSIM * |
Ні |
| Гібридний слот |
Ні |
| LTE Cat * |
4 |
| 2G мережі |
GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| 3G мережі |
HSDPA 850, HSDPA 900, HSDPA 1900, HSDPA 2100 |
| 4G мережі |
LTE 2100, LTE 800, LTE 1800, LTE 2600, LTE 1700, LTE 1900, LTE 2300, LTE 2500 |
| Підтримка 5G |
Ні |
Можливості комунікації можна назвати мізерними, оскільки Wi-Fi працює лише в одному діапазоні – 2.4 ГГц.Bluetooth 5.0 є приємним нововведенням, але відсутність NFC унеможливлює безконтактну оплату товарів у магазинах.
Samsung Galaxy A10 - Технічні характеристики
Розміри: 75.6 x 155.6 x 7.94 мм
Вага: 168 г
SoC: Samsung Exynos 7884
Процесор: 2x 1.6 GHz ARM Cortex-A73, 6x 1.35 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: ARM Mali-G71 MP2, 770 МГц, Кількість ядер: 2
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 1866 МГц
Вбудована пам'ять: 32 ГБ
Картки пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Екран: 6.2 in, TFT, 720 x 1520 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 3400 мА·год, Li-Ion (Літій-іонний)
Операційна система: Android 9.0 Pie
Камера: 4208 x 3120 пікселів, 1920 x 1080 пікселів, 30 кадрів/сек
SIM-картка: Nano-SIM
Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 5.0
Навігація: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou
Марка та модель
Інформація про марку, модель та альтернативні назви конкретного пристрою, якщо такі є.
Ім'я компанії-виробника пристрою.
Назва моделі пристрою.
Інші назви, якими модель позначається.
Дизайн
Інформація про розміри та вагу пристрою, подана в різних одиницях вимірювання. Використані матеріали, пропоновані кольори, сертифікати.
Інформація про ширину - мається на увазі горизонтальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про висоту - мається на увазі вертикальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про товщину пристрою у різних одиницях виміру.
Інформація про вагу пристрою у різних одиницях вимірювання.
Приблизний обсяг пристрою, обчислений з урахуванням розмірів, наданих виробником.Належить до пристроїв з формою прямокутного паралелепіпеда.
Інформація про квіти, в яких пропонується цей пристрій.
Матеріали для виготовлення корпусу пристрою.
SIM-картка
SIM-картка використовується у мобільних пристроях для збереження даних, що засвідчують автентичність абонентів мобільних послуг.
Інформація про тип та розмір (форм-фактор) SIM-картки, використаної у пристрої.
Інформація про кількість SIM-карток, які підтримує Ваш пристрій.
Відомості про деякі характеристики SIM-картки(-у) пристрою.
Мобільні мережі
Мобільна мережа - це радіосистема, яка дозволяє безлічі мобільних пристроїв обмінюватися даними між собою.
GSM (Global System for Mobile Communications) розроблено, щоб замінити аналогову мобільну мережу (1G). Тому GSM дуже часто називається і 2G мобільною мережею. Вона покращена додаванням GPRS (General Packet Radio Services), а пізніше і EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) технологій.
UMTS – це скорочення Universal Mobile Telecommunications System. Вона базована на стандарті GSM і відноситься до 3G мобільних мереж. Розроблена 3GPP та її найбільшою перевагою є надання більшої швидкості та спектральної ефективності завдяки W-CDMA технології.
LTE (Long Term Evolution) окреслюється технологія четвертого покоління (4G). Вона розроблена 3GPP на базі GSM/EDGE та UMTS/HSPA з метою збільшити ємність та швидкість бездротових мобільних мереж. Подальший розвиток технологій називається LTE Advanced.
Технології мобільного зв'язку та швидкість передачі даних
Комунікація між пристроями в мобільних мережах здійснюється за допомогою технологій, що надають різні швидкості передачі даних.
Існує кілька технологій, що покращують роботу мобільних мереж головним чином шляхом збільшення пропускної спроможності. Інформація про комунікаційні технології, які підтримує пристрій, та швидкості передачі даних, що підтримуються.
Операційна система
Операційна система - це системне програмне забезпечення, що управляє та координує роботу хардверних компонентів у пристрої.
Інформація про операційну систему, що використовується пристроєм, а також про її версію.
Найменування та версія інтерфейсу користувача, використаного операційною системою.
SoC (Система на кристалі)
Система на кристалі (SoC) включає в один чіп усі найголовніші хардверні компоненти мобільного пристрою.
Система на кристалі (SoC) інтегрує різні хардверні компоненти, таких як процесор, графічний процесор, пам'ять, периферія, інтерфейси та ін, а також софтвер, необхідний для їх функціонування.
Інформація про технологічний процес, за яким виготовлений чіп. Величиною нанометрах вимірюють половину відстані між елементами в процесорі.
Основна функція процесора (CPU) мобільного пристрою - це інтерпретація та виконання інструкцій, що містяться у програмних програмах.
Розрядність (біти) процесора визначається розміром (у бітах) регістрів, адресних шин та шин для даних. 64-бітові процесори мають більш високу продуктивність порівняно з 32-бітними, які зі свого боку більш продуктивні, ніж 16-бітові процесори.
Інструкції – це команди, за допомогою яких софтуер задає/керує роботою процесора. Інформація про набір команд (ISA), які процесор може виконувати.
Ядро процесора виконує програмні вказівки.Існують процесори з одним, двома та більше ядрами. Наявність більшої кількості ядер збільшує продуктивність, дозволяючи паралельне виконання багатьох інструкцій.
Тактова частота процесора визначає його швидкість у вигляді циклів на секунду. Вона вимірюється у мегагерцях (MHz) або гігагерцях (GHz).
Графічний процесор (GPU) обробляє обчислення різних 2D/3D графічних додатків. У мобільних пристроях він використовується найчастіше іграми, споживчим інтерфейсом, відео-додатками та ін.
Подібно до процесора, графічний процесор складається з декількох робочих частин, які називаються ядрами. Вони обробляють графічні обчислення різних програм.
Швидкість роботи - це тактова частота графічного процесора, яка вимірюється у мегагерцах (MHz) чи гігагерцах (GHz).
Оперативна пам'ять (RAM) використовується операційною системою та всіма інстальованими програмами. Дані, які зберігаються в оперативній пам'яті, втрачаються після вимкнення або рестартування пристрою.
Інформація про тип оперативної пам'яті (RAM), що використовується пристроєм.
Інформація про кількість каналів оперативної пам'яті, які інтегровані в SoC. Більше каналів означає вищі швидкості передачі.
Частота оперативної пам'яті визначає її швидкість роботи, конкретніше, швидкість читання/запису даних.
Вбудована пам'ять
Кожен мобільний пристрій має вбудовану (незнімну) пам'ять із фіксованим об'ємом.
Інформація про обсяг вбудованої пам'яті пристрою. Часто дана модель пропонується у різних варіантах із різним обсягом вбудованої пам'яті.
Картки пам'яті
Карти пам'яті використовуються в мобільних пристроях для збільшення обсягу пам'яті для збереження даних.
Різні типи карт пам'яті характеризуються різними розмірами та обсягом. Інформація про типи карт пам'яті, що підтримуються.
Екран
Екран мобільного пристрою характеризується своєю технологією, роздільною здатністю, щільністю пікселів, довжиною діагоналі, глибиною кольору та ін.
Одна з основних характеристик екрану - це технологія, за якою він виготовлений і від якої залежить якість зображення інформації.
У мобільних пристроїв розмір екрану виражається за допомогою довжини діагоналі, виміряної в дюймах.
Приблизна ширина екрану
Приблизна висота екрану
Співвідношення розмірів довгої сторони екрана до його короткої сторони
Роздільна здатність екрана показує кількість пікселів по вертикалі та горизонталі екрану. Висока роздільна здатність означає більш чітку деталь зображення.
Інформація про кількість пікселів на сантиметр чи дюйм екрана. Вища щільність дозволяє показувати інформацію на екрані з більш чіткими деталями.
Глибина кольору екрана відображає загальну кількість бітів, використаних для компонентів кольорів в одному пікселі. Інформація про максимальну кількість кольорів, що екран може показати.
Приблизна площа у відсотках займається екраном на передній панелі пристрою.
Інформація про інші функції та характеристики екрана.
Датчики
Різні датчики виконують різні кількісні вимірювання і конвертують фізичні показники сигнали, які розпізнає мобільний пристрій.
Датчики бувають різні за типом та призначенням та підвищують загальну функціональність пристрою, в якому вони інтегровані.
Тилова камера
Основна камера мобільного пристрою зазвичай розташована на задній панелі і може поєднуватися з однією або кількома додатковими камерами.
Інформація про виробника та модель датчика камери.
Інформація про тип датчика камери. Одні з найбільш широко використовуваних типів датчиків в мобільних камерах - це CMOS, BSI, ISOCELL та ін.
Оптичний формат датчика є індикатором його форми та розміру. Зазвичай виявляється у дюймах.
Пікселі зазвичай вимірюються у мікронах. Великі пікселі здатні захоплювати більше світла і, отже, забезпечують кращу зйомку при слабкому освітленні та ширший динамічний діапазон, ніж менші пікселі. З іншого боку, менші пікселі дозволяють збільшити роздільну здатність при збереженні того ж розміру датчика.
Світлосила (відома також як діафрагма, апертура або f-число) – це показник розміру апертури об'єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик. Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. Зазвичай вказується число f, що відповідає максимально можливій апертурі діафрагми.
Фокусна відстань вказує відстань у міліметрах від датчика до оптичного центру об'єктива. Еквівалентна фокусна відстань (35 мм) – це фокусна відстань камери мобільного пристрою, прирівняна до фокусної відстані 35-мм повноформатного датчика, при якому буде досягнутий той самий кут огляду. Він розраховується шляхом множення реальної фокусної відстані камери мобільного пристрою на кроп фактор його датчика. Кроп-фактор може бути визначений співвідношення між діагоналями 35 мм повноформатного датчика і датчика мобільного пристрою.
Поле зору показує, яку частину сцени перед камерою буде знято. Це залежить не лише від фокусної відстані, а й від розміру датчика. Воно може бути розраховане через кут огляду оптики та кроп-фактор датчика.Кут огляду - це кут між двома найдальшими діагональними точками кадру.
Задні (тилові) камери мобільних пристроїв переважно використовують світлодіодні спалахи. Вони можуть бути в конфігурації з одним, двома або більше джерелами світла і відрізнятися формою.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона є кількістю горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні. Для зручності виробники смартфонів часто вказують роздільну здатність у мегапікселях, вказуючи приблизну кількість пікселів у мільйонах.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Фронтальна камера
Смартфони мають одну або кілька фронтальних камер різного дизайну - камера pop-up, поворотна камера, виріз або дірка в дисплеї, камера під дисплеєм.
Інформація про виробника та модель датчика камери.
Інформація про тип датчика камери. Одні з найбільш широко використовуваних типів датчиків в мобільних камерах - це CMOS, BSI, ISOCELL та ін.
Оптичний формат датчика є індикатором його форми та розміру. Зазвичай виявляється у дюймах.
Пікселі зазвичай вимірюються у мікронах. Великі пікселі здатні захоплювати більше світла і, отже, забезпечують кращу зйомку при слабкому освітленні та ширший динамічний діапазон, ніж менші пікселі. З іншого боку, менші пікселі дозволяють збільшити роздільну здатність при збереженні того ж розміру датчика.
Світлосила (відома також як діафрагма, апертура або f-число) – це показник розміру апертури об'єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик. Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. Зазвичай вказується число f, що відповідає максимально можливій апертурі діафрагми.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона є кількістю горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні. Для зручності виробники смартфонів часто вказують роздільну здатність у мегапікселях, вказуючи приблизну кількість пікселів у мільйонах.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Аудіо
Інформація про тип гучномовців та аудіотехнології, що підтримуються пристроєм.
Гучномовець – це пристрій, який відтворює різні звуки, таких як музика, дзвінки, мелодії дзвінків та ін. Інформація про типи гучномовців, що використовуються пристроєм.
Радіо
Радіо мобільного пристрою є вбудованим FM-приймачем.
Інформація про те, має FM-приймач пристрій чи ні.
Визначення розташування
Інформація про технології навігації та місцезнаходження, що підтримуються пристроєм.
Визначення розташування здійснюється за допомогою різних супутникових навігаційних систем, що простежують автономне геопросторове розташування пристрою, що їх підтримує.Супутникові навігаційні системи, що найчастіше використовуються - це GPS і GLONASS. Існують і без супутникових технологій локалізації мобільних пристроїв, як EOTD, Enhanced 911, GSM Cell ID.
Wi-Fi
Wi-Fi - це технологія, яка забезпечує бездротовий зв'язок передачі даних на близькі відстані між різними пристроями.
Wi-Fi комунікація між пристроями здійснюється через стандарти IEEE 802.11. Деякі пристрої мають можливість служити як Wi-Fi Hotspot, забезпечуючи доступ до Інтернету для інших пристроїв. Wi-Fi Direct (Wi-Fi P2P) - це інший корисний стандарт, що дозволяє пристроям комунікувати між собою без необхідності бездротової точки доступу (WAP).
Bluetooth
Bluetooth – це стандарт безпечного бездротового перенесення даних між різними пристроями різного типу на невеликі відстані.
Існує кілька версій Bluetooth, при цьому кожна наступна покращує швидкість зв'язку, охоплення, сприяє більш легкому виявленню та підключенню пристроїв. Інформація про Bluetooth-версію пристрою.
Bluetooth використовує різні профілі та протоколи, що забезпечують швидший обмін даних, економію енергії, покращення виявлення пристроїв та ін. Деякі профілі та протоколи, які підтримує пристрій, показано тут.
USB
USB (Universal Serial Bus) – це індустріальний стандарт, який дозволяє різним електронним пристроям обмінюватись даними.
Існує кілька типів USB-роз'ємів: стандартний, міні-, мікро-, On-The-Go та ін. Тип конектора, який використовує пристрій.
USB-стандарт має кілька версій: USB 1.0 (1996), USB 2.0 (2000), USB 3.0 (2008) тощо. буд. У кожній наступній версії швидкість перенесення даних збільшується.
USB-інтерфейс в мобільних пристроях може використовуватися в різних цілях, наприклад, щоб підзарядити акумулятор, використовувати пристрій як mass storage, host, і т.д. буд.
Роз'єм для навушників
Це аудіоконнектор, який називається ще й аудіороз'ємом. Стандарт, що найбільш широко використовується в мобільних пристроях - це 3.5 мм роз'єм для навушників.
Інформація про те, чи обладнано пристрій 3.5 мм аудіороз'ємом.
Підключення пристроїв
Інформація про інші важливі технології підключення, які підтримує пристрій.
Інформація про одну з найбільш використовуваних технологій підключення, що підтримуються пристроєм.
Браузер
Веб-браузер - це програмний додаток для доступу та розгляду інформації в інтернеті.
Інформація про деякі основні характеристики та стандарти, що підтримуються браузером пристрою.
Формати/кодеки звукових файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки звукових файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові аудіодані.
Список деяких основних форматів та кодеків звукових файлів, що стандартно підтримуються пристроєм.
Формати/кодеки відео файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки відео файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові відео.
Список деяких основних форматів та кодеків відео файлів, які стандартно підтримують пристрій.
Акумулятор
Акумулятори мобільних пристроїв відрізняються один від одного за своєю ємністю та технологією. Вони забезпечують електричний заряд, необхідний їхнього функціонування.
Місткість акумулятора показує максимальний заряд, який він може зберегти, виміряний в міліампер-годинах.
Тип акумулятора визначається його структурою і, точніше, використовуваними хімікалами. Існують різні типи акумуляторів, при цьому найчастіше в мобільних пристроях використовуються літій-іонні та літій-іон-полімерні акумулятори.
Час розмови в 2G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається при безперервній розмові в 2G мережі.
Час розмови в 3G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається при безперервній розмові в 3G мережі.
Інформація про силу електричного струму (вимірюється в амперах) та електричну напругу (вимірюється у вольтах), які подає зарядний пристрій (вихідна потужність). Вища потужність забезпечує більш швидке заряджання батареї.
Відомості про деякі додаткові характеристики акумулятора пристрою.
Питомий коефіцієнт поглинання (SAR)
Рівень SAR означає кількість електромагнітної радіації, що поглинається організмом людини під час користування мобільним пристроєм.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій поруч із вухом у положенні для переговору. У Європі максимальне допустиме значення SAR для мобільних пристроїв обмежене до 2 Вт/кг на 10 г людської тканини. Цей стандарт встановлено комітетом CENELEC відповідно до стандартів IEC за дотримання вказівок ICNIRP від 1998 року.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій на рівні стегон. Максимальне допустиме значення SAR для мобільних пристроїв у Європі становить 2 Вт/кг на 10 г людської тканини.Цей стандарт встановлено комітетом CENELEC за дотримання вказівок ICNIRP від 1998 року та стандартів IEC.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій поряд з вухом. Максимальне значення, застосовуване США, становить 1.6 Вт/кг на 1 грам людської тканини. Мобільні пристрої в США контролюються CTIA, а FCC проводить тести та встановлює їх значення SAR.
Рівень SAR вказує на максимальну кількість електромагнітної радіації, яку піддається організм людини, якщо тримати мобільний пристрій на рівні стегон. Найвище допустиме значення SAR у США становить 1.6 Вт/кг на 1 грам людської тканини. Це значення встановлюється FCC, а CTIA контролює відповідність мобільних пристроїв цьому стандарту.