Кросовер Ford Kuga. Стрімкий ріст продажів. Причини популярності

У червні 2020 року продажі кросоверів Ford Kuga збільшилися на 175% в порівнянні з червнем минулого року, що є одним з найкращих показників приросту у звітному періоді у SUV Small & Medium сегменті*, який виріс лише на 9%.

За 6 місяців продажі кросовера Kuga зросли на 98%, що також є одним з найкращих показників росту у звітному періоді*, коли сегмент втратив понад 1%.

Ford Kuga відповідає високим стандартам авто сегменту кросоверів, а ціна та якість товару задовольняють потреби найвибагливішого споживача. Протягом липня на топові комплектації Ford Kuga Titanium та Kuga Lux діє спеціальна пропозиція – вигода до 160 000 гривень* на авто 2019 року. Автомобілі на спеціальних умовах пропонуються у 4 комплектаціях із багатим оснащенням:

TITANIUM із 1,5-літровим дизельним двигуном потужністю 120 к.с.переднім приводом, АТ6 із вигодою до 111 000 гривень**. 

TITANIUM із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с., повним приводом, АТ6 із вигодою до 131 000 гривень**.

TITANIUM із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 180 к.с., повним приводом, АТ6 із вигодою до 117 000 гривень**.

Комплектація TITANIUM включає: систему запобігання перекиданню, систему екстренного гальмування, асистент рушання на підйомі, передні та бокові подушки безпеки, бокові шторки безпеки (передні та задні), подушки безпеки для колін водія, LED фари денного світла, клімат-контроль, бортовий комп'ютер, круїз-контроль із фунцією обмеження швидкості, систему безключого запуску двигуна та доступу до салону, пакет зимових опцій, датчик паркування, світла та дощу, часткове шкіряне оздоблення сидінь, рейлінги, протитуманні фари, легкосплавні диски, мультимедійну систему SYNC3, багатофункціональний дисплей з 8 дюймовим екраном, систему голосового керування, навігацію, App Link Android Auto/ Apple CarPlay та багато інших корисних опцій щодо безпеки, функціональності та комфорту. 

LUX із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с., повним приводом, АТ6 із вигодою до 160 000 гривень**. Додатково до попередньої комплектації: електричне регулювання сидіння водія у 10 напрямках, камера заднього виду, автоматичне відкриття багажника, біксенонові фари з автоматичним регулюванням нахилу, світлодіодні LED задні ліхтарі, аудіосистема Sony/Радіо/CD/MP3 з 9 динаміками.

«Ford Kuga – кросовер, перевірений часом. Чудові ходові властивості, надійність, комфорт, високий рівень безпеки, прохідність, гама дизельних двигунів із автоматичною трансмісією на моно або повному приводі та значний перелік сучасних технологій – це лише частина переваг, що виділяють Kuga» – констатує бренд-директор Ford компанії «Віннер Імпортс Україна» Олексій Чайка.

Переглянути авто в наявності на складі дилерів в Україні можна за посиланням АВТО НА СКЛАДІ. На автомобілі Ford також доступні вигідні умови кредитування та лізингу. Дізнатися більше про спеціальні умови придбання Ford Kuga можна на сайті ford.ua або в офіційних дилерів в Україні. 

# # #

* згідно даних AUTO-Consulting

** під вигодою мається на увазі зниження регулярної вартості автомобілів моделі KUGA до 160000 грн на дату укладання договору купівлі-продажу в залежності від комплектації. Вартість автомобіля вказана у гривні станом на 13 липня 2020 (згідно курсу на www.winner.ua: 1 євро = 30,55 гривні). Вказана вартість та розмір вигоди є орієнтовними та надані для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Термін дії пропозиції з 01.07.2020 до 31.07.2020 або до моменту продажу останнього автомобіля із вказаного списку, в залежності від того, що наступить раніше.