Умови та угоди

Компанія робить усе можливе, щоб інформація, що міститься на сайті, точно відповідала дійсності.Компанія постійно шукає шляхи вдосконалення технічних показників, конструкції та виробництва своїх автомобілів, причім цей процес триває безперервно. Ось чому, хоча ми й докладаємо максимум зусиль для представлення найсвіжіших специфікацій і даних з продукції, цей сайт не може розглядатися як непогрішне джерело відомостей про продукти і послуги Ford Motor Company. Він також не містить жодних офіційних пропозицій з продажу тих чи інших автомобілів.Усі дані про витрату палива отримано відповідно до європейського стандарту 93/116/EC. Вони були вирахувані на основі випробного циклу, що точно відповідає циклу офіційних випробувань на відповідність екологічним стандартам. Ці показники не підлягають прямому зіставленню з тими даними для заміського і міського циклів, які використовувалися раніше, і в більшому ступені відображують споживання палива у реальних умовах. В умовах звичайної експлуатації дані про споживання палива можуть відрізнятися від отриманих під час випробувань, що визначається манерою водіння, дорожніми умовами, погодними умовами і станом автомобіля. У разі виникнення сумнівів зверніться із запитанням до дилера.
 
Повідомлення про авторське право
Усі права, включаючи авторське право і право на базу даних, на цей веб-сайт і його вміст, належать чи ліцензовані Ford Motor Company, або використовуються Ford Motor Company відповідно до умов, оговорених у законах чи правоволодільцем. Копіювання, відтворення, передання, завантаження, публікація і поширення всіх текстів, зображень, графіки, емблем і логотипів, кнопок і значків, а також сполучень і груп вищезгаданих об’єктів, так само, як і вихідного тексту програм і самого програмного коду в ділових і суспільних цілях без попередньої письмової згоди Ford Motor Company або правоволодільця заборонено.

Відмова від відповідальності
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб опублікована на сайті інформація була свіжою, повною і точною. Проте, користуючись сайтом, ви погоджуєтесь дотримуватися всіх норм, оговорених у Правилах та умовах, причім ця угода набуває чинності з моменту першого звернення до сайту. 
Без шкоди для ваших установлених законом прав сайт і всі дані, включаючи текст, назви, малюнки і графіку, логотипи, емблеми, посилання, значки та інші матеріали (без обмеження) надаються «ЯК Є» з урахуванням доступності без жодних підтверджень і гарантій, явних чи непрямих, відносно точності представлення. Зокрема, ми не можемо гарантувати точність і повноту представлених на сайті даних, а також безперебійну роботу сайту і відсутність на серверах вірусів і помилок у програмах.
Незважаючи на всі твердження, які містяться в Правилах та умовах, ми відмовляємося від відповідальності щодо претензій, які стосуються функціональності і доступності сайту.

Знаки для товарів і послуг
Усі назви, зображення та емблеми, що відносяться до Ford Motor Company, є патентованими знаками для товарів і послуг Ford Motor Company. Усі назви торговельних марок, продуктів, послуг і компаній, що містяться на сайті, є знаками для товарів і послуг або іменами відповідних правоволодільців. Ford Motor Company не надає дозвіл на їхнє використання будь-ким, крім правоволодільців. Будь-яке таке використання може розглядатися як порушення прав власників.
 
Захист персональних даних
Мета публікації політики з охорони особистих відомостей полягає в тому, щоб пояснити, які саме види даних ми збираємо у відвідувачів нашого сайту і як ця інформація використовується. 

Усі персональні дані, отримані на сайті, збираються, обробляються і захищаються з повним дотриманням положень законодавства України і Європейського Союзу («Основні принципи захисту даних в межах Євросоюзу» - European Union Data Protection Framework Directives, відповідно до директиви EU 95/46/EC).


Перегляд сайту не вимагає обов’язкового зазначення особистих відомостей і персональних даних. Без зазначення своєї контактної інформації, проте, ви не зможете отримувати від нас адресовану Вам інформацію стосовно новин компанії Ford, спеціальних пропозицій, нових продуктів.

Персональні дані
Персональні дані на сайтах компанії Ford збираються через спеціальні анкети і форми.

Вони можуть включати ваші П.І.П., адресу проживання та електронної пошти, відомості про автомобіль та його експлуатацію.

Також, якщо ви забажаєте зробити замовлення тест-драйву в одного з офіційних дилерів або відправити заявку дилеру на автомобіль, якій ви створили для себе особисто в конфігураторі, вам буде необхідно залишити контактну інформацію і деякі персональні дані, заповнивши спеціальну форму, для того щоб ваш запит міг бути обробленим. При цьому всі правила роботи з персональними даними неухильно додержуються.

Щоб отримувати від нас інформацію електронною поштою, Вам необхідно підписатися на відповідну розсилку, залишивши свою електронну адресу в даній спеціальній формі.

Інші відомості, зібрані під час відвідування сайту
Під час перегляду нашого сайту www.ford.ua, читання текстів на його сторінках і завантаження іншої інформації, відбувається автоматична реєстрація деяких даних про комп’ютер, з якого ви переглядаєте сайт.

Ця інформація нічого не говорить про вас особисто і не є персональною. Вона лише дозволяє нам підрахувати кількість відвідувачів сайту, частоту відвідування окремих сторінок, а також з’ясувати типи використовуваних ними комп’ютерів і програмного забезпечення. Завдяки цьому ми можемо постійно поліпшувати сайт і робити його зручнішим і кориснішим для Вас.
 
Наверх