8page 8 img

Сервіс

При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford.

«Форд Асистанс» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки «Форд». Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки «Форд» протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі «Форд»

Технічна допомога в дорозі

Якщо Ваш автомобіль вийшов з ладу в дорозі чи поблизу Вашої домівки, «Форд Асистанс» потурбується про нього. Якщо немає можливості вирішити проблему на місці події шляхом технічної допомоги, «Форд Асистанс» організує та оплатить евакуацію Вашого автомобіля до найближчого авторизованого дилерського центру «Форд».

Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що програма «Форд Асистанс» діє лише в тих випадках, якщо на Вашому автомобілі виникла несправність, внаслідок якої автомобіль не може самостійно рухатися, або якщо це суперечить правилам дорожнього руху або експлуатації автомобіля.

Якщо у випадку поломки Вашого автомобіля немає можливості здійснити ремонт в цей самий день, в рамках програми «Форд Асистанс» Вам та Вашим пасажирам будуть запропоновані способи продовжити Вашу подорож або повернутися додому (маються на увазі послуги «Прокатний автомобіль», «Проживання» та «Продовження подорожі»).
Програма технічної допомоги в дорозі «Форд Асистанс» дійсна на території України та країн Європи цілодобово та без вихідних. Щоб скористатися послугами програми у випадку поломки Вашого автомобіля – Вам потрібно лише подзвонити в контакт-центр «Форд Асистанс».

Що потрібно зробити, якщо Ви потребуєте допомоги

Якщо Вам необхідна допомога в зв’язку з несправністю автомобіля або ДТП згідно програми «Форд Асистанс», в першу чергу подзвоніть за нижченаведеним телефоном, який є єдиним для дзвінків на території України та всієї Європи, в контакт-центр «Форд Асистанс» (будь-ласка, не робіть нічого самостійно!).

ТЕЛЕФОН КОНТАКТ-ЦЕНТРУ «ФОРД АСИСТАНС»: +380 44 494 30 18

Щоб отримати допомогу відповідно до програми «Форд Асистанс», будьте готові на початку розмови з оператором надати наступну інформацію:
• Місцезнаходження та характер поломки Вашого автомобіля
• Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та Ваш контактний номер телефону
• Державний номерний знак та номер кузову (ідентифікаційний номер) Вашого автомобіля
• Дату придбання Вашого автомобіля
.

На Ваш новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія компанії Ford - 2 роки без обмеження пробігу (гарантійний термін експлуатації автомобіля). Додатково, з моменту закінчення фірмової гарантії компанії Ford, строком до закінчення 3-х років з дати придбання автомобіля, на Ваше авто Ford розповсюджується спеціальна Програма продовженої гарантії без обмеження пробігу (на сімейство Transit - 3 роки або 160 000 км пробігу, що наступить раніше).

 

Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт означає усунення недоліків автомобіля (невідповідність вимогам нормативних документів) – ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів, які вийшли з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, безоплатно для клієнта. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором офіційного дилера у відповідності до технічних рекомендацій та переліку обов’язкових робіт, визначених виробником в відповідних нормативних (експлуатаційних)  документах.

Гарантія на ремонтні роботи та запчастини

Умови гарантії базуються на умовах гарантії Ford Motor Company та ДСТУ – 2322-93.
1 (один) рік – на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегати, на які розповсюджується гарантія Ford Motor Company.
20 діб або не більше 1500 км пробігу – на регулювальні роботи.

Гарантія не розповсюджується на деталі, вузли і агрегати, надані для ремонту Замовником!

Увага! Гарантія на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли і агрегати надається Виконавцем за таких умов:

  • проходження технічного обслуговування автомобіля тільки на авторизованій сервісній станції системи “Віннер”;
  • виконання вимог (правил) експлуатації та зберігання автомобіля заводу-виробника, викладених в Сервісній книжці, Керівництві з експлуатації та Керівництві з гарантії, з якими Замовник ознайомлений.
Компанія «Алекс Преміум» пропонує широкий вибір оригінальних запчастин Ford:
На оригінальні запасні частини FORD , встановлені на нашій станції, надається гарантія. терміном на 1 рік. У разі необхідності ми можемо замовити для Вас будь-яку запасну частину зі складу в Європі. Термін поставки: 10 – 21 днів.

Фахівці відділу продажу запасних частин завжди раді надати Вам консультації з питання підбору і постачання запчастин.

Оригінальні запасні частини FORD:
— це завжди вироби найвищого технічного рівня, з ними конструкція Вашої машини залишається технічно досконалою;
— це вироби гарантованої якості;
— це перевірка тільки за найвищими стандартами і випробування в умовах арктичного холоду, європейського клімату і тропічної спеки;
— це впевненість у тому, що вони підійдуть до Вашого автомобіля. Вони позбавлять Вас від затрат на переробки, від дратуючого стукоту нещільно підігнаних деталей і від повторних звернень на СТО;
— це гарантія Вашої безпеки і безпеки Вашої родини;
— це гарантія довговічності і надійності, яка повністю виправдовує Ваші витрати;
— це встановлення спеціалістами на фірмовому сервісі FORD за технічними умовами заводу і забезпечення подальшої безперебійної експлуатації автомобіля;
— це зменшення необхідності ремонтів.
Для виконання всіх перерахованих можливостей завод-виробник надає нам і постійно поновлює електронний каталог ECAT, який допомагає нашим фахівцям відділу запасних частин точно визначати потрібну оригінальну запасну частину для Вашого автомобіля.
 
СПЕЦ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО ЗАПЧАСТЯМ FORD
 
Наверх