Tecno Spark 7 - Процесор
Розміри: 76.1 x 164.8 x 9.5 мм
SoC: MediaTek Helio A25 (MT6762V)
Процесор: 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: IMG PowerVR GE8320, 600 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 1600 МГц
Вбудована пам'ять: 32 ГБ, 64 ГБ
Картки пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Екран: 6.5 in, IPS, 720 x 1600 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 6000 мА·год, Li-Ion (Літій-іонний)
Операційна система: HiOS 7.5 (Android 11)
Камера: 4608 x 3456 пікселів, 2560 x 1440 пікселів, 30 кадрів/сек
SIM-картка: Nano-SIM
Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 5.0
Навігація: GPS, A-GPS
Тактова частота процесора, інші моделі Tecno
Тактова частота процесора Tecno Spark 7 та дані про інші моделі Tecno, що мають ту ж чи подібну частоту.
Тактова частота процесора, моделі інших марок
Тактова частота процесора Tecno Spark 7 та інформація про інші марки, що мають ту ж чи подібну частоту.
Нещодавно переглянуті пристрої
Список мобільних пристроїв, чиї характеристики були нещодавно переглянуті
Tecno Spark 7
Розміри: 76.1 x 164.8 x 9.5 мм
SoC: MediaTek Helio A25 (MT6762V)
Процесор: 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: IMG PowerVR GE8320, 600 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 1600 МГц
Вбудована пам'ять: 32 ГБ, 64 ГБ
Екран: 6.5 in, IPS, 720 x 1600 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 6000 мА·год, Li-Ion (Літій-іонний)
Операційна система: HiOS 7.5 (Android 11)
Камера: 4608 x 3456 пікселів, 2560 x 1440 пікселів, 30 кадрів/сек
Інформація на сайті надається за принципом "як є" без будь-яких гарантій. Сайт не несе відповідальності за перепустки, неточності або інші помилки в даних, які публікує. Відтворення будь-якої частини сайту повністю або частково або в будь-якій іншій формі без нашого попереднього письмового дозволу забороняється. Торгові марки, логотипи та логотипи виробників мобільних пристроїв, хардвер, софтвер тощо. буд. належать відповідним власникам.
Tecno Spark 7
екран 6.5″, роздільна здатність 720 x 1600 px камера 15.93 Мп процесор MediaTek Helio А25 оперативна пам'ять 2 ГБ, 3 ГБ вбудована пам'ять 32 ГБ, 64 ГБ кількість SIM 2 акумулятор 6000 мАч дата виходу в Росії 202
Переваги та недоліки
Великий екран Велика площа корпусу, що займає екран, тонкі рамки Велика ємність акумулятора Підтримка двох SIM-карт
Низька роздільна здатність екрана Низький PPI екрана (щільність пікселів) Толстий корпус Низька роздільна здатність основної камери Вийшов у 2021 році, є більш актуальні моделі
Актуальні пропозиції
Вас цікавлять характеристики Tecno Spark 7 (Техно Спарк 7)? Ми зібрали всю важливу інформацію, щоб допомогти визначитись із вибором.
Це модель 2021 року випуску, з екраном IPS, діагоналлю 6.5″ та роздільною здатністю 720 x 1600 пікселів.
За швидкодію відповідає 8-ядерний процесор MediaTek Helio А25 та 3 ГБ оперативної пам'яті. Місткість акумулятора 6000 мАг.
Любителям мобільного фото варто звернути увагу на камеру з діафрагмою f/1.8 та роздільною здатністю 4608 x 3456 пікселів (15.93 мегапікселів).
Ціна у Росії
Бажаєте купити Tecno Spark 7 дешево? Перегляньте список магазинів, які вже продають девайс у вас у місті.
Порівняти з іншим
Корпус
Екран
| Тип дисплея Зверніть увагу на цю характеристику. Від неї залежить комфорт використання смартфона в темряві, під яскравими променями сонця, перенесення кольорів і довговічність. А ще від деяких дисплеїв швидко втомлюються очі. |
IPS |
| Діагональ Більше діагональ – більше екран. І смартфон займає більше місця у кишені. |
6.5″ |
| Роздільна здатність екрана Більше роздільна здатність - вище щільність пікселів і якість зображення, але сильніше навантаження на графічний прискорювач та батарею. Особливо важливо при використанні смартфона для віртуальної реальності. |
720 x 1600 px |
| Ширина екрану | 67.75 мм. |
| Довжина екрану | 150.56 мм. |
| Співвідношення сторін У переважній більшості смартфонів та планшетів встановлені стандартні 16:9 дисплеї. У 2018 році до моди увійшли витягнуті у висоту 18:9, 19:9 і таке інше. |
2.222:1 |
| Щільність пікселів | 270 ppi |
| Кількість кольорів Кількість кольорів і відтінків, що відображаються. |
Немає даних |
| Глибина кольору Кількість біт екрану. |
Немає даних |
| Ефективна площа дисплея Площа, яку екран займає на лицьовій поверхні корпусу. Виробники постійно збільшують це число, зменшуючи рамки корпусу довкола. |
81.6 % |
Камери
| Загальна оцінка DxOMark Загальна оцінка камери відомим ресурсом |
Немає даних |
| DxOMark фото Оцінка якості фотографій |
Немає даних |
| DxOMark відео Оцінка якості запису відео |
Немає даних |
| Модель сенсора камери Назва датчика камери, встановленого як основна камера пристрою |
Немає даних |
| Розмір сенсора Розмір фотосенсора. Важливий параметр, який впливає на глибину різкості, співвідношення сигнал/шум, динамічний діапазон. |
Немає даних |
| Розмір пікселів Ще один важливий параметр, який впливає якість зйомки. Найсучасніші сенсори об'єднують кілька пікселів при обробці, знижуючи роздільну здатність зображення, але збільшуючи підсумкову якість. |
Немає даних |
| Тип сенсора камери Впливає на передачу кольору, світлочутливість та якість зображення. На практиці більшість смартфонів встановлюється CMOS зі зворотним підсвічуванням BSI. Останні моделі детекторів стали використовувати технологію Quad Bayer. |
Немає даних |
| Діафрагма Розмір "дірки" об'єктива, через яку потрапляє світло на матрицю. Чим менший дільник, тим більше діафрагма, що дозволяє більшій кількості світла проходити через об'єктив, підвищуючи якість зйомки при поганому освітленні, але погіршуючи якість зображення по краях та спотворюючи перспективу. |
f/1.8 |
| Спалах Тип ламп спалаху. Led дозволяють світити постійно, наприклад, для зйомки відео в темряві, але досить слабкі та неякісні. Ксеноновий спалах - рідкість, що перейшла зі світу дорослих камер і забезпечує зовсім іншу якість. |
LED |
| Роздільна здатність фото Максимальна роздільна здатність кадру, отриманого за допомогою основної камери. Впливає на деталізацію та обсяг, який займає в пам'яті. |
4608 x 3456 пікселів 15.93 Мп (мегапікселів) |
| Роздільна здатність відео Максимальна роздільна здатність відеозапису на основну камеру. |
2560 x 1440 пікселів |
| Фреймрейт відео Частота кадрів під час зйомки відео. Помітно впливає плавність відтворення. |
Немає даних |
| Інформація про камери |
Quad LED flash Друга камера
|
| Функції камери |
Автофокус Серійна зйомка Цифровий зум Географічні позначки Панорамна зйомка HDR зйомка Сенсорне фокусування Розпізнавання осіб Налаштування балансу білого Налаштування ISO Компенсація експозиції Автоспуск Режим вибору сцени Режим макрозйомки |
| Спалах Тип ламп спалаху. Led дозволяють світити постійно, наприклад, для зйомки відео в темряві, але досить слабкі та неякісні. Ксеноновий спалах - рідкість, що перейшла зі світу дорослих камер і забезпечує зовсім іншу якість. |
LED |
Фронтальна камера
| Модель сенсора камери Назва датчика камери, встановленого як фронтальна селфі-камера пристрою. |
Немає даних |
| Тип сенсора фронтальної камери Впливає на кольоропередачу, світлочутливість та якість зображення На практиці більшість смартфонів встановлюється CMOS зі зворотним підсвічуванням BSI. |
Немає даних |
| Діафрагма фронтальної камери Розмір «дірки» об'єктива, через яку потрапляє світло на матрицю. |
f/2 |
| Роздільна здатність фронтальної камери Максимальна роздільна здатність фото, зроблених на селфі-камеру. |
3264 x 2448 пікселів 8 (мегапікселів) |
| Роздільна здатність відео Максимальна роздільна здатність відео на передню камеру. |
1280 x 720 |
Залізо та операційна система
Tecno Spark 7 - Технічні характеристики
Розміри: 76.1 x 164.8 x 9.5 мм
SoC: MediaTek Helio A25 (MT6762V)
Процесор: 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53, Кількість ядер: 8
Графічний процесор: IMG PowerVR GE8320, 600 МГц.
Оперативна пам'ять: 2 ГБ, 3 ГБ, 1600 МГц
Вбудована пам'ять: 32 ГБ, 64 ГБ
Картки пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Екран: 6.5 in, IPS, 720 x 1600 пікселів, 24 біт
Акумулятор: 6000 мА·год, Li-Ion (Літій-іонний)
Операційна система: HiOS 7.5 (Android 11)
Камера: 4608 x 3456 пікселів, 2560 x 1440 пікселів, 30 кадрів/сек
SIM-картка: Nano-SIM
Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 5.0
Навігація: GPS, A-GPS
Марка та модель
Інформація про марку, модель та альтернативні назви конкретного пристрою, якщо такі є.
Ім'я компанії-виробника пристрою.
Назва моделі пристрою.
Інші назви, якими модель позначається.
Дизайн
Інформація про розміри та вагу пристрою, подана в різних одиницях вимірювання. Використані матеріали, пропоновані кольори, сертифікати.
Інформація про ширину - мається на увазі горизонтальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про висоту - мається на увазі вертикальна сторона пристрою за його стандартної орієнтації під час вживання.
Інформація про товщину пристрою у різних одиницях виміру.
Приблизний обсяг пристрою, обчислений з урахуванням розмірів, наданих виробником. Належить до пристроїв з формою прямокутного паралелепіпеда.
Інформація про квіти, в яких пропонується цей пристрій.
Матеріали для виготовлення корпусу пристрою.
SIM-картка
SIM-картка використовується у мобільних пристроях для збереження даних, що засвідчують автентичність абонентів мобільних послуг.
Інформація про тип і розмір (форм-фактор) SIM-картки, використаної у пристрої.
Інформація про кількість SIM-карток, які підтримує Ваш пристрій.
Відомості про деякі характеристики SIM-картки(-у) пристрою.
Мобільні мережі
Мобільна мережа - це радіосистема, яка дозволяє безлічі мобільних пристроїв обмінюватися даними між собою.
GSM (Global System for Mobile Communications) розроблено, щоб замінити аналогову мобільну мережу (1G). Тому GSM дуже часто називається і 2G мобільною мережею. Вона покращена додаванням GPRS (General Packet Radio Services), а пізніше і EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) технологій.
W-CDMA (Wideband Code Division Multiple Access) є ефірним інтерфейсом, що використовується 3G мобільними мережами, і є одним з трьох основних ефірних інтерфейсів UMTS разом з TD-SCDMA і TD-CDMA. Він забезпечує більш високі швидкості перенесення даних і можливість з'єднання більшої кількості споживачів в один і той же час.
LTE (Long Term Evolution) визначається як технологія четвертого покоління (4G). Вона розроблена 3GPP на базі GSM/EDGE та UMTS/HSPA з метою збільшити ємність та швидкість бездротових мобільних мереж. Подальший розвиток технологій називається LTE Advanced.
Технології мобільного зв'язку та швидкість передачі даних
Комунікація між пристроями в мобільних мережах здійснюється за допомогою технологій, що надають різні швидкості передачі.
Існує кілька технологій, що покращують роботу мобільних мереж головним чином шляхом збільшення пропускної спроможності. Інформація про комунікаційні технології, які підтримує пристрій, та швидкості передачі даних, що підтримуються.
Операційна система
Операційна система - це системне програмне забезпечення, що управляє та координує роботу хардверних компонентів у пристрої.
Інформація про операційну систему, що використовується пристроєм, а також про її версію.
SoC (Система на кристалі)
Система на кристалі (SoC) включає в один чіп усі найголовніші хардверні компоненти мобільного пристрою.
Система на кристалі (SoC) інтегрує різні хардверні компоненти, таких як процесор, графічний процесор, пам'ять, периферія, інтерфейси та ін, а також софтвер, необхідний для їх функціонування.
Інформація про технологічний процес, за яким виготовлений чіп.Величиною нанометрах вимірюють половину відстані між елементами в процесорі.
Основна функція процесора (CPU) мобільного пристрою - це інтерпретація та виконання інструкцій, що містяться у програмних програмах.
Розрядність (біти) процесора визначається розміром (у бітах) регістрів, адресних шин та шин для даних. 64-бітові процесори мають більш високу продуктивність порівняно з 32-бітними, які зі свого боку більш продуктивні, ніж 16-бітові процесори.
Інструкції – це команди, за допомогою яких софтуер задає/керує роботою процесора. Інформація про набір команд (ISA), які процесор може виконувати.
Ядро процесора виконує програмні вказівки. Існують процесори з одним, двома та більше ядрами. Наявність більшої кількості ядер збільшує продуктивність, дозволяючи паралельне виконання багатьох інструкцій.
Тактова частота процесора визначає його швидкість у вигляді циклів на секунду. Вона вимірюється у мегагерцях (MHz) або гігагерцях (GHz).
Графічний процесор (GPU) обробляє обчислення різних 2D/3D графічних додатків. У мобільних пристроях він використовується найчастіше іграми, споживчим інтерфейсом, відео-додатками та ін.
Швидкість роботи - це тактова частота графічного процесора, яка вимірюється у мегагерцах (MHz) чи гігагерцах (GHz).
Оперативна пам'ять (RAM) використовується операційною системою та всіма інстальованими програмами. Дані, які зберігаються в оперативній пам'яті, втрачаються після вимкнення або рестартування пристрою.
Інформація про тип оперативної пам'яті (RAM), що використовується пристроєм.
Інформація про кількість каналів оперативної пам'яті, які інтегровані в SoC.Більше каналів означає вищі швидкості передачі.
Частота оперативної пам'яті визначає її швидкість роботи, конкретніше, швидкість читання/запису даних.
Вбудована пам'ять
Кожен мобільний пристрій має вбудовану (незнімну) пам'ять із фіксованим об'ємом.
Інформація про обсяг вбудованої пам'яті пристрою. Часто дана модель пропонується у різних варіантах із різним обсягом вбудованої пам'яті.
Картки пам'яті
Карти пам'яті використовуються в мобільних пристроях для збільшення обсягу пам'яті для збереження даних.
Різні типи карт пам'яті характеризуються різними розмірами та обсягом. Інформація про типи карт пам'яті, що підтримуються.
Екран
Екран мобільного пристрою характеризується своєю технологією, роздільною здатністю, щільністю пікселів, довжиною діагоналі, глибиною кольору та ін.
Одна з основних характеристик екрану - це технологія, за якою він виготовлений і від якої залежить якість зображення інформації.
У мобільних пристроїв розмір екрану виражається за допомогою довжини діагоналі, виміряної в дюймах.
Приблизна ширина екрану
Приблизна висота екрану
Співвідношення розмірів довгої сторони екрана до його короткої сторони
Роздільна здатність екрана показує кількість пікселів по вертикалі та горизонталі екрану. Висока роздільна здатність означає більш чітку деталь зображення.
Інформація про кількість пікселів на сантиметр чи дюйм екрана. Вища щільність дозволяє показувати інформацію на екрані з більш чіткими деталями.
Глибина кольору екрана відображає загальну кількість бітів, використаних для компонентів кольорів в одному пікселі. Інформація про максимальну кількість кольорів, що екран може показати.
Приблизна площа у відсотках займається екраном на передній панелі пристрою.
Інформація про інші функції та характеристики екрана.
Датчики
Різні датчики виконують різні кількісні вимірювання і конвертують фізичні показники сигнали, які розпізнає мобільний пристрій.
Датчики бувають різні за типом та призначенням та підвищують загальну функціональність пристрою, в якому вони інтегровані.
Тилова камера
Основна камера мобільного пристрою зазвичай розташована на задній панелі і може поєднуватися з однією або кількома додатковими камерами.
Інформація про тип датчика камери Одні з типів датчиків, що найбільш широко використовуються в камерах мобільних пристроїв - це CMOS, BSI, ISOCELL та ін.
Світлосила (відома також як діафрагма, апертура або f-число) це показник розміру апертури об'єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик, Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. можливу апертуру діафрагми.
Задні (тилові) камери мобільних пристроїв в основному використовують світлодіодні спалахи.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона являє собою кількість горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Фронтальна камера
Смартфони мають одну або кілька фронтальних камер різного дизайну - камера pop-up, поворотна камера, виріз або дірка в дисплеї, камера під дисплеєм.
Інформація про тип датчика камери. Одні з найбільш широко використовуваних типів датчиків в мобільних камерах - це CMOS, BSI, ISOCELL та ін.
Світлосила (відома також як діафрагма, апертура або f-число) – це показник розміру апертури об'єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик. Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. Зазвичай вказується число f, що відповідає максимально можливій апертурі діафрагми.
Поле зору показує, яку частину сцени перед камерою буде знято. Це залежить не лише від фокусної відстані, а й від розміру датчика. Воно може бути розраховане через кут огляду оптики та кроп-фактор датчика. Кут огляду - це кут між двома найдальшими діагональними точками кадру.
Іноді передні камери мобільних пристроїв використовують допоміжне світло. Найбільш поширеними видами є так звані спалахи з екрану або фронтальний світлодіодний спалах. Інформація про тип допоміжного освітлення.
Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона є кількістю горизонтальних і вертикальних пікселів у зображенні.Для зручності виробники смартфонів часто вказують роздільну здатність у мегапікселях, вказуючи приблизну кількість пікселів у мільйонах.
Інформація про максимальну роздільну здатність відео, яке може записувати камера.
Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), що підтримується камерою при максимальній роздільній здатності. Деякі з найголовніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.
Інформація про додаткові програмні та апаратні функції задньої (тилової) камери.
Аудіо
Інформація про тип гучномовців та аудіотехнології, що підтримуються пристроєм.
Гучномовець – це пристрій, який відтворює різні звуки, таких як музика, дзвінки, мелодії дзвінків та ін. Інформація про типи гучномовців, що використовуються пристроєм.
Радіо
Радіо мобільного пристрою є вбудованим FM-приймачем.
Інформація про те, має FM-приймач пристрій чи ні.
Визначення розташування
Інформація про технології навігації та місцезнаходження, що підтримуються пристроєм.
Визначення розташування здійснюється за допомогою різних супутникових навігаційних систем, що простежують автономне геопросторове розташування пристрою, що їх підтримує. Супутникові навігаційні системи, що найчастіше використовуються - це GPS і GLONASS. Існують і без супутникових технологій локалізації мобільних пристроїв, як EOTD, Enhanced 911, GSM Cell ID.
Wi-Fi
Wi-Fi - це технологія, яка забезпечує бездротовий зв'язок передачі даних на близькі відстані між різними пристроями.
Wi-Fi комунікація між пристроями здійснюється через стандарти IEEE 802.11.Деякі пристрої мають можливість служити як Wi-Fi Hotspot, забезпечуючи доступ до Інтернету для інших пристроїв. Wi-Fi Direct (Wi-Fi P2P) - це інший корисний стандарт, що дозволяє пристроям комунікувати між собою без необхідності бездротової точки доступу (WAP).
Bluetooth
Bluetooth – це стандарт безпечного бездротового перенесення даних між різними пристроями різного типу на невеликі відстані.
Існує кілька версій Bluetooth, при цьому кожна наступна покращує швидкість зв'язку, охоплення, сприяє більш легкому виявленню та підключенню пристроїв. Інформація про Bluetooth-версію пристрою.
Bluetooth використовує різні профілі та протоколи, які забезпечують швидший обмін даних, економію енергії, покращення виявлення пристроїв та ін. Деякі з цих профілів та протоколів, які підтримує пристрій, показані тут.
USB
USB (Universal Serial Bus) – це індустріальний стандарт, який дозволяє різним електронним пристроям обмінюватись даними.
Існує кілька типів USB-роз'ємів: стандартний, міні-, мікро-, On-The-Go та ін. Тип конектора, який використовує пристрій.
USB стандарт має кілька версій: USB 1.0 (1996), USB 2.0 (2000), USB 3.0 (2008), і т. д. У кожній наступній версії швидкість перенесення даних збільшується.
USB-інтерфейс у мобільних пристроях може використовуватися в різних цілях, наприклад, щоб підзарядити акумулятор, використовувати пристрій як mass storage, host, і т.д.
Роз'єм для навушників
Це аудіоконнектор, який називається ще й аудіороз'ємом. Стандарт, що найбільш широко використовується в мобільних пристроях - це 3.5 мм роз'єм для навушників.
Інформація про те, чи обладнано пристрій 3.5 мм аудіороз'ємом.
Підключення пристроїв
Інформація про інші важливі технології підключення, які підтримує пристрій.
Інформація про одну з найбільш використовуваних технологій підключення, що підтримуються пристроєм.
Браузер
Веб-браузер - це програмний додаток для доступу та розгляду інформації в інтернеті.
Інформація про деякі основні характеристики та стандарти, що підтримуються браузером пристрою.
Формати/кодеки звукових файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки звукових файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові аудіодані.
Список деяких основних форматів та кодеків звукових файлів, що стандартно підтримуються пристроєм.
Формати/кодеки відео файлів
Мобільні пристрої підтримують різні формати та кодеки відео файлів, які відповідно зберігають та кодують/декодують цифрові відео.
Список деяких основних форматів та кодеків відео файлів, які стандартно підтримують пристрій.
Акумулятор
Акумулятори мобільних пристроїв відрізняються один від одного за своєю ємністю та технологією. Вони забезпечують електричний заряд, необхідний їхнього функціонування.
Місткість акумулятора показує максимальний заряд, який він може зберегти, виміряний в міліампер-годинах.
Тип акумулятора визначається його структурою і, точніше, використовуваними хімікалами. Існують різні типи акумуляторів, при цьому найчастіше в мобільних пристроях використовуються літій-іонні та літій-іон-полімерні акумулятори.
Час розмови в 4G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається при безперервній розмові в 4G мережі.
Час очікування в 4G - це період часу, за який заряд акумулятора повністю розряджається, коли пристрій знаходиться в режимі очікування (stand-by) і підключений до 4G мережі.
Інформація про силу електричного струму (вимірюється в амперах) та електричну напругу (вимірюється у вольтах), які подає зарядний пристрій (вихідна потужність). Вища потужність забезпечує більш швидке заряджання батареї.
Відомості про деякі додаткові характеристики акумулятора пристрою.