Технічні характеристики PlayStation 4 Pro
Після анонсом PS4 Pro Sony опублікували технічні характеристики консолі. Якщо для вас вирішальним фактором для придбання консолі є "залізо", то в PS4 Pro є що подивитися.
- Основний процесор: CPU: x86-64 AMD Jaguar, 8 ядер, GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon
- RAM: GDDR5 8 Гб
- HDD: 1TB × 1
- Оптичний привід: BD 6-швидкісний CAV, DVD 8 швидкісний CAV
- USB 3.1 Gen1 × 3
- AUX port × 1
- Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
- Bluetooth® 4.0 (LE)
- БП: AC 100V, 50/60Hz
- AV: HDMI® (4K/HDR output)
Все це задоволення обійдеться вам у $400, а отримати консоль можна буде після 10 листопада.
по своїй суті та ж консоль але з іншою відеокартою однак після її виходу купувати звичайний пс4 як то втрачається всякий сенс.
MunchkiN 616 ні, ну чому. якщо у тебе немає 4К телевізора і ти граєш на ламповому нагрівачі (ЖК або Плазма), то вигідніше буде взяти звичайний PS4 (який ще й зменшать в ціні до 20к (лошки, хто брав за 35к, кек)) ніж розглядати PS4 Pro, який трохи допилили у відеокарті для 4К дозволу, бо спочатку не врахували цей Недолік і у всіх користувачів бурульки раптом (Неочікувано) лагало. Найпростіший маркетинг, мати його!
darkfoxclock для цієї консолі 4к необов'язковий і швидше за все його пекарського там і не буде. досить великого фулл чд телевізора так як у нього пискель з куряче яйце і підвищена чіткість і деталізація картинки йому корисна. якщо якийсь 17 дюймойвий 1366 тоді звісно те й немає.
MunchkiN 616 Якщо ціну знизять то є сенс, щоб раз на рік пробігти - помазохістничать якесь кінце на один раз під пивко. А ось сенсу в ps4k і скорпіо якраз немає, з нових консолей сенс є тільки в слім хауні, оскільки він єдиний крутить 4к блюрів.
Відеокарта якого рівня? 960 є хоча б?
Catir мабуть RX470/480, але цей бутерброд зовні не айс.
thy eyh54y 5346t 34t34 Але новий Хуан буде коштувати щонайменше 700 бачів, вийде через рік і по суті матиме ті ж екзи з покращеним графном, які будуть і на ПК. Вже хз, чи треба воно взагалі.
sanchez752 ти у відділі маркетингу М'яких працюєш, що ціну на консоль, яка за рік вийде знаєш?
Vit4li Було інтерв'ю, де Філ Спенсер базікав про імовірну ціну, ще додавши улюблені фрази про повноцінний ігровий досвід та хардкорних гравців. Але я борщинув. 600 бачей орієнтир Nothing has been announced so far. Консолі є з ним, щоб бути hard to predict, але розглядаючи specifications і assuming Microsoft буде проходити з великим розрахунком margins, ми бачимо на конфігурації в регіоні £ 500 або за $600. Read more at http://www.trustedreviews.com/news/xbox-scorpio-release-date-specs-news-rumours-4k-vr#ErpGxz1Dktuhxbd5.99
це консоль теж не тягне реальні 4к, ви подивіться на залізо
Основний процесор: CPU: x86-64 AMD Jaguar, 8 ядер, GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon ТС упорався? який радеон у процесорах? поставте абзац перед GPU, це наступний пункт опису так то з.ы. це та сама PS4 Neo?
Невже так складно написати, який саме радіон вартий? Бояться знову зганьбитися?
K0nsul писали ж що Поларіс, по флопс порівняй. рівень 470 задушений.
Бомбардувальник 470 на 4к дозволі не може в нормальний фпс, дай Бог 20 хоч десь, а тут ще й погіршена на 700 гігафплопс
Бетховен На ПК 4к тестують на максималках зазвичай, щонайменше на високих, часто ще й згладжування врубають. на мінімалках буде норм фпс. сказали ж що буде вибір, наприклад, у томб райдер - середні налаштування 1080р/60 фпс, ультра низькі 4к/25 фпс або високі 1080р/30 фпс.
Бетховен Дак на плойці і так майже мінімалки, тож нова, думаю, цілком 30 кадрів витягне, якщо убогий ягуар, зшитий з бомжів, дозволить, адже ніхто не говорив про те, що налаштування графіки зміниться.
на сайті внизу виноска є: * Необхідний телевізор з роздільною здатністю 4K. Завдяки графічній візуалізації чи масштабуванню. так що може і сенсу в ній немає, хіба якщо буде 1080р60
чому про 4к не написано скільки кадрів чекати? (AV: HDMI® (4K / HDR output)) якщо черех це не більше 30 буде, цей порт не здатний більше передати так що чекайте гри в 30 кадрів з просіданнями до 20)))ахахахаха
Copyright © 2001-2024Усі права захищені законодавством РФ. Використання матеріалів сайту можливе лише з прямим посиланням на джерело.
PlayStation 4 GPU: технічні характеристики та тести
AMD почала продаж PlayStation 4 GPU 24 листопада 2013 року. Це ноутбучна відеокарта на архітектурі GCN 2.0 і техпроцесі 28 нм, в першу чергу розрахована на геймерів. На ній встановлено 8 Гб пам'яті GDDR5 на частоті 1.38 ГГц, і разом із 256-бітним інтерфейсом це створює пропускну здатність 176.0 Гб/с.
З точки зору сумісності, це вбудована відеокарта. Потужність - 75 Вт.
Основні деталі
Відомості про тип (для десктопів або ноутбуків) та архітектуру PlayStation 4 GPU, а також про час початку продажу та вартості на той момент.
| Місце у рейтингу продуктивності |
не бере участі
|
| Місце за популярністю |
не в топ-100
|
| Архітектура | GCN 2.0 (2013-2017)
|
| Графічний процесор | Liverpool |
| Тип | Для ноутбуків |
| Дата виходу | 24 листопада 2013 (10 років тому)
|
Детальні характеристики
Загальні параметри PlayStation 4 GPU: кількість шейдерів, частота відеоядра, техпроцес, швидкість текстурування та обчислень.Вони опосередковано говорять про продуктивність PlayStation 4 GPU, але для точної оцінки необхідно розглядати результати бенчмарків та ігрових тестів.
| Кількість потокових процесорів | 1152 | із 21760 (GeForce RTX 5090) |
| Частота ядра | 800 МГц | з 2800 MHz (Playstation 5 Pro GPU) |
| Технологічний процес | 28 нм | із 3 nm (Arc Graphics 140V) |
| Енергоспоживання (TDP) | 75 Вт | з 2400 Watt (Data Center GPU Max Subsystem) |
| Швидкість текстурування | 57.60 | з 2,554 (Radeon Instinct MI300X) |
| Продуктивність з плаваючою точкою | 1.843 TFLOPS | із 109.7 (GeForce RTX 5090) |
| ROPs | 32 | із 192 (Radeon RX 7900 XTX) |
| TMUs | 72 | з 1280 (Data Center GPU Max NEXT) |
Форм-фактор та сумісність
Параметри, які відповідають за сумісність PlayStation 4 GPU з іншими компонентами комп'ютера. Пригодяться наприклад при виборі конфігурації майбутнього комп'ютера або апгрейду існуючого. Для десктопних відеокарт це інтерфейс і шина підключення (сумісність із материнською платою), фізичні розміри відеокарти (сумісність із материнською платою та корпусом), додаткові роз'єми живлення (сумісність із блоком живлення).
Об'єм та тип VRAM
Параметри встановленої на PlayStation 4 GPU пам'яті - тип, об'єм, шина, частота та пропускна спроможність. Для вбудованих в процесор відеокарт, що не мають власної пам'яті, використовується частина оперативної пам'яті, що розділяється.
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Максимальний обсяг пам'яті | 8 Гб | із 294912 (Radeon Instinct MI325X) |
| Ширина шини пам'яті | 256 біт | із 8192 Bit (Radeon Instinct MI250X) |
| Частота пам'яті | 1375 МГц | з 20000 (RTX 5000 Ada Generation Mobile) |
| Пропускна спроможність пам'яті | 176.0 Гб/с | з 5,171 GB/s (Radeon Instinct MI300X) |
Підключення та виходи
Перераховуються наявні на PlayStation 4 GPU відеороз'єми. Як правило, цей розділ актуальний тільки для десктопних референсних відеокарт, так як для ноутбуків наявність тих чи інших відеовиходів залежить від моделі ноутбука.
Сумісність API
Перераховані підтримувані PlayStation 4 GPU API, включаючи їх версії.