СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ

У той момент, коли ви сідаєте на виготовлені за індивідуальним замовленням сидіння Raptor, стає зрозуміло, що це не звичайний пікап. Низка передових технологій та інтелектуальних систем гарантують вам незабутні враження від водіння.

Підвіска спортивного типу

Абсолютно новий Ford Ranger Raptor оснащується легендарною підвіскою FOX Racing вже у стандартній комплектації. Як енергоємна підвіска легко поглинає сильні удари і забезпечує плавність ходу по нерівностях і вибоїнах.

Індивідуальне налаштування характеристик

Під час руху бездоріжжям кожен тип місцевості вимагає особливого підходу. Щоб максимально ефективно використовувати можливості Raptor, система адаптації до дорожнього покриття Terrain Management System дозволяє докорінно регулювати прискорення, тягове зусилля, чутливість кермового управління, перемикання передач і багато іншого. Оберіть один із шести режимів, щоб забезпечити оптимальні характеристики в будь-яких умовах: «Стандартний», «Спортивний», «Трава/гравій/сніг», «Багнюка/пісок» та «Каміння» і «Baja» (найкращий режим для позашляхової їзди).

Впорається з будь-яким бездоріжжям

Щоб ви впевнено почувалися за кермом в будь-яких умовах, абсолютно новий Ford Ranger Raptor дозволяє на ходу перемикати режими 4x2, 4x4 з підвищувальною передачею та 4x4 із знижувальною передачею. Таким чином, спокійно рухаючись сухою дорогою, можна використовувати більш економічний режим 4x2. Але щойно ви захочете з’їхати на бездоріжжя або стан дороги погіршиться, ви можете легко перемикнутися на режим 4WD, який поліпшить керованість і зчеплення з дорожньою поверхнею.

Передова система, яка допоможе вам залишатися на вибраній смузі руху

Використовуючи спрямовану вперед камеру для спостереження за дорогою, система попередження про зміну смуги руху Lane Keeping визначає, якщо ви ненавмисно починаєте з’їжджати зі своєї смуги. Система Lane Keeping Aid допоможе безпечно повернутися на відповідну смугу. Якщо колесо автомобіля торкається розділової лінії або краю дороги, функція Lane Keeping Alert попереджає водія за допомогою вібрації керма і відображає візуальне попередження. Система автоматично вимикається на швидкості менше 64 км/год, а також може бути вимкнута вручну.

Додатковий контроль під час рушання на підйомі

Система допомоги під час рушання на підйомі тимчасово не дозволяє автомобілю котитися назад чи вперед під час початку руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі на 2-3 секунди довше, що дає більше часу й можливостей контролю під час переміщення ноги з педалі гальма на педаль газу. Ця функція також є корисною в разі зупинки й подальшого рушання на слизькій поверхні.

 

ПОТУЖНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ

Абсолютно новий Ford Ranger Raptor поєднує в собі фірмові характеристики автомобілів Ford, якими славляться суперкар GT і Focus RS.

Продумана досконалість 10-ступеневої автоматичної коробки передач

Нова вдосконалена 10-ступінчаста автоматична коробка передач Raptor забезпечує відмінний розгін і дивовижну економію палива. В ній використовується адаптивне управління перемиканням передач в режимі реального часу, що дозволяє бездоганно підлаштовуватися під змінні умови руху. Тому ви завжди будете на потрібній передачі в потрібний момент — і на автомагістралі, і в умовах бездоріжжя.

Швидке перемикання передач

Спортивні пелюсткові перемикачі з магнієвого сплаву забезпечують швидке, просте і зручне перемикання передач. А оскільки перемикачі знаходяться на кермі, ви можете набагато ефективніше перемикати передачі під час водіння, не прибираючи руки з керма.

Шини підвищеної прохідності

Шини підвищеної прохідності діаметром 33 дюйми пропонуються в стандартній комплектації і вирізняються чітким малюнком протектора, більш тривалим терміном служби і посиленими боковинами порівняно зі стандартними заводськими шинами.

Важлива дорожня інформація

Бортовий дорожній комп’ютер повідомляє вам корисні факти і цифри, що стосуються пробігу, витрати палива, швидкості і температури зовнішнього повітря. Він також показує запас ходу за паливом: скільки ще приблизно ви можете проїхати з наявним у баку паливом. Це особливо корисно в далеких поїздках або якщо ви знаєте, що поїдете на досить велику відстань.

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Завдяки ряду нових рішень ви добре взаємодієте з вашим Ford Ranger Raptor в будь-який час

Голосове керування за допомогою SYNC 3

Ford SYNC 3 — це ультрасучасна система, яка дозволяє залишатися на зв’язку і керувати телефоном, відтворенням музики і навігаційною системою за допомогою простих голосових команд. Більш того, система може читати вголос текстові повідомлення. Крім того, ви можете використовувати кольоровий сенсорний екран з функціями масштабування і прокручування та інтуїтивною простою навігацією. Система також підключається до Apple CarPlay і Android Auto, а використовуючи Applink, ви зможете отримати доступ до своїх улюблених мобільних застосунків. Ви можете навіть переглянути список місцевих ресторанів, просто сказавши: «Я хочу їсти».

Вбудована система навігації

Raptor оснащений повністю інтегрованою системою супутникової навігації з 8-дюймовим кольоровим дисплеєм і цифровим радіоприймачем. Вона враховує фактичну швидкість і актуальні умови руху, повідомляючи водієві розрахунковий час прибуття і відомості про поїздку. 

Спрощення навантаження і розвантаження

Тепер Raptor оснащений заднім відкидним бортом з механізмом Easy Lift. Продумана конструкція полегшує відкриття і закриття заднього борту пікапа.

Велика кількість зручних речових відсіків

У будь-якій з модифікацій кабіни є велика кількість корисних речових відсіків. Наприклад, в Double Cab є два просторі речові відсіки під задніми сидіннями. Залежно від типу кабіни в салоні може бути три центральні консолі. В них є відділення для зберігання їжі, а також тримачі для чашок і пляшок, лотки для дрібних предметів і місце для мобільного телефону. В бардачок поміститься ноутбук з екраном діагоналлю 15 дюймів, невелика парасолька та інші предмети. 

Безключовий доступ спрощує експлуатацію автомобіля

Підійдіть до свого Raptor, і датчики системи безключового доступу і запуску Ford KeyFree System розпізнають присутність електронного ключа, навіть якщо він знаходиться у вас в кишені або в сумці. Замки дверей відкриються, а коли ви сядете в автомобіль, вам не знадобиться ключ запалювання. Просто вижміть зчеплення, натисніть кнопку стартера Ford Power, і мотор оживе.

 

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

Незалежно від того, чи подорожуєте ви автомагістралями, чи долаєте водні перешкоди, сучасні системи безпеки, якими оснащений Raptor, надійно захистять вас і ваших пасажирів

Подушки безпеки захистять вас у разі зіткнення під будь-яким кутом

Крім передніх подушок безпеки водія і пасажира автомобіль також оснащений бічними подушками, які захищають грудну клітку і зміщують водія або пасажира із зони удару. Вони також можуть підняти руку водія або пасажира, збільшуючи вільний простір між ними та небезпечними конструкціями. Шторки безпеки забезпечують максимальний захист по всій довжині, а підголівники захищають від удару в разі зіткнення ззаду. Автомобіль оснащений переднатяжниками ременів безпеки передніх і задніх сидінь, обмежувачами навантаження, сигналізаторами непристібнутих ременів безпеки для всіх сидінь, а також дисплеєм, що показує, на яких із зайнятих сидінь ремені не пристібнуто. 

Зберігайте контроль у будь-яких умовах

Електронна система динамічної стабілізації Electronic Stability Control постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Вона визначає, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорожнім покриттям і автоматично розподіляє гальмівне зусилля на конкретні колеса, стабілізуючи рух. 

Максимальне зчеплення з мінімальним зусиллям

Передова протибуксувальна система допомагає уникнути надмірного пробуксовування коліс і забезпечує найкраще можливе зчеплення з поверхнею дороги, покращує ходові якості і стійкість автомобіля саме тоді, коли це найнеобхідніше. Система постійно контролює і регулює крутний момент, що подається на кожне колесо автомобіля, тим самим забезпечуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею дороги у разі підвищення швидкості руху.

Допомога під час гальмування на високій швидкості

Система активного гальмування Active Braking — це інноваційна технологія, яка працює на швидкості, вищій за 50 км/год. Система сканує дорогу і подає сигнал у разі ймовірності зіткнення. Якщо водій не реагує, вона заздалегідь підвищує тиск у гальмівній системі і починає гальмування, допомагаючи уповільнити рух.

Постійний захист від перекидання

Розроблений компанією Ford унікальний датчик величини крену допомагає системі запобігання перекиданню Roll Stability Control підтримувати зчеплення шин з дорожньою поверхнею, особливо за високого розташування центра ваги або під час проходження поворотів з підняттям внутрішнього узбіччя.

 

ВІН МОЖЕ ВПОРАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОЮ МІСЦЕВІСТЮ

Абсолютно новий Ford Ranger Raptor спроектований так, щоб з легкістю впоратися з найскладнішою місцевістю. Ви також можете перевозити і буксирувати великі об’ємні вантажі.

Підкорювач бездоріжжя

Унікальне шасі лонжеронного типу Ranger Raptor було перероблене і посилене високоміцною низьколегованою сталлю (HSLA), що дозволяє відповідати надзвичайно високим вимогам, які ставить перед автомобілем позашляхова їзда. Шасі Ranger Raptor, яке пройшло всебічні випробування в найсуворіших у світі умовах , забезпечує максимальну міцність і високі технічні характеристики.

Легко долає водні перешкоди

На Raptor ви проїдете там, куди не наважаться рушити власники менш потужних автомобілів. Справді, маючи здатність подолання водних перешкод глибиною до 850 мм, цей автомобіль відмінно проявляє свої позашляхові якості як на твердій поверхні, так і долаючи броди.

Привертає увагу оточення

Спортивна дуга на абсолютно новому Ford Ranger Raptor доповнює привабливий атлетичний силует. А високо встановлена​лампа відмінно висвітлює вантажний відсік у темний час доби.

Електроживлення в потрібний час і в потрібному місці

Продумані дрібниці, такі як додаткова розетка на 240 В у кабіні, нададуть неоціненну допомогу у вашій роботі, коли вам буде потрібно зарядити в дорозі телефон, планшет або робочі інструменти з акумулятором.