Враження від керування

У ділових колах Ford Ranger давно відомий як один із найбільш працьовитих пікапів. Тепер, завдяки розширеному переліку передових технологій, цей автомобіль став одним із найрозумніших.

Круїз-контроль, що автоматично підлаштовується

Адаптивний круїз-контроль дає змогу обрати потрібну швидкість руху, а система автоматично підтримуватиме її. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено з метою збереження заданої дистанції. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система збільшить швидкість до заданого значення.

Можливість підключення режиму 4x4 для будь-яких поверхонь

Обирайте режим привода 4x2 для руху у звичайному режимі, повний привод на підвищеній передачі 4x4 High Range для ділянок з поганим покриттям та ґрунтових доріг або режим повного привода на пониженій передачі 4x4 Low Range для ділянок з особливо складним рельєфом. Завдяки технології електронного керування перемиканням на ходу ви зможете перемикатися між режимами привода на одну вісь та повного привода на підвищеній передачі навіть під час руху.

Передова система, що допомагає триматися своєї смуги руху

Виявивши випадкове зміщення зі смуги руху, система Lane Keeping Alert попередить вас за допомогою вібрації керма та відповідної індикації.

Автомобіль бачить дорожні знаки, які ви могли не помітити

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition ідентифікує знак незалежно від того, де його встановлено — на узбіччі або над дорогою, постійний він або тимчасовий. Піктограма знака обмеження швидкості або заборони обгону відображається на дисплеї комбінації приладів і змінюється щоразу, коли ви в’їжджаєте в зону дії нового знака.

Допомагає вам бачити, не засліплюючи інших

Корисна система допомоги під час водіння у нічний час Auto High Beam тимчасово приглушує світло фар у разі виявлення зустрічного транспорту або автомобіля попереду і запобігає засліпленню інших водіїв. Після цього дальнє світло знову автоматично вмикається, забезпечуючи максимальну видимість дороги.

Система сповіщення водія Driver Alert повідомить, коли варто відпочити

Система сповіщення водія Driver Alert постійно відстежує дії водія і виявляє будь-які зміни, які можуть бути обумовлені втомою. Якщо система визначить, що ви поводитеся менш уважно, на дисплеї з’явиться попередження з пропозицією відпочити. Якщо рівень вашої пильності продовжує знижуватися, повідомлення виводиться повторно та супроводжується звуковим сигналом.

Додатковий контроль при рушанні на схилі

Система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад чи вперед при рушанні на схилі. Принцип роботи системи полягає у збереженні тиску в контурах гальмівної системи протягом додаткових 2-3 секунд. Завдяки цьому ви отримуєте більше часу і додаткові можливості для контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на педаль акселератора. Система також корисна при зупинках і рушанні на слизьких поверхнях.

 

Комфорт і зручність

Від систем, що полегшують паркування і рух заднім ходом, до функцій, що тримають вас у курсі подій, допомагають досягти пункту призначення і зберігають тепло в салоні. У Ranger кожна технологія виконує практичну функцію.

Простіший і безпечніший рух заднім ходом

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично після вибору передачі заднього ходу.

Датчики, які допомагають паркуватися без проблем

Датчики дистанції при паркуванні допомагають визначити відстань між вашим авто і розташованими позаду перешкодами. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують звуковий сигнал, гучність якого зростатиме в міру наближення до перешкоди.

Основна інформація про поїздку

Бортовий комп’ютер містить важливі дані та цифри щодо пробігу, споживання пального, швидкості та зовнішньої температури. Крім того, комп’ютер сповіщає, скільки ще можна проїхати кілометрів до моменту, коли закінчиться пальне в баку. Ця функція особливо стане в пригоді під час тривалих поїздок або подорожей у далекі від цивілізації місця.

Налаштування температури, оптимальної для вас і ваших пасажирів

Додаткова система електронного контролю температури з подвійним зонуванням Electronic Automatic Temperature Control дозволяє вам і вашому пасажиру окремо обирати температуру, яка підтримується завдяки вдосконаленій системі кондиціонування повітря.

Система заправлення пальним Ford Easy-Fuel для запобігання наповненню пальним іншого виду

Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення бака пальним іншого виду, тому що непридатний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка відсутня, вам більше не доведеться торкатися брудної кришки.

Ford Easy-Fuel, безпечна заправка

Практично неможливо залити до Нового Ranger не те пальне, оскільки інші сопла просто не підійдуть. У системі Ford Easy-Fuel не передбачено ковпачка, тому вам більше не потрібно брати до рук брудний ковпачок.

Склоочисники, які автоматично підлаштовуються під дощ

Задайте один з шести рівнів чутливості датчиків дощу склоочисників, і вони автоматично запускатимуться у мокру погоду. Вони також змінюватимуть швидкість залежно від сили опадів.

 

Потужність та економічність

Лінійка двигунів підвищеної потужності, розроблених для використання разом із системою багаторежимного повного привода, забезпечує динаміку та ефективність у поєднанні з потужністю та плавністю.

Присадка, що усуває забруднення

Система вибіркової каталітичної нейтралізації використовує AdBlue® (рідину на базі сечовини та води), що перетворює оксид азоту NOx, що міститься у відпрацьованих газах, на азот і воду. Після цього сажовий фільтр видаляє з вихлопної системи автомобіля понад 99 % твердих часток. Для належної роботи бак для AdBlue® дизельного двигуна Ford EcoBlue має бути заповнений рідиною AdBlue®. У разі надмірного зниження рівня рідини спалахують системні попередження.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в заторах ця технологія автоматично вимикає двигун, але продовжує живити енергією важливі системи — фари, систему кондиціонування повітря, радіо та інформаційно-розважальну систему Ford SYNC. Щоб продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього треба натиснути на педаль акселератора), — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де заощаджує до 10 % пального (у міському циклі).

 

Безпека та надійність

Оснащення зміцненого каркасу безпеки Ranger забезпечить надійний захист за рахунок передбачених у стандартній комплектації подушок безпеки водія і переднього пасажира, бокових подушок і завіс безпеки, а також подушки безпеки для захисту колін водія. Досконала система підтримання курсової стійкості (ESC) допоможе зберегти контроль. Сучасна система сигналізації захистить автомобіль від викрадення.

Контроль положення причепа

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю розхитування причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля і покращує контроль над процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.

Додаткова сила при екстреному гальмуванні

Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма і за потреби автоматично збільшує його.

Контроль у будь-якій ситуації

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого авто. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, стабілізуючи автомобіль. Система контролює поведінку автомобіля за допомогою високотехнологічних датчиків антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS).

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Удосконалена протибуксувальна система (TCS) усуває пробуксовування колеса та забезпечує максимальний рівень зчеплення із дорогою, динаміки і курсової стійкості. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на окремих колесах автомобіля, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

Постійний захист від перекидання

Розроблений компанією Ford унікальний датчик кутової швидкості нахилу допомагає системі захисту від перекидання зберегти контакт коліс із поверхнею, особливо в умовах, коли центр ваги розташований високо, а також під час проходження поворотів на ділянках, де внутрішнє узбіччя розташовано вище за зовнішнє.

Захист авто від злодіїв

Система охоронної сигналізації Thatcham Category 1 — це досконала система, що автоматично активується при подвійному замиканні автомобіля, а гучний звуковий сигнал подається у разі спроби зламу чи підйому автомобіля, а також якщо датчики руху виявлять рух усередині. Ця технологія також запобігає небажаному буксируванню автомобіля. Систему можна активувати в різні способи, тож можна обрати контроль дверей, капота або вантажного відсіку.

Функції керування, які підлаштовуються під навантаження

Функція Адаптивного керування навантаженням (LAC — Load Adaptive Control) налаштовує Електронну систему курсової стійкості під загальну вагу вантажу Нового Ranger. Так забезпечується керованість та стійкість за будь-якої навантаженості.

 

Справжній вантажний пікап

Щоб ви отримали автомобіль, на який дійсно можна покластися, Ranger пройшов жорсткі випробування у найсуворіших умовах, за екстремальних температур та на найскладніших ландшафтах земної кулі. Цей пікап, створений для подолання будь-яких викликів, справді вартий своїх грошей.

Переправа в потрібному місці

Ranger пройде там, де менші автомобілі не наважаться. Завдяки глибині броду, що становить 800 мм, він чудово зарекомендує себе і на суходолі, і під час подолання водних перешкод.

Зсувна кришка із замком захищає вантаж

Цей елемент, доступний у додатковій комплектації в моделях з кабінами Super і Double Cab, забезпечує додатковий захист вантажу у вантажному відсіку. Кришку можна замикати з фіксацією у трьох різних положеннях, вона водонепроникна і досить міцна, тож на ній можна розміщувати вантаж вагою до 500 кг.

Додатковий захист

Пакет для бездоріжжя включає захист двигуна, роздавальної коробки та паливного баку, який знижує ризик пошкодження під час руху по нерівній землі. Пакет також включає електронне блокування заднього диференціалу для покращення зчеплення, що забезпечує покращене зчеплення з поверхнею (додаткова комплектація)..

Надійна опора для вантажів

Щоб усе лишалось там, де ви його поклали, на високих стінках вантажного відсіку передбачено гачки для кріплення та інтегровану опору для вантажів з двома шарнірними напрямними для довгих об’єктів (XL та XLT).

Додаткові можливості електроживлення

Автомобіль також містить продумані додаткові функції, що стануть у пригоді у вашій професійній діяльності, наприклад розетка 240 В у кабіні для заряджання мобільного телефона, планшета чи електроінструменту в дорозі (у додатковій комплектації).

 
 
Open Chat