НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ КОЖНОЮ ПОЇЗДКОЮ

 Компактний і водночас просторий новий Ford Tourneo Courier створений, щоб полегшити вам життя. Просторий салон з широкими можливостями для адаптації буквально нашпигований досконалими технологіями, такими як електричний підсилювач рульового управління та камера заднього виду з датчиками паркування. Завдяки ідеальній взаємодії, ці системи допомагають вам впевнено долати виклики кожного дня.

Додатковий контроль при рушанні на схилі

 Система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад чи вперед при рушанні на схилі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

Менше втоми в поїздках, економічніші подорожі

Круїз-контроль дозволяє вам задати швидкість, а тоді підтримує її, аж доки ви не загальмуєте чи не прискоритесь. За допомогою перемикачів на кермі ви можете коригувати свою швидкість під час руху.

Крім того, регульований обмежувач швидкості допомагає рухатися в межах обраного вами попередньо заданого ліміту. Ця система не лише допомагає заощадити пальне, але й мінімізує ймовірність перевищення обмеження швидкості. На додачу до суто практичних переваг обидві технології здатні зробити далекі поїздки автомагістралями більш приємними.

Задній хід — це просто

 Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран, розташований на центральній консолі. Вона не тільки виявляє об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

Датчики, які допомагають паркуватися без проблем

 Передні та задні датчики паркування допомагають вам оцінити відстань між вашим авто та перешкодами, які знаходяться попереду чи позаду. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують візуальне та звукове попередження, інтенсивність яких буде зростати по мірі наближення до перешкоди.

Підсилювач рульового управління, що реагує у будь-якій ситуації

 Електричний підсилювач рульового управління (EPAS) автоматично підлаштовується під Вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Підсилювач EPAS, що відтепер оснащений функцією уникання заносів Drift Control, також враховує силу і швидкість бічного вітру та інші дорожні умови, а функція контролю «клювання носом» Active Nibble Control сприяє зниженню небажаних вібрацій керма.

Фари, що реагують автоматично

 Автоматичні фари оснащені датчиком, який визначає нестачу світла у сутінках або у разі раптової зміни рівня освітленості. У такому разі автоматичні фари вмикаються, допомагаючи водієві в умовах недостатньої освітленості.

 

Ефективна потужність

Ford Tourneo Courier поєднує приємну динаміку з винятковою економічністю пального. Tourneo, оснащений відзначеним численними нагородами 1,0-літровим бензиновим двигуном Ford EcoBoost

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

 Під час зупинки на світлофорі або у пробках, ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи – фари, систему кондиціонування повітря, радіо та інформаційно-розважальну систему Ford SYNC. Коли Ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може зекономити до 10% пального (у міському циклі).

Легке подолання будь-яких поворотів

 На відміну від більших мікроавтобусів радіус розвороту Tourneo Courier становить усього 10,5 м, що дозволяє з легкістю виконувати розвороти і паркуватися навіть на вузьких вулицях.

Отримайте максимум від свого двигуна

 Революційний 1,0-літровий трициліндровий бензиновий двигун Ford EcoBoost пропонує вам потужність, якої можна було б очікувати від двигуна об’ємом 1,6 л, але при цьому демонструє кращі показники паливної економічності, а викиди CO2 становлять усього 122 г/км. Подвійна перемога.

 

ПОЧУВАЙТЕСЬ ЯК УДОМА

Оригінальний дизайн у поєднанні з преміальними матеріалами створюють відчуття світла, простору та комфорту: у салоні цього автомобіля місця вистачить усім. Крім того, додаткова система SYNC 3 з інтуїтивною системою голосового керування, оснащена 6-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, дозволить вам завжди залишатися в курсі подій без зайвих зусиль, а за потреби допоможе розважитися.

Сидіння з можливістю адаптації

Зручні задні сидіння забезпечують ідеальну підтримку для трьох пасажирів навіть у тривалих поїздках. Коли потреба в їхньому використанні відсутня, сидіння можна скласти і перекинути вперед, щоб збільшити об’єм багажного відсіку.

Багажний відсік з можливістю збільшення об’єму

Навіть із піднятими спинками задніх сидінь, об’єм багажного відсіку нового Tourneo Courier перевищує 700 л, чого цілком досить для великої кількості багажу. Зі складеними сидіннями цей об’єм зростає більш ніж удвічі. 1656 літрів більш ніж достатньо для розміщення всіх речей, які вам потрібно взяти з собою. 

Великий простір. Зручний доступ.

 Ford Tourneo Courier має вдосталь місця для всіх пасажирів та їхнього багажу. Широкі зсувні задні бокові двері полегшують посадку і висадку, особливо в умовах обмеженої площі. А задні сидіння можна скласти і перекинути вперед, щоб вмістити пасажирів, домашніх тварин і речі у комбінації, яка постійно змінюється.

Склоочисники, які автоматично налаштовуються залежно від інтенсивності дощу

 Склоочисники, які налаштовуються залежно від інтенсивності дощу, активуються у той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі, їх швидкість автоматично регулюється залежно від погодних умов. Можна обрати один із кількох режимів чутливості, що визначають необхідний для активації склоочисників обсяг вологи.

Розумне використання простору

 Tourneo Courier пропонує понад 708 л об’єму для багажу, а також регульований лоток для речей оригінальної конструкції, який допоможе упорядкувати ваш багаж. Ви можете встановити його у верхнє положення, щоб приховати багаж, або опустити нижче для відокремлення габаритних чи делікатних предметів. Коли потреба у використанні відсутня, лоток можна зручно розмістити за задніми сидіннями.

Applink, Apple CarPlay та Android Auto

 За допомогою SYNC 3 ви можете керувати сумісними з SYNC додатками з використанням технології AppLink. А завдяки підтримці Apple CarPlay та Android Auto ви зможете користуватися інтерфейсом вашого смартфону на 6-дюймовому кольоровому екрані автомобіля точнісінько так, як ви це робите на самому пристрої.

 

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ І ЗАХИСТ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

 Tourneo Courier оснащений цілим рядом досконалих технологій, які покликані захистити вас і ваших пасажирів та вберегти ваш автомобіль. Деякі технології, такі як система запобігання перевертанню Roll Stability Control та система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control, спрямовані у першу чергу на запобігання нещасним випадкам. Інші системи, до яких належить, наприклад, система екстреного гальмування Emergency Brake Assist, можуть допомогти полегшити наслідки можливих зіткнень.

Покращена курсова стійкість у складних умовах керування

 Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого авто. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, допомагаючи стабілізувати авто. Використовуючи високотехнологічні датчики антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS), вона контролює поведінку автомобіля.

Вчасне попередження про спущену шину

 Якщо під час руху тиск в будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) попередить про це за допомогою індикатора на комбінації приладів.

Передові системи, що забезпечують покращений контроль при гальмуванні

 Комбінація антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та електронної системи розподілу гальмівного зусилля (EBD) дозволяє гарантувати ефективність гальмування. Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає Вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма, і за потреби автоматично збільшує його. Крім того, під час екстреного гальмування аварійна система світлової сигналізації при гальмуванні блимає стоп-сигналами, щоб попередити інших водіїв.

Удосконалена система подушок безпеки

 Для Tourneo Courier пропонуються шторки безпеки, подушки безпеки водія і переднього пасажира, а також бокові подушки безпеки та удосконалена система активації.

Центральний замок із дистанційним керуванням

 Tourneo Courier оснащений центральним замком із дистанційним керуванням, який став ще надійнішим і забезпечує покращені можливості контролю доступу до вашого автомобіля.

 

Дві високотехнологічні системи сигналізації

Для Tourneo Courier пропонується доступна як додаткове обладнання периметрова охоронна сигналізація, яка спрацьовує у разі спроби зламу дверей чи капота. Також доступна більш досконала система охоронної сигналізації Thatcham Category 1. Ця система автоматично активується при замиканні автомобіля, а гучний звуковий сигнал подається у разі спроби зламу чи підйому автомобіля, а також якщо датчики руху виявлять будь-яке переміщення усередині.

 Додаткова незалежна резервна система сигналізації

У комплект поставки системи охоронної сигналізації Thatcham входить додаткова система сигналізації, оснащена пристроєм оповіщення з живленням від батареї. У разі спрацювання охоронної сигналізації ця система вмикає сирену, яка має власне джерело живлення і звучатиме навіть у разі від’єднання акумуляторної батареї автомобіля