Практичність, гнучкість і зручність

Активний із багатьох точок зору. Посилений потяг до пригод та яскраві емоції: кросовер Fiesta Active поєднує в собі всі ці атрибути.

Втеча від рутини

Кросовер Active, що уособлює цілковито нову для модельного ряду Fiesta концепцію, створений для міста та чудових заміських краєвидів. До особливостей надиханого позашляховою стилістикою дизайну належать рейлінги даху, ширші колісні арки та ефектні легкосплавні диски діаметром 17 дюймів. Збільшений кліренс дає змогу впевненіше почуватися на дорозі. А славетна динаміка Fiesta означає, що цей автомобіль буде однаково добре почуватися як на міських вулицях чи автомагістралях, так і на сільських дорогах. Втечіть від буденності в новому Fiesta Active.

Пригодницький стиль із розкішними штрихами

У салоні кросовера Fiesta Active форма продумано поєднується з функціональністю. SYNC 3 дає змогу з легкістю керувати медіасистемою, супутниковою навігацією, телефоном та іншими компонентами за допомогою простих голосових команд або через інтерфейс 8-дюймового кольорового сенсорного екрана. B&O — аудіосистема потужністю 675 Вт із 10-ма динаміками, завдяки якій ваша музика звучатиме саме так, як було задумано виконавцем. Крім того, система вибору режимів керування дасть вам змогу максимально насолоджуватися кожною поїздкою незалежно від умов руху.