Потужність та ефективність

Нова Fiesta ST оснащена потужним 1,5-літровим бензиновим двигуном EcoBoost. Його ефективність підвищується, оскільки один циліндр дезактивується автоматично, коли це не потрібно, що спричиняє економію палива, коли ви їдете. Серія додаткових технологій також допомагає підвищити продуктивність автомобіля.

Вивільни максимальну продуктивність

Абсолютно новий автомобіль Fiesta ST — це ще більша потужність, швидкість реакції та задоволення від водіння транспортного засобу. Найновіший двигун EcoBoost 1,5 л працює з потужністю 200 к. с. з обертовим моментом 290 Нм і прискоренням до 100 км/год за 6,5 секунди. Завдяки відключенню одного циліндра повсякденна робота двигуна відбувається більш ефективно, що заощаджує паливо. Диференціал підвищеного тертя завжди, коли буде потрібно, забезпечить вам найкраще зчеплення і керованість.

Керуй як професійний водій

Систему Performance Shift зі спеціальним індикатором створено для оптимізації перемикання передач і підвищення продуктивності. Розміщений на лічильнику обертів червоний логотип ST загоряється, щоб повідомити про настання найкращого моменту для перемикання передач.

Двигуни, що відповідають суворим нормам

Жодних проблем: двигун EcoBoost 1,5 л вашого автомобіля Fiesta ST відповідає стандартам норм викидів вихлопних газів Євро-6. Для бензинових двигунів стандарт Євро-6 означає, що двигун виробляє не більше, ніж: 1,0 г/км окису вуглецю, 0,10 г/км, вуглеводнів, 0,06 г/км, оксидів азоту і 0,005 г/км твердих частинок.*

* Це стосується тільки двигунів з безпосереднім впорскуванням.

 

Досвід керування

Новий Ford Fiesta ST буде допомагати вам, де він може - його технології роблять парковку простішою, допомагають утримувати смугу руху або не пропускати дорожні знаки чи транспортні засоби в сліпій зоні.

Точні параметри руху

Абсолютно новий автомобіль Fiesta ST забезпечує три режими їзди на вибір: звичайний, спортивний і трек. Кожен із цих режимів точно налаштовує роботу двигуна, модифікуючи його карту, змінюючи положення дросельної заслінки та регулюючи чутливість педалі гальма і системи управління. У поєднанні з поліпшеною системою змінного розподілу крутного моменту, електронною системою стабілізації руху, а також спортивною характеристикою шасі це означає оптимальне управління незалежно від того, чи рухаєтеся ви автомагістраллю, чи мчите треком.

Створений, щоб дарувати задоволення від водіння

Завдяки спеціалізованому досвіду Ford Performance ходова частина і система підвіски нового автомобіля Fiesta ST були розроблені з думкою про найвищу точність керування і повний контроль руху. Додатково можна налаштувати параметри шляхом вибору відповідного режиму руху. Це перша компактна спортивна модель з кузовом типу хетчбек, оснащена амортизаторами зі змінними характеристиками, які покращують стабільність і маневреність, а також скорочують час реакції. Більш того, амортизатори реагують на частоту коливань, автоматично адаптуються до дорожніх умов, що в поєднанні зі спортивною задньою торсіонною балкою забезпечує високу точність керування в будь-якій ситуації.

Швидший старт

Новий автомобіль Fiesta ST оснащений системою Launch Control, щоб забезпечити плавний пуск і максимальне прискорення з місця. Просто встановіть максимальні оберти двигуна — і автомобіль сам утримуватиме бажані оберти в той час, коли ви просто тримаєте ногу на педалі.

 

Наш пріоритет: ваша безпека

Новий Ford Fiesta ST захищає вас, пасажирів та ваш автомобіль у випадку надзвичайних ситуацій. Або допоможе вам повністю уникнути нещасних випадків.

Все під контролем

Електронна система контролю стабільності постійно відстежує хід Fiesta ST. Коли автомобіль втрачає зчеплення і автоматично застосовує гальмівний імпульс до окремих коліс, стабілізуючи його. Використовуючи розширені датчики з антиблокувальної гальмівної системи та системи контролю тяги, він контролює поведінку автомобіля.

Подушки безпеки захищають вас з усіх кутів

Завдяки передовій системі інтелектуальної захисту з численними подушками безпеки, ви, якщо потрібно, повністю захищені. І це не тільки стосується вас, а й ваших пасажирів. Шторні подушки безпеки забезпечують максимальний захист, а підголовники пропонують захист від ударів кисті. 

Високий рівень безпеки

Можна встановити систему безпеки Thatcham категорії 1, яка автоматично активується.  Датчики сприймають найменший рух усередині. Для активації подвійного замкнутого блокування, все, що вам потрібно зробити, це двічі натиснути кнопку "блокування" на клавіші FOB.

 

Комфорт і зручність

Найкращі технології повинні працювати без зайвих зусиль. Вони завжди повинні робити життя легшим, більш комфортним і приємним. Саме тому нова Fiesta ST з інформаційно-розважальною системою SYNC 3 і B & O PLAY для вражаючого звуку та спортивними сидіннями RECARO та багатьма іншими неоціненними функціями. Відкрийте для себе все, що потрібно для кращих поїздок.

Бездоганна технологія, яку ви можете контролювати своїм голосом

Ford SYNC 3 - це найсучасніша система, яка дозволяє вам залишатися на зв'язку та керувати телефоном, музичною системою та системою навігації за інтуїтивно зрозумілими голосовими командами або 8-дюймовим сенсорним екраном кольорів. Він також підключається до Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою програми Applink ви можете отримати доступ до деяких ваших улюблених програм для смартфонів. І ви навіть можете зателефонувати за списком місцевих ресторанів, просто сказавши "Я голодний", або скористатися посібником Michelin, щоб допоможе вам вибрати і забронювати місця, де можна поїсти.

Спортивне сидіння

Новий Ford Fiesta ST оснащений спортивними сидіннями RECARO. Ці сидіння не тільки виглядають спортивно, вони теж відчувають себе так. Найкращий комфорт сидіння завдяки ергономічному дизайну та оптимальній боковій опорі. Спортивні сидіння RECARO доступні з оббивкою тканини, з декоративними елементами в синьому кольорі,  з шкіряним ексклюзивним пакетом та з шкіряно-тканиною оббивкою.

Кондиціонер з автоматичним регулюванням температури

Завдяки додатковому електронному регулюванню ви просто вибираєте комфортну температуру в салоні і система підтримує її за допомогою сучасного кондиціонера..