НОВИЙ FORD FOCUS ST

Focus ST пропонує максимальний рівень задоволення від кермування, який тільки може запропонувати лінійка автомобілів Focus. Завдяки можливості вибору режимів кермування, ви можете без зайвих зусиль перетворити автомобіль для неспішних подорожей на машину з вражаючою динамікою. Цей Focus створений для звичайних доріг і водночас є природженим гонщиком.

Потужність, поєднана з досконалістю

Focus ST був створений, щоб яскраво виділятися на загальному тлі. А його інтер’єр цілком пасує до харизми моделі. На додачу до сидінь RECARO з ексклюзивними логотипами ST, автомобіль був оснащений спортивним кермом з усіченим знизу ободом. Дизайн доповнюються алюмінієвим важелем перемикання передач і педалями з легкосплавного матеріалу. Система Ford SYNC 3 дає змогу керувати всім — від клімату в салоні та налаштувань аудіосистеми до мобільного телефону та супутникової навігації — за допомогою 8-дюймового кольорового сенсорного екрана з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом або простих голосових команд. Своєю чергою, аудіосистема B&O Sound System гарантує, що ви зможете слухати улюблену музику в найоптимальнішому виконанні.

Створений для забезпечення найвищої динаміки

Ця модель — найпотужніший, найбільш чутливий Focus ST за всю історію існування лінійки, який до того ж пропонує найяскравіші емоції від керування. Завдяки потужності до 280 к. с. та крутному моменту, що становить 420 Н*м, новий Focus ST розганяється від 0 до 100 км/год за неповні шість секунд. Ретельно продумана конструкція «гарячого» хетчбека дасть вам змогу отримувати задоволення від процесу кермування як на міських вулицях, так і на гоночній трасі. Крім того, модель вперше отримала електронний диференціал підвищеного тертя, який забезпечує максимальну керованість і дає змогу відчувати кожен поворот.

Інтелектуальні технології безпеки

Новий Focus ST оснащений численними технологіями, які допомагають захищати вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію вашого руху. Виявивши втрату зчеплення з поверхнею, система може автоматично застосувати гальма на окремих колесах, допомагаючи втримати курс. Збільшені компоненти гальмівної системи забезпечують покращену ефективність гальмування. Крім того, автомобіль можна замовити з системою виявлення пішоходів Pedestrian Detection із передаварійним механізмом гальмування Pre-Collision Assist, яка здатна попередити вас про потенційні перешкоди на дорозі та навіть, за потреби, застосувати гальма.