ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Focus створений для того, щоб усіма можливими способами покращувати ваші враження від керування. Цей автомобіль наступного покоління оснащений високотехнологічними функціями, які здатні керувати прискоренням, гальмуванням і навіть брати на себе керування автомобілем. Ця технологія настільки проста і корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

Ваш персональний асистент керування автомобілем

Функція Co-Pilot360 поєднує в собі низку технологій, що разом роблять ваше водіння комфортнішим і приємнішим, ніж будь-коли. Наприклад, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop-and-Go автоматично підлаштовує вашу швидкість руху до автомобіля попереду. У разі сповільнення потоку транспорту аж до повної зупинки двигун автоматично вимикається, а після звільнення дороги попереду самостійно перезапускається. Система здатна навіть розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідним чином коригувати швидкість вашого руху. Технологія Lane Centring також може бути дуже корисною під час кермування, стежачи за дорожньою розміткою, щоб утримувати автомобіль у середині смуги.

Паркування й виїзд без проблем

Система активної допомоги при паркуванні (Active Park Assist) останнього покоління не лише спрямовує ваш автомобіль на місце для паркування, але й контролює прискорення, перемикання передач та гальмування. Ця розумна технологія, доступна в моделях Focus з автоматичною коробкою передач, дозволяє паркуватися без жодних зусиль. Після активації вам потрібно просто обрати бік дороги та метод паркування — перпендикулярно або паралельно до проїзної частини. Після цього ви натискаєте й утримуєте кнопку, а автомобіль бере всю роботу на себе.

Передні фари, що допомагають заглядати за повороти

Адаптивне регулювання потоку світла з використанням світлодіодних фар Dynamic LED та денних ходових вогнів забезпечує точний і надзвичайно яскравий потік світла, який автоматично підлаштовується під покриття дороги та умови руху. Потужний промінь не утворює відблисків, а його яскравість автоматично регулюється, що дає змогу уникнути засліплення інших водіїв. Крім того, нова система може навіть визначити повороти дороги, щоб освітити кути та перехрестя, перш ніж ви увійдете в них. 

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Focus, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Система вибору режимів керування дозволяє обирати з-поміж таких режимів: Normal, Eco та Sport.

Продуманість, зручність та економія місця

Електромеханічне стоянкове гальмо — просте доповнення, що пропонує несподівані переваги. Наприклад, завдяки йому ви отримуєте більше місця у салоні, ним простіше користуватися, крім того, вам не потрібно буде так часто обслуговувати гальма. А щоб застосувати гальмо, досить просто натиснути кнопку на центральній консолі.

Миттєвий доступ до важливої інформації

Проекційний дисплей відображає інформацію з панелі приладів вашого автомобіля у вашому полі зору, щоб ви могли контролювати ситуацію, не відводячи погляду від дороги для перегляду даних на панелі приладів. Крім того, інформацію, що відображається на кольоровому дисплеї, також можна налаштувати відповідно до ваших уподобань.

 

КОМФОРТ І ШИРОКІ КОМУНІКАЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ

Чисті лінії, лаконічне компонування та вишуканий вигляд. Інтер’єр Focus став ще комфортнішим, просторішим та більш шикарним. Крім того, автомобіль отримав ще ширші комунікаційні можливості. Медіасистема SYNC 3 з голосовим керуванням дозволяє безпечно керувати функціями телефону, мультимедіа та навігації.

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, процесом відтворення музики й роботою навігаційної системи за допомогою голосових команд, що подаються звичайною розмовною мовою. Наприклад, для виклику списку місцевих ресторанів досить просто сказати «Я голодний». Крім того, система вміє озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців для простої і зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

Ваша улюблена музика звучатиме так, як задумано

Незалежно від ваших музичних смаків композиції мають звучати так, як задумав виконавець. Саме на таку якість відтворення ви можете розраховувати у новому Focus. Чому? Тому що автомобіль можна замовити з аудіосистемою B&O PLAY. Ця преміальна аудіосистема потужністю 675 Вт забезпечує багате і потужне звучання за допомогою 10 динаміків, низькочастотного динаміка та додаткового сабвуфера. Фахівці з акустики компанії B&O PLAY спеціально розробили та адаптували цю технологію до особливостей моделі Focus. Тож вмикайте і насолоджуйтесь композиціями ваших улюблених груп у концертній залі, роль якої виконуватиме салон вашого авто.

Впустіть до себе трохи сонця

Focus пропонується з повнорозмірним панорамним дахом, що повністю замінює сталеву панель даху. У результаті природне освітлення наповнює салон автомобіля, створюючи легку й невимушену атмосферу. Передня частина даху оснащена електроприводом з можливістю нахилу або зсування назад, а висувна сонцезахисна шторка на всю довжину дозволяє насолоджуватися свіжим повітрям після відкривання скляної панелі, оберігаючи вас від променів сонця.

Автоматична кришка багажника — відкривання та закривання без зайвих зусиль

Якщо у вас зайняті руки, потрібно лише мати із собою ключі. Новий Focus із кузовом «універсал» відчує їхнє наближення, і вам залишиться тільки провести ногою під заднім бампером, щоби кришка багажника автоматично відчинилася або зачинилася.

Заряджання у поїздках

Інтер’єр Focus орієнтований на максимальний простір та зручність. Наприклад, великий лоток для медіапристроїв, розташований перед важелем селектора коробки передач, достатньо великий навіть для найбільших смартфонів. А завдяки функції бездротового заряджання, яка доступна для сумісних смартфонів*, підтримувати ваші пристрої у готовому до використання стані як ніколи просто.

 *Значна кількість телефонів підтримує функцію бездротового заряджання, для забезпечення сумісності ваш телефон повинен підтримувати стандарт Qi. Також можна використовувати захисні чохли з підтримкою заряджання за стандартом Qi.

 

БАЖАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПОТРІБНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Для Focus пропонується лінійка потужних та надзвичайно економічних двигунів, що комплектуються 8-ступеневою автоматичною трансмісією з поворотним перемикачем або 6-ступеневою механічною коробкою передач. Дизайн екстер’єру помітно змінився, відтепер форми автомобіля підкреслюють його атлетизм та аеродинамічні якості, що додатково сприяють підвищенню економічності.

Нова удосконалена 8-ступенева автоматична трансмісія з поворотним перемикачем

Focus — перша модель Ford, що оснащується цією новою високотехнологічною автоматичною трансмісією. Створена практично заново, вона забезпечує покращені показники прискорення та плавне перемикання передач, сприяє покращенню вражень від керування та гарантує максимальну динаміку. Ми замінили традиційний важіль селектора на розташований на консолі поворотний перемикач. Це робить дизайн салону більш згладженим і сучасним. Також є ще одна зручна функція: коли ви паркуєте свій автомобіль, важіль перемикання передач автоматично переходить у режим паркування.

Отримайте максимум від свого двигуна

Нові та удосконалені бензинові двигуни Ford EcoBoost об’ємом 1,0 та 1,5 л за рівнем потужності не поступаються двигунам значно більшого об’єму. Технологія Ford EcoBoost забезпечує плавну, чутливу і приємну динаміку. Задля додаткового підвищення економічності обидва двигуни відтепер оснащуються системою відключення циліндрів. Ця технологія відключає циліндр, коли потреба у великому крутному моменті відсутня, наприклад, під час руху автомагістралями. Коли потреба у крутному моменті зростає, циліндр знову «оживає», забезпечуючи потрібну потужність.

Новий стандарт для дизельних двигунів

Дизельні двигуни Ford EcoBlue об’ємом 1,5 та 2,0 л — високотехнологічні агрегати з турбонаддувом, що вирізняються помітно більшою ефективністю, динамікою та плавністю роботи. Ці нові двигуни забезпечують покращену економію пального, вони стали більш чутливими і ще тихішими, ніж раніше.

 

ВАША БЕЗПЕКА. НАШ ПРІОРИТЕТ.

Для захисту вас, вашої сім’ї та інших учасників дорожнього руху було створено цілий комплекс інтелектуальних технологій. Наприклад, система активного гальмування (Active Braking) у поєднанні із системою запобігання зіткненням із розпізнаванням пішоходів і велосипедистів (Pre-Collision Assist with Pedestrian and Cyclist Detection) здатна попередити вас про ризик зіткнення і навіть автоматично застосувати гальма, якщо ви вчасно не відреагуєте.

Система захисту пішоходів

Система запобігання зіткненням із системою виявлення пішоходів використовує радар і камеру для сканування ділянки дороги попереду. У разі виявлення ризику зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом вона подає попереджувальний сигнал. Якщо водій вчасно не відреагує, система здатна автоматично застосувати гальмування зі збільшенням гальмівного зусилля аж до максимального, щоб пом’якшити наслідки зіткнення або навіть уникнути певних видів фронтальних зіткнень.

Допомога при гальмуванні на високій швидкості

Система активного гальмування (Active Braking) — інноваційна функція безпеки, що активується під час руху на швидкості понад 50 км/год. У цій технології використано RADAR для сканування дороги попереду, і в разі ймовірності зіткнення, про це повідомляється водій. Якщо водій не реагує, система заздалегідь підвищує тиск у гальмівній системі, а потім починає уповільнювати автомобіль. На швидкості до 50 км/год на допомогу прийде інша технологія: система автоматичного і екстреного гальмування Active City Stop. Поєднання цих двох технологій дозволяє гарантувати підтримку при гальмуванні в усьому діапазоні швидкостей.

Подушки безпеки захищають вас від усіх кутів

На додачу до передніх подушок водія та пасажира, бокові подушки безпеки захищають грудну клітину та призначені для відштовхування людини з траєкторії удару. Вони також здатні підняти руку пасажира для забезпечення достатньої відстані між людиною та елементом, що проникає в салон. Шторки безпеки забезпечують максимально можливий захист, а підголівники оберігають людей від отримання хлистових травм. Крім того, до переліку оснащення входять пристрої для натягування ременів безпеки з обмежувачами навантаження, а передні сидіння оснащені функцією нагадування про непристебнутий ремінь безпеки.

 

ПРОСТІР ДЛЯ ВСЬОГО

У цілковито новому салоні з максимальною ефективністю використовується вся площа до останнього квадратного міліметра, тому ваш Focus можна сміливо назвати найбільш універсальним автомобілем. Висота і ширина салону та простір для ніг на передньому і задньому рядах сидінь просто неймовірні. Крім того, багажний відсік оснащений підлогою змінної висоти, яку можна підняти для утворення прихованого відсіку для речей або опустити для максимального збільшення корисного об’єму.

Багажний простір

Завдяки вражаючому простору для багажу вам ніколи не бракуватиме місця для ваших речей. Високі пасажири на сидіннях переднього або заднього ряду також належним чином оцінять збільшену ширину та простір для ніг, у першу чергу — під час тривалих поїздок. А регульована підлога та автоматична кришка багажного відсіку (тільки в моделях із кузовом «універсал») забезпечують максимальну простоту завантаження речей у ваше авто.

Простір і вишуканість

Ультрасучасний новий дизайн не просто забезпечує приємні враження від поїздок. Він пропонує ще більше простору. Салон став ще місткішим, світлішим і вільнішим, ніж до цього. Усередині авто панує ще більш витончена, спокійна і водночас життєдайна атмосфера.

Зручна регульована підлога багажного відсіку

Підлога з можливістю вибору одного з трьох рівнів висоти (входить у стандартну комплектацію тільки моделей в кузові «універсал») дозволяє створити прихований відсік для речей, розмір якого можна змінювати. При встановленні у найвищому положенні зі складеними задніми сидіннями утворюється повністю пласка підлога.

Максимальний простір для вантажів

Незалежно від обраного типу кузова Focus пропонує максимальний простір для вантажів. Спинки задніх сидінь складаються у співвідношенні 60/40 задля максимальної універсальності, а в складеному вигляді вони утворюють пласку підлогу, пропонуючи ще більше простору для багажу. Також передбачений зручний люк у спинці сидіння для перевезення лиж.