Ford Mondeo

Ford Mondeo використовує розумні технології та інтелектуальний дизайн, щоб ви і ваші пасажири гарантовано отримували максимум від кожної подорожі. Від фонового освітлення, яке можна персоналізувати у відповідності до вашого настрою, до системи електронного контролю температури і навіть передніх мультиконтурних сидінь з функцією масажу... Кожна деталь створювалась, щоб зробити час у дорозі приємнішим. До того ж, відтепер Mondeo Hybrid доступний у кузові універсал, завдяки чому він пропонує для вашого багажу більше місця, ніж будь-коли.

Більш досконалий спосіб водіння

Ford Mondeo може похвалитись низкою передових технологій, які створені для полегшення вашого життя. Деякі системи, такі як система утримання авто у смузі руху Lane Keeping System, постійно контролюють і реагують на зміни стану дороги, дорожнього руху та вашого стилю водіння. Інші функції, до переліку яких входять система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist та активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist, забезпечують вільне від стресів і більш приємне керування.

Розумні технології безпеки

Ford Mondeo оснащений численними досконалими системами безпеки, що створені для захисту вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Бажана потужність і потрібна економічність

Для Ford Mondeo пропонується лінійка потужних та економічних двигунів, що комплектуються 8-ступеневою автоматичною трансмісією або 6-ступеневою механічною коробкою передач. На вибір доступні гібридний привод та досконалі бензинові і дизельні двигуни, кожен з яких пропонує вам бажану потужність і потрібну економічність.