ford-tourneo_custom-eu-200417_Ford_Transit_S01_0326_LHD-16x9-2160x1215.originalRendition.jpg

Враження – як від керування автомобілем класу «люкс»

Hизку функцій Tourneo Custom покликано забезпечити бездоганні характеристики водіння. Зокрема, сидіння з підігрівом і механічним регулюванням, а також регульоване кермо створюють ергономічний простір, забезпечуючи максимальну зручність під час водіння. Чудова керованість автомобіля також надає додаткову впевненість у будь-яких умовах руху — з високою швидкістю, мокрою чи сухою дорогою, з вантажем чи без нього. Крім того, автомобіль оснащено низкою систем допомоги водієві, як-от система допомоги початку руху на схилі Hill Start Assist, система контролю тяги на поворотах Torque Vectoring Control та система стабілізації в разі бічного вітру Side Wind Mitigation. *Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

2345.jpg

Вам допоможуть залишитися в межах дозволеної швидкості

У Tourneo Custom передбачено систему Intelligent Speed Assist, яка автоматично регулює швидкість вашого автомобіля, щоб ви могли зосередитись на дорозі. Спочатку система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition автоматично виявляє рівень дозволеної швидкості (якщо її активовано), а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього рівня*.

*Відповідальність за дотримання меж швидкості лежить на водієві. Система Intelligent Speed Assist працює разом з адаптивним круїз-контролем.

v362_acc_reskin_en_r01_reedit_MDP.jpg

Круїз-контроль підлаштовується автоматично

Маючи у розпорядженні додаткову систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини. Технологія Forward Alert, що є частиною системи адаптивного круїз-контролю, попереджає водія, якщо він надто наблизився до автомобіля, що рухається попереду.

3_V362_41716_R_42452-MDP.jpg

Технології, які бачать те, чого не бачите ви

Система моніторингу «сліпих» зон Blind Spot Information System фіксує автомобілі, що перебувають у вашій «сліпій» зоні за допомогою датчиків RADAR. Ці датчики встановлено з обох боків Tourneo Custom; виявивши автомобіль, вони надсилають попереджувальний світловий сигнал оранжевого кольору, що чітко відображається на бічному дзеркалі заднього виду.

v362_bliss_cta_en_r01_reedit_MDP.jpg

Розпізнає авто, які ви могли не помітити

У системі моніторингу «сліпих» зон передбачено технологію Cross Traffic Alert. Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця і ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі повною мірою, система Cross Traffic Alert визначає авто, які наближаються, та подає попереджувальний сигнал. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту, і відображає попередження на мультифункціональному дисплеї.

2345.jpg

Відстежує дорожні знаки, яких ви не бачите

Незалежно від того, де встановлено знак: збоку або над дорогою, постійний він чи тимчасовий, система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition відстежує його. На панелі приладів з'являється зображення знака обмеження швидкості або заборони обгону, яке змінюється щоразу як ви в'їжджаєте в зону дії чергового знака.

ford-tourneo_custom-eu-200417_ford_transit_s12_0976_LHD-16x9-2160x1215.originalRendition.jpg

Нові особливі фари

Ксенонові фари забезпечують точне та інтенсивне освітлення. Окрім особливої конструкції, вони надають Tourneo Custom особливого вигляду завдяки світлодіодним денним ходовим вогням. Також варто зазначити, що світло системи Glare-Free High Beam автоматично підлаштовується, не засліплюючи при цьому інших водіїв, і повторює вигини дороги, що дає змогу краще бачити, огинаючи повороти.

4_V362_42406_G_42861_125-MDP.jpg

Їзда заднім ходом — це просто

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран, розташований на центральній консолі. Крім відображення об'єктів, які ви не помічаєте, система показує віртуальні лінії для паркування навіть у обмеженому просторі. Камера вмикається автоматично, щойно ви виберете задню передачу.

v362_rear_air_suspension_r01_reedit_MDP.jpg

Задня пневмопідвіска

Система задньої пневмопідвіски з автоматичним налаштуванням забезпечує збереження постійного кліренсу, незалежно від стану навантаження. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися плавним рухом як наодинці, так і з пасажирами в салоні чи з повним навантаженням.

sync2_emergency_assistance_MDP.jpg

Функція Emergency Assistance інформаційно-розважальної системи Ford SYNC

Ford SYNC має функцію екстреної допомоги Emergency Assistance*. Система викликає аварійні служби телефоном, який зв'язано за допомогою технології Bluetooth, якщо внаслідок аварії спрацювали подушки безпеки або було вимкнено паливний насос. Ви можете зупинити виклик або, якщо потрібно, переговорити з аварійною службою. Важливо, що ця система здатна повідомити службі порятунку життєво важливу інформацію, як-от ваші GPS-координати, навіть якщо ви не в змозі цього зробити. *Функція Ford Emergency Assistance доступна в понад 40 країнах Європи. Щоб функція працювала, до системи має бути під'єднано сумісний мобільний телефон, який ви мусите мати при собі, якщо спрацювали подушки безпеки (включно з колінними подушками безпеки) або якщо датчик реєстрації аварії вимкнув паливний насос. Функція Emergency Assistance підтримується не всіма європейськими мовами.

 
5698.jpg

Автоматична коробка передач SelectShift

Двигуни потужністю 130 к.с. і 170 к.с. укомплектовано 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач (АКПП) SelectShift. Цю стандартну коробку передач встановлюють у автомобілях із різною формою кузова та дозволеною максимальною масою (GVM). Вона забезпечує плавну, спокійну їзду, особливо в умовах інтенсивного дорожнього руху з частими зупинками. За бажанням перемикати передачі можна вручну за допомогою кнопок перемикання передач на панелі приладів. Крім того, за складних умов дорожнього руху — наприклад, під час руху на слизькій поверхні або на крутому схилі — передачу можна заблокувати.

4_V362_37573_G_41680-MDP.jpg

Присадка, що нейтралізує забруднення

У системі вибіркової каталітичної нейтралізації використовується рідина AdBlue® на сечовинно-водній основі, що розділяє оксиди азоту у вихлопному газі на азот та воду. Далі сажовий фільтр виводить понад 99 % випущених твердих часток сажі з вихлопної системи. Щоб система працювала як належить, бак для рідини AdBlue вашого 2,0 літрового двигуна Ford EcoBlue має бути наповнено рідиною AdBlue. Якщо рівень рідини в баку занизький, на дисплеї спалахують системні попередження.

4_V362_M_R_42250-MDP.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та система Ford SYNC. Коли будете готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ — і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10 % (у міському циклі).

5698.jpg

Чудові експлуатаційні характеристики та незрівнянна економічність

У Tourneo Custom втілено низку безкомпромісних систем, які покликано максимально покращити експлуатаційні характеристики та економічність. Сюди належать новий 2,0-літровий двигун Ford EcoBlue, автоматична коробка передач (АКПП), що гарантує ефективніше перемикання передач, а також система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop. *Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

3_V362T_M_G_42166_MDP.jpg

Робочі характеристики, що дають змогу досягти цільових показників з викидів

2,0-літровий двигун Ford EcoBlue — це передовий дизельний двигун із наднизькими показниками викидів вуглекислого газу Euro 6. Цільових показників вдалося досягти завдяки впровадженню передових каталітичних технологій. Усього цього ми досягли без шкоди для експлуатаційних характеристик або вражень від керування.

 
 
Open Chat