НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. 

Круїз-контроль.jpg

Круїз-контроль з удосконаленими інтелектуальними функціями 

Адаптивний круїз-контроль коригує вашу швидкість руху відповідно до швидкості автомобіля попереду. Просто введіть бажану швидкість і дистанцію до автомобіля попереду, й адаптивний круїз-контроль автоматично підтримуватиме задану відстань, якщо ситуація на дорозі не дає змоги рухатися із бажаною швидкістю.

Ford-PumaBX726-eu-19MY_CHS-99_SHOT_17_0080-1_Sport-16x9-2160x1215.jpg

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб 

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування за допомогою системи вибору режимів керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Puma, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Доступні п’ять різних режимів: Normal (Звичайний), Eco (Екологічний), Sport (Спортивний), Slippery (Слизька поверхня) і Trail (Колія). Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму руху.

Ford-PumaBX726-eu-5_48441_R_49018-16x9-2160x1215.jpg

Насолоджуйтеся простим паркуванням або просто дозвольте Puma зробити це замість вас 

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

Ford-Puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_SHOT_26_Sidemirror_0011-1_2-16x9-2160x1215-FC.jpg

Додаткова пара очей 

Система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Information System) використовує радарні датчики, щоб бачити автомобілі, які можуть приховуватися у вашій сліпій зоні. Ці датчики, розташовані з обох боків вашого Puma, попереджають вас за допомогою оранжевого індикатора, який чітко відображається у боковому дзеркалі заднього виду.

ford-puma-eu_BX726_SHOT_EXTRA_WRONG_WAY_ALERT-16x9-2160x1215-FC_D_T_M-Wrong_Way_Alert.jpg

Відстежує дорожні знаки, які ви могли не помітити 

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition ідентифікує їх незалежно від того, де встановлено знак — на узбіччі або над дорогою, постійний він або тимчасовий. Піктограми обмеження швидкості та заборони обгону відображаються на дисплеї панелі приладів, попереджаючи вас про зміни в обмеженнях.

 
Ford-Puma-eu-BX726_19MY_CHS-99_SHOT_11_01f-16x9-2160x1215-FC.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop 

Під час зупинки на світлофорі або у заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи — фари, систему кондиціонування повітря, радіо та мультимедійну систему Ford SYNC. Коли Ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може забезпечити реальну економію пального.

 

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Сучасне життя часто потребує нетривіального підходу до заповнення простору. Завдяки найкращій у своєму класі місткості багажного відсіку Ford Puma повністю підтримує такий підхід, адже він оснащений інноваційним модулем MegaBox, який пропонує додаткові 80 літрів об’єму для зберігання. На додачу до стильного вигляду й домінантної зовнішності екстер’єр Puma з привабливими формами вражає збалансованою функціональністю. 

Ford-PumaBX726-eu-SHOT_5_HOUSE_STATIC_REAR_7_8-RHD-16x9-2160x1215.jpg

Більше не треба шукати ключі 

Кришка багажного відсіку з функцією безконтактного відкривання полегшує доступ до багажного відсіку Puma, навіть коли ваші руки зайняті. Коли ваш брелок для ключів KeyFree лежить у вас у кишені або в сумці, просто проведіть ногою під серединою заднього бампера, і багажник відкриється. Крім того, його можна відкрити й закрити, сидячи всередині автомобіля.

Ford-Puma-eu-4_BX726_M_L_48398-16x9-2160x1215-FC.jpg

Регульована полиця для багажу 

Ford Puma оснащений регульованою полицею для багажу, яка не прикріплена до другого ряду сидінь і піднімається разом з кришкою багажного відсіку. Завдяки цьому положення полиці адаптується, що дозволяє вивільнити місце для розміщення більш габаритних предметів.

Ford-Puma-eu-3_BX726_M_G_48432-16x9-2160x1215-FC.jpg

Потрібно перевезти ще більше? 

Якщо виникла потреба у перевезенні великих чи громіздких предметів, можна замовити рейлінги даху та/або зручний знімний тягово-зчіпний пристрій.

Ford-PumaBX726-eu-19MY_CHS-99_SHOT_17_0080-1_Mode_1_MPHScreen)_RT_v1-16x9-2160x1215-.jpg

Продемонструйте свої уподобання 

Унікальний композиційний центр салону Puma — нова цифрова панель приладів. Цей інтелектуальний рідкокристалічний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма створений з використанням технології обтікання, завдяки чому форма екрана повторює вигини передньої панелі автомобіля, забезпечуючи плавність ліній інтер’єру. Інформація відображається з високою роздільною здатністю, використовуються інтуїтивно зрозумілі та легкі для сприйняття піктограми, а колір і конфігурація змінюється залежно від обраного вами режиму керування.

Крім того, ви можете налаштувати пріоритетність відображення інформації, в тому числі — попереджень навігаційної системи, а також попередньо запрограмувати бажані параметри для окремих водіїв.

Ford-Puma-eu-3_BX726_M_L_48445-16x9-2160x1215-FC.jpg

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними 

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

 

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

Pre-Collision-Assist.jpg

Система, що допомагає захистити пішоходів 

Система запобігання зіткненням (Pre-Collision Assist) із функцією виявлення пішоходів (Pedestrian Detection) використовує камеру для ретельного сканування ділянки дороги попереду автомобіля. У разі виявлення ризику зіткнення з іншим транспортним засобом, пішоходом або велосипедистом вона видає попереджувальний сигнал. Якщо водій вчасно не відреагує, система здатна автоматично застосувати гальмування зі збільшенням гальмівного зусилля до максимального рівня, щоб пом’якшити наслідки небажаного контакту або навіть уникнути певних видів фронтальних зіткнень.

Emergency-Brake-Assist.jpg

Максимально посилює гальмування в аварійній ситуації 

Система надання допомоги Emergency Brake Assist призначена для розпізнавання ситуацій екстреного гальмування та оптимізації тиску в гальмівній системі, що дає змогу забезпечити максимальне гальмівне зусилля.

TPMS.jpg

Вчасне попередження про спущену шину 

Якщо під час руху тиск в будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) попередить про це за допомогою індикатора на комбінації приладів.

ford-puma-eu_BX726_SHOT_2_HERO_DYNAMIC_FRONT_3_4-16x9-2160x1215-FC_D_T_M-ESC.jpg

Підтримує оптимальну траєкторію вашого руху 

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Використовуючи вдосконалені датчики антиблокувальної гальмівної системи та протибуксувальної системи, вона може виявити, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою та автоматично застосувати гальмівний імпульс до окремих колесах, щоб допомогти стабілізувати автомобіль.

Ford-Puma-eu-BX726_SHOT_4_GALLERY_STATIC_FRONT_3_4_RINGS_v2-16x9-2160x1215-FC.jpg

Система охоронної сигналізації Thatcham задля підвищеної безпеки 

До складу системи охоронної сигналізації Thatcham Category 1, якою оснащений Puma, входить периметрова охоронна сигналізація та замки з подвійним блокуванням. Після активації подвійного блокування за допомогою ключа з дистанційним керуванням двері не можна буде відкрити зсередини, навіть якщо зловмисник розбив бокове скло, щоб потрапити всередину.

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. У салоні Ford Puma вас оточує стильний дизайн та вишукана оббивка. Передні сидіння оснащені опорою для попереку й функцією масажу задля підвищеного комфорту. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. 

ford-puma-eu_BX726_19MY_CHS-99_SHOT_19_0026_2-16x9-2160x1215.jpg

Сидіння й кермо не дадуть вам замерзнути 

У якості опції пропонуються сидіння водія і переднього пасажира з підігрівом. А задля вашого комфорту ви можете обрати для кожного сидіння один з трьох режимів підігріву. Кермо з підігрівом також допоможе зігріти ваші руки морозним ранком, протягом холодного дня чи морозної ночі.

Ford-Puma-eu-3_BX726_M_L_48445-16x9-2160x1215-FC_CloseCrop.jpg

Обирайте температуру, що підходить Вам 

Система електронного контролю температури Electronic Automatic Temperature Control дозволяє обирати бажану температуру в салоні, яка підтримується завдяки покращеній системі кондиціонування повітря. Нова функція «Auto» з трьома режимами дозволяє керувати інтенсивністю та швидкістю підігріву чи охолодження вашого автомобіля.

Ford-Puma-eu-FordPuma_CarHandle_105_RT_v1-16x9-2160x1215-FC.jpg

Відсутність ключа – це відсутність клопоту

Система Ford KeyFree дозволяє замикати й відмикати ваш автомобіль, не виймаючи ключ із кишені або сумки. Ідеальне рішення, якщо руки зайняті або ви поспішаєте.

Ford-Puma-eu-FordPuma_EngineStart_141_RT_v1-16x9-2160x1215-FC.jpg

Запуск двигуна натисканням кнопки 

Puma автоматично визначає наявність унікального ключа-брелока, навіть якщо він у вас в кишені чи сумці. Щоб запустити двигун, достатньо просто натиснути кнопку Ford Power Starter Button.

 
 
Open Chat