АБСОЛЮТНО НОВИЙ FORD RANGER RAPTOR

Абсолютно новий Ranger Raptor призначений для бездоріжжя. Автомобіль, кожна деталь якого служить єдиній меті — забезпечити домінуючий стан у будь-яких дорожніх умовах. Він унікальний.

1-1.jpg

Створений, щоб перемагати 

Низка передових технологій та інтелектуальних систем гарантують вам незабутні враження від водіння. А потужна система адаптації до дорожнього покриття Terrain Management System вмикається одним натисканням кнопки. Вона пропонує шість режимів, кожен з яких оптимізує неймовірні можливості керування автомобілем на різних видах дорожнього покриття: «Стандартний», «Спортивний», «Трава/гравій/сніг», «Багнюка/пісок» та «Каміння». Щоб отримати незабутні враження від водіння бездоріжжям, оберіть унікальний режим «Baja».

1-2.jpg

Функціональна конструкція 

Спеціально розроблена і точно спроєктована версія 2,0-літрового дизельного двигуна Ford EcoBlue з подвійним турбонаддувом працює в поєднанні з новою 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач і пікрульовими перемикачами. Результат: незабутні враження від водіння. Спеціальні позашляхові шини допоможуть впоратися з будь-яким бездоріжжям — від високих піщаних дюн і важкої багнюки до швидких водних потоків і крутих гірських доріг.

1-3.jpg

Підкорюйте природу з комфортом

Всі зовнішні елементи абсолютно нового Ford Ranger Raptor покликані забезпечувати максимальні функціональні можливості, довговічність і прохідність на бездоріжжі.

1-4.jpg

Передові технології безпеки

Удосконалена система запобігання перекиданню Roll Stability Control та електронна система динамічної стабілізації Electronic Stability Control допомагають зберігати впевненість у будь-яких умовах. Тоді як система запобігання зіткненням Pre-Collision Assist і система автономного екстреного гальмування Autonomous Emergency Braking активно працюють, щоб знизити ймовірність ДТП.

1-5.jpg

Висока прохідність на будь-якій місцевості

Унікальне шасі з високоміцної низьколегованої сталі не зрадить в екстремальних умовах бездоріжжя. А дорожній просвіт 281 мм поєднується з можливістю долати водні перешкоди глибиною до 850 мм. Кожна функція покликана забезпечити видатні ходові якості Raptor в умовах бездоріжжя.

Open Chat