FORD RANGER

Кращий, ніж будь-коли. На цей автомобіль можна покластися у найсуворіших умовах, довірити йому найважчу роботу, розраховувати на виняткове щоденне враження від керування.

1а.jpg

Круїз-контроль, що автоматично підлаштовується

Адаптивний круїз-контроль дає змогу обрати потрібну швидкість руху, а система автоматично підтримуватиме її. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено з метою збереження заданої дистанції. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система збільшить швидкість до заданого значення.

1b.jpeg

Система SYNC 3 звільнить ваші руки

SYNC 3 — найсучасніша версія нашої системи. Вона швидше працює і простіша у використанні, підтримує розширений перелік голосових команд і забезпечує покращену функціональність. Новий інтерфейс має більші клавіші для зручності користування, а кольоровий сенсорний екран відтепер підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців (як у смартфонах і планшетах), що забезпечує інтуїтивну навігацію. SYNC 3 підтримує технології AppLink, Apple CarPlay і Android Auto, які відображають на сенсорному екрані інформацію з вашого смартфона.

1c.jpg

Контроль положення причепа та вражаючі можливості буксирування

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю розхитування причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля і покращує контроль над процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.

Загальне корисне навантаження, що перевищує 1 тонну, та можливість буксирування причепа вагою до 3500 кг дасть змогу братися за найважчі завдання, а також перевозити і буксирувати габаритні вантажі.

Open Chat