Logo ford

ДЕБЮТ ОНОВЛЕНОГО FORD FOCUS НА ВСЕСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У БАРСЕЛОНІ

27.02.2014
БАРСЕЛОНА, 24 лютого 2014 року – Новий автомобіль Ford Focus підносить найпопулярнішу модель у світі до нового рівня завдяки оригінальнішому, емоційнішому зовнішньому дизайну, оновленому, майстерно виконаному та інтуїтивно зрозумілому салону, цілому ряду нових технологій, що покращують життя, а також значним досягненням у паливній економічності.
 
 
Спортивний характер і привабливість оновленої моделі Focus, що дебютує сьогодні у ході Всесвітнього конгресу мобільних технологій у Барселоні та буде представлений на наступному тижні під час Женевського автосалону, підкреслені за допомогою вражаючої горизонтальної передньої решітки, салону у стилі кабіни літака та можливістю встановлення підрульових пелюстків. Крім того, новий Focus, що надійде у продаж у другій половині 2014 року, знаменує європейський дебют SYNC 2 – удосконаленої інформаційно-розважальної системи компанії Ford, а також нових двигунів – 1,5-літрового бензинового мотору сімейства EcoBoost і дизельного агрегату TDCi.
 
Уперше компанія Ford запустила Focus у 1998 році, і з тих часів у світі було продано більше 12 мільйонів автомобілів цієї моделі, включаючи 6,9 мільйонів – у Європі. Минулого місяця, ґрунтуючись на аналізі даних компанії Polk, підготовленому спеціалістами Ford, щодо реєстрації нових автомобілів за дев’ять місяців 2013 року існуючий Focus був визнаний найбільш популярним автомобілем у світі. За оцінними даними Ford у 2013 році продажі у масштабах світу досягли 1,1 мільйонів автомобілів, включаючи більше 300 000 у Китаї, що зробило цю модель найпопулярнішим легковим автомобілем на новому автомобільному ринку світу, що демонструє найвищі темпи зростання.
 
Витончений дизайн
Компанія Ford створила більш витончений та удосконалений Focus, внісши у конструкцію зміни, що відображають єдину всесвітню мову дизайну компанії Ford та простежуються в оновлених моделях Mondeo та Fiesta.
 
Новий Focus, доступний у додаткових нових кольорах екстер’єру Deep Impact Blue (насичений синій) та Glace Blue (глянцевий синій), має нижчу та ширшу посадку і демонструє новий капот, переднє облицювання та решітку радіатора. Рельєфний капот має динамічну форму, що простягається від передніх стійок до кутів верхньої частини решітки радіатора у формі перевернутої трапеції, надаючи автомобілю міцний та гордовитий вигляд.
 
Більш витончені та елегантні лінії фар та більш прямокутні й витягнуті протитуманні фари додають оригінальнішого вигляду передній частині автомобіля. Тонкі хромовані деталі сприяють створенню відчуття елегантності, у той час як задня частина автомобіля також виглядає більш витончено завдяки новій конструкції нижнього облицювання та двері багажника, а також вужчим заднім ліхтарям.
 
 «Наш задум передбачав додання емоцій дизайну моделі Focus, - підкреслює Мартін Сміт, виконавчий директор європейського відділення Ford з питань дизайну. – Новий Focus більш гармонійний і атлетичний, він у більшій мірі використовує мову зовнішнього вигляду, недвозначно натякаючи на майбутній неперевершений досвід водіння».
 
Під час внесення змін до інтер’єру нової моделі Focus компанія Ford прислухалася до відгуків клієнтів і відповіла більше інтуїтивним дизайном, який доповнює кермо та центральна панель з меншою кількістю засобів керування та перемикачів. Нове атласне оздоблення та хромова деталізація сприяють чистішому та сучаснішому вигляду, а також логічнішим та інтуїтивно зрозумілішім функціям.
 
Нова центральна консоль для зберігання речей пропонує більше місця та новий висувний, вбудований підлокітник. Нова регульована консоль дає можливість розміщувати різноманітні пляшки та чашки, вміщуючи водночас 1-літровую пляшку для води та 0,4-літрову чашку. Також користувачі нового Focus зможуть насолодитися тихішим рухом, що стало можливим завдяки товстішим килимам, стеклам бічних вікон і поліпшеною шумоізоляцією відсіку двигуна.
 
 «Ми відреагували на явне прагнення клієнтів до простішого дизайну інтер’єру, створивши чіткіший візуальний зв’язок між основними компонентами і значно зменшивши кількість кнопок у салоні», - додає Мартін Сміт.
 
Екран з сенсорним керуванням системи SYNC 2
Новий Focus стане першим автомобілем у Європі, що запропонує SYNC 2. Вдосконалена інформаційно-розважальна система компанії Ford має 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран з високою роздільною здатністю та покращену функцію голосового керування для полегшеного доступу до систем навігації та відтворення звуку, клімат-контролю та сумісних мобільних телефонів.
 
Крім того, вперше в Європі навігаційна система SYNC 2 пропонує розділений на частини екран з деталізованими перетинами доріг, озвученням назв вулиць, тривимірними розв’язками автомагістралей та дорожніми орієнтирами, а також з довідником мандрівника від компанії Michelin. Система SYNC 2 дозволяє водієві задавати прості та лаконічні навігаційні завдання і просити систему програти твори бажаного автора. Лише натиснувши кнопку голосового керування та сказавши «Я голодний», можна отримати список місцевих ресторанів, до яких система може прокласти шлях.
 
Удосконалені технології водіння
Завдяки покращеній керованості новий Focus підносить задоволення від водіння, генетично притаманне цій популярній моделі, на новий рівень. Інженери Ford створили більш цілісне відчуття маневреності та зв’язку з дорожнім покриттям, збільшивши структурну жорсткість у передній частині, модифікувавши геометрію підвіски, наростивши поперечну жорсткість втулок підвіски, пов’язаних з рульовим керуванням, відрегулювавши амортизатори та впровадивши нову систему динамічної стабілізації. Крім того, переналаштований електропідсилювач керма, надає водієві відчуття ще кращого контакту з дорогою.
 
Новий Focus вперше серед усіх автомобілів Ford пропонує систему перпендикулярного паркування – нову технологію, що допомагає водієві без застосування рук заїжджати заднім ходом на місце парковки поруч з іншими автомобілями.
 
Існуюча версія Focus впровадила систему паралельного паркування та активної допомоги при паркуванні, що після натиснення кнопки використовує ультразвукові датчики, щоб визначити вільне місце та завести на нього автомобіль, у той час як водій контролює акселератор і гальма. Завдяки двом новим датчикам у задній частині автомобіля аналогічна система у новому Focus дозволяє здійснювати перпендикулярне паркування.
 
Крім того, додаткові датчики дають компанії Ford можливість вперше в Європі запропонувати технології, що допомагають водіям виїжджати з місця парковки:
  • система попередження про автомобілі, що рухаються у поперечному напрямку, інформує водія, який виїжджає заднім ходом з місця парковки, про автомобілі, що невдовзі можуть проїхати позаду. Використовуючи радар у діапазоні понад 40 метрів, система, виявляючи автомобілі поблизу, подає три виразні попереджувальні сигнали
  • система допомоги для виїзду з парковки допомагає водіям під час руху з паралельного місця парковки. Після того як водій обрав напрямок руху вліво або вправо, система бере на себе рульове керування, у той час як водій контролює акселератор і гальма
 
Крім того, компанія Ford удосконалила свою популярну систему активної зупинки у місті для запобігання аваріям. Система заздалегідь готує гальма та, якщо водій не реагує, зменшує крутний момент двигуна й автоматично застосовує гальма для зменшення удару при зіткненні. Вона була поліпшена для функціонування на швидкостях до 50 км/г у порівнянні з існуючою версією, що працює при 30 км/г.
 
Також компанія Ford впроваджує в Європі систему автономного аварійного гальмування. Вона працює аналогічно функції активної зупинки у місті, але забезпечує виявлення автомобілів на набагато більшій відстані, підтримуючи водія на високій швидкості, наприклад, на автомагістралях завдяки попереджувальним сигналам і застосуванню гальм.
 
Існуюча технологія адаптивного круїз-контролю надає водіям Focus можливість підтримувати встановлену відстань до автомобіля, що рухається попереду, навіть коли цей автомобіль їде повільніше встановленої швидкості круїз-контролю. На ті випадки, коли система неактивна, компанія Ford вперше представляє в Європі нову систему попередження про наближення на небезпечну відстань, що дозволяє водієві встановлювати бажану відстань, яку слід підтримувати до автомобіля, що рухається попереду. Як тільки водій хоч трішки наблизиться, система подасть триступеневе попередження на екрані панелі приладів – спочатку зелену, потім жовту та нарешті червону індикацію, після чого пролунає звуковий сигнал.
 
Новий Focus також вперше обладнується технологією компанії Ford для обмеження користування автомобілем. Система дозволяє власникам програмувати ключ – як правило, це стосується молодих водіїв – для обмеження вищої швидкості, зменшення максимальної гучності аудіосистеми, а також повного її відключення, якщо водій та пасажири не використовують ремені безпеки. Система запобігає відключенню засобів безпеки, таких як електронний контроль стійкості та система активної зупинки у місті, що допомагає пом’якшити або запобігти аваріям на невеликих швидкостях.
 
Освітлення шляху
Тепер поліпшена система адаптивного головного освітлення спрямовує промені нових біксенонових фар так, щоб якнайкраще освітити дорогу попереду. Система оцінює стан природного освітлення навколо автомобіля, а також об’єктів попереду на дорозі, після чого налаштовує кут променів фар та посилює його відповідно до семи варіантів установок у залежності від швидкості автомобіля, кута повороту керма та відстані до об’єктів попереду.
 
Під час руху на високій швидкості, наприклад, на автомагістралях фари піднімуться, щоб створити довші та пряміші промені та поліпшити огляд попереду. У місті, коли швидкість нижче, а вуличне освітлення краще, промені поширюватимуться донизу, щоб краще освітити дорогу прямо перед автомобілем. При поворотах на низькій швидкості система спрямовуватиме промені на бік дороги, щоб краще освітити велосипедистів і пішоходів. Система допоможе водіям під час поворотів на високій швидкості, спрямовуючи промені далі у напрямку повороту.
 
Новий Focus надалі пропонуватиме раніше представлені та високо оцінені інноваційні риси, на які розраховують клієнти, такі як система захисту дверей від пошкоджень, що запобігає випадковим подряпинам, висуваючи у момент відкриття захисну планку для країв дверей.
 
 «Оновлений Focus пропонує цілий ряд нових та найсучасніших пристроїв і технологій, але у той же час ця остання версія була очищена від зайвого та раціоналізована, - відмічає Шеріф Макарбі, директор європейського відділення Ford з питань розробки лінійки автомобілів. – Витончений дизайн надав автомобілю Focus нового, свіжого та сучасного стилю як усередині, так і зовні, але душею цієї моделі залишається відчуття задоволення від водіння, яке ви отримуєте, знаходячись за кермом автомобіля. Ми не тільки не поставили його під ризик, а й насправді покращили».
 
Нові, паливно економічні двигуни
Новий Focus пропонує у багатьох версіях значно покращену паливну економічність у порівнянні з існуючою моделлю, якої вдалося досягти завдяки новим варіантам силових агрегатів. Найбільш досконала дизельна версія пропонуватиме 19-відсоткове зменшення споживання палива, у той час як найкраща бензинова модель забезпечуватиме покращення на рівні 17 відсотків.
 
Новий Focus стане першим автомобілем у Європі, що пропонуватиме новий, паливно економічний 1,5-літровий бензиновий двигун сімейства EcoBoost (150 та 180 кінських сил). Крім того, модель обладнуватиметься новим 1,5-літровим дизельним двигуном TDCi (95 та 120 кінських сил). Focus надалі пропонуватиме 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost (100 та 125 кінських сил), що минулого року був визнаний третиною користувачів Focus і названий Міжнародним двигуном 2012 та 2013 років. Крім того, вийде нова версія 1,0-літрового двигуна EcoBoost з викидами CO2 в обсязі 99 г/км. Таким чином, ця версія моделі стане в Європі першим негібридним бензиновим автомобілем для всієї сім’ї з викидами CO2 менше 100 г/км.
 
1,5-літровий дизельний двигун потужністю 120 кінських сил і автоматичною трансмісією з силовим переключенням передач, що буде представлений у наступному році, забезпечить 19-відсоткове покращення у порівнянні з існуючою версією Focus з аналогічним силовим агрегатом. Новий Focus, обладнаний автоматичною трансмісією та титулованим 1,5-літровим двигуном EcoBoost, що також з’явиться у наступному році, забезпечить покращення у 17 відсотків у порівнянні з двигуном, на заміну якому він прийде. 2,0-літрова дизельна модель TDCi у поєднанні з ручною трансмісією потужністю 150 кінських сил продемонструє 14-відсоткове покращення (13 відсотків з автоматичною коробкою передач).
 
 «Чи то дизель, чи бензин - оновлений Focus пропонуватиме двигуни, що забезпечують переконливе поєднання значно покращеної паливної економічності та вражаючої потужності. Крім того, є варіант і з нульовими викидами, тобто електрична версія Focus Electric, - коментує Джо Бакай, віце-президент європейського відділення Ford з питань розробки продукції. – Новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost безпосередньо використовуватиме технології, вперше представлені в 1,0-літровому агрегаті EcoBoost, включаючи вбудований випускний колектор і короткоходний механізм, щоб забезпечити більш економічну роботу агрегату з плавним ходом і швидким набором обертів».
 
Також новий Focus вперше запропонує автомобіль Ford для Європи з підрульовими пелюстками, що дозволять водієві обирати передачі, залишаючи руки на кермі. Підрульові пелюстки будуть доступні на замовлення з автоматичною трансмісією як у дизельних, так і у бензинових версіях.
 
Щоб задовольнити зростаючий попит на Focus, що реалізується більше ніж на 140 ринках, компанія Ford наразі активізувала потужності по всьому світу, забезпечуючи збирання автомобілів на восьми заводах, розташованих на чотирьох континентах. Загальної потужності заводів у Німеччині, США, Росії, Китаї, Таїланді, В’єтнамі, Тайвані та Аргентині достатньо для виробництва більше 1,5 мільйонів автомобілів Focus щороку зі швидкістю більше двох автомобілів за хвилину. В Європі компанія Ford будує новий Focus кожні 90 секунд.
 
# # #
 
* Ford Focus – це найбільш затребуваний автомобіль у світі; висновок ґрунтується на аналізі останніх всесвітніх даних компанії Polk, підготовленому спеціалістами Ford, щодо реєстрації нових автомобілів протягом третього кварталу 2013 року.
 
** Нова лінійка силових агрегатів Ford Focus
 
 
 
ОБ’ЄМ
ПОТУЖНІСТЬ
ТРАНСМІСІЯ
1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost
100  кінських сил
п’ятишвидкісна ручна
1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost
125 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost
125 кінських сил
шестишвидкісна автоматична (2015)
1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost
150 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost
150 кінських сил
шестишвидкісна автоматична (2015)
1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost
180 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost
180 кінських сил
шестишвидкісна автоматична (2015)
1,6-літровий бензиновий двигун TI-VCT
85 кінських сил
п’ятишвидкісна ручна
1,6-літровий бензиновий двигун TI-VCT
105 кінських сил
п’ятишвидкісна ручна
1,6-літровий бензиновий двигун TI-VCT
125 кінських сил
п’ятишвидкісна ручна
 
1,6-літровий бензиновий двигун TI-VCT
125 кінських сил
шестишвидкісна автоматична з силовим переключенням
1,5-літровий дизельний двигун TDCi
95 кінських сил
шестишвидкісна ручна
 
1,5-літровий дизельний двигун TDCi
120 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1.5L ECOnetic diesel
1,5-літровий дизельний двигун ECOnetic
105 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1,5-літровий дизельний двигун TDCi
120 кінських сил
шестишвидкісна автоматична з силовим переключенням (2015)
1,6-літровий дизельний двигун TDCi
95 кінських сил
шестишвидкісна ручна
1,6-літровий дизельний двигун TDCi
115 кінських сил
шестишвидкісна ручна
2,0-літровий дизельний двигун TDCi
150 кінських сил
шестишвидкісна ручна
2,0-літровий дизельний двигун TDCi
150 кінських сил
шестишвидкісна автоматична з силовим переключенням
2,0-літровий дизельний двигун TDCi
180 кінських сил
шестишвидкісна ручна

Підпишись на новини Ford АЛЕКС ПРЕМІУМ Всі Новини ОНОВЛЕНІ МОДЕЛІ FORD TRANSIT І TRANSIT CONNECT...
Наверх