Logo ford

ОНОВЛЕНІ МОДЕЛІ FORD TRANSIT І TRANSIT CONNECT ОТРИМАЛИ ПОДВІЙНУ ПЕРЕМОГУ У ХОДІ АРКТИК-ТЕСТУ ДЛЯ ФУРГОНІВ

10.03.2014
 КЕЛЬН, Німеччина, 11 березня 2014 року – Компанія Ford Motor досягла видатної подвійної перемоги у одному з найсуворіших випробувань продуктивності автомобіля на планеті – Арктик-тесті для фургонів.
 
Оновлені моделі Ford Transit і Ford Transit Connect фінішували першими у відповідних класах після участі у найскладнішому п’ятиденному випробуванні, у ході якого автомобілі та водії долали труднощі у суворих умовах льоду, морозу та снігу на обледенілому півночі Фінляндії, де температура може опуститись аж до -50 C.
 
Відеоролик зі стислим описом події можна побачити тут.
 
Продемонструвавши слалом на обледенілому аеродромі та здолавши виснажуючий 700-кілометровий маршрут по покритим льодом, роз’їждженим шляхам, фургони Transit завдяки своїй загальній продуктивності перемогли у категоріях, що враховували паливну економічність, вантажопідйомність і керованість.


 
«Кожен наш новий автомобіль Transit випробується у найскладніших кліматичних та дорожніх умовах світу задовго до запуску моделі, а тому вони готові до викликів такого типу, - розповідає Пол Рендл, директор європейського відділення Ford з питань розробки лінійки світових комерційних автомобілів. – Наші клієнти покладаються на автомобілі Transit для виконання необхідної роботи, а ми забезпечили їх готовність до цього незалежно від погоди».
 
Професійні водії з шести європейських видань про комерційні автомобілі сіли за кермо фургонів для участі в Арктик-тесті та визнали два автомобіля Transit переможцями. Це рішення вперше надало компанії Ford подвійну перемогу за 23-річну історію існування заходу. Він також передбачав випробування запуску двигуна, а також систем обігріву й обдуву стекол після того, як автомобілі залишили на вулиці на ніч при температурі значно нижче точки замерзання.
 

 
Оновлений Ford Transit отримав найвищу або майже вищу оцінку в дев’ятьох з 13 категорій у боротьбі з конкуруючими автомобілями компаній Mercedes-Benz, Opel і Volkswagen. Менший новий Ford Transit Connect вважався кращим або майже кращим у семи категоріях, і він особливо вразив своєю керованістю та стабільністю на льоді у порівнянні з суперниками з Citroen, Renault та Volkswagen.
 
«Фургони Ford стали беззаперечними переможцями у надзвичайно слизьких умовах, а це величезна перевага, адже обледенілі дороги можна побачити будь-де, не тільки на випробувальних трасах, - відмічає Хайккі Лаурель з фінського видання Auto Tekniikka ja Kuljetus, що організовує щорічний захід. – Наше випробування підштовхує фургони до межі можливого, і воно може стати досить шокуючим, якщо ви не звикли до скандинавських зим».

ДЕБЮТ ОНОВЛЕНОГО FORD FOCUS НА ВСЕСВІТНЬОМУ... Всі Новини Новий Ford Transit Courier забезпечує найкращу...
Наверх