Logo ford

КОМПАНІЯ FORD ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ 18-МІСНИЙ TRANSIT MINIBUS, ЩО ПРОПОНУЄ ПІДВИЩЕНУ ЕКОНОМІЧНІСТЬ, КОМФОРТ І НОВІ ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

03.06.2014

КЕЛЬН, Німеччина, 23 травня 2014 року – Компанія Ford Motor представила найбільший мінібус для Європи. Оновлений Ford Transit Minibus пропонує до 18 місць, підвищену паливну економічність, засоби комфорту та безпеки. В Україні автомобіль в цій модифікації з’явиться у 2 кварталі 2015 року.

Розширена лінійка автомобілів Transit Minibus, до якої також входить 15-місні та 12-місні версії, пропонує покращення паливної економічності на рівні до 6%у порівнянні з попередньою моделлю. Найновіший 2,2-літровий дизельний двигун Ford витрачає 7,4 л/100 км* та має викиди в обсязі 196 г/км CO2 в усіх версіях моделі. Доступні варіанти цього двигуна Stage VI HDT з наднизькими викидами потужністю 125 та 155 кінських сил, і він у базовій комплектації обладнується системою автоматичної зупинки та запуску.

Комфорт пасажирів значно покращений завдяки повністю оздобленій задній частині кабіни та сидінням з можливістю нахилу та підлокітниками, що доступні вперше, а також незалежній системі кондиціонування повітря для задньої частини салону, що має окремі повітряні отвори для кожного посадочного місця. Задні ряди сидінь виконані відповідно до повністю оновленого та зручнішого дизайну, що стало можливим завдяки покращеній конструкції піноматеріалу сидінь і набивним підголівникам з налаштовуванням по висоті на всіх сидіннях.

Модель Transit Minibus також відкриває нові горизонти завдяки удосконаленим засобам безпеки та допомоги водієві, притаманним саме автомобілям Ford, до яких увійшли системи підтримки смуги руху з функцією попередження водія та Ford SYNC з голосовим управлінням і функцією допомоги у разі надзвичайної ситуації. Пасивні засоби безпеки включають до шести подушок у передній частині кабіни та триточкові ремені безпеки з інерційним стопором на усіх сидіннях.

Крім того, оновлений Transit обладнаний найновішою системою електронного контролю стійкості, та він є першим комерційним автомобілем у Європі, що пропонує систему контролю траєкторії тяги у поворотах. Ця унікальна технологія, розроблена компанією Ford, уповільнює автомобіль, забезпечуючи безпеку та стійкість у той момент, коли він надто швидко входить у повороти, такі як нахилений з‘їзд з автомагістралі. У таких ситуаціях спрацьовує також і функція запобігання перекиданню.

 «Оновлений Transit Minibus – це дійсно унікальний пасажирський автомобіль, а конструкція з 18 сидіннями забезпечує місце для кожного, - розповідає Девід Грегорі, головний інженер програми з розробки Transit у європейському відділенні Ford. – Ураховуючи розкішні засоби комфорту та багатофункціональний простір, ці нові мінібуси пропонують найзручніше рішення у багатьох сферах від міських маршрутних таксі до туристичних автобусів».

Автомобіль Transit Minibus, що збиратиметься на заводі-виробнику компанії Ford у Коджаелі, Туреччина, проектувався та випробовувався разом з іншими моделями Transit, досягаючи неперевершеної якості та потужності. 18-місна модель пропонує ряди з п‘яти сидінь у задній частині кабіни, а останній ряд з чотирьох сидінь дає користувачам можливість переміщати центральне здвоєне сидіння для розміщення інвалідної коляски чи багажу.

До числа інших інновацій увійшли додаткові розсувні двері та бокова сходинка з електроприводом у базовій комплектації для полегшення входу в автомобіль та виходу з нього. Покращений доступ, забезпечений боковими дверима, означає, що задній запасний вихід непотрібен, а це дало інженерам Ford можливість врахувати в конструкції ще один задній ряд з єдиним додатковим сидінням. Крім того, ця модифікація наразі дозволяє клієнтам обумовлювати встановлення буксирного пристрою для перевезення додаткового вантажу у причепі.

Салон оновленого автомобіля Transit Minibus повністю оздоблений високоякісними та зносостійкими матеріалами, а рівень якості відповідає легковим автомобілям. Бокові вікна на 200 мм вище, ніж у попередній моделі, що сприяє покращенню огляду та створенню світлішого та приємнішого пасажирського простору. Для кожного пасажира передбачені окремі гачки для одягу, а у кожному ряді сидінь є тримачі для чашки.

Завдяки збільшеному простору Transit Minibus пропонує значно зручнішу позицію для водія, а рульова колонка повністю пристосовується за нахилом і вильотом. Також інженери Ford налаштували автомобіль для покращення динаміки водіння з більш впевненою керованістю по типу легкового автомобіля та зменшеним рівнем шуму.

Крім того, водії можуть замовити цілий ряд удосконалених технологій з найновішого автомобільного асортименту від компанії Ford, до яких входить вбудована система інтеграції пристроїв Ford SYNC з голосовим управлінням, адаптивний круїз-контроль з функцією попередження про автомобілі попереду, камера заднього огляду та розетка 230 В для зарядження ноутбуків або інших електричних пристроїв без необхідності використання спеціальних адаптерів.

Модель Transit Minibus скористалася надсуворими всесвітніми стандартами випробувань і витривалості для комерційних автомобілів компанії Ford. Так, фургони Transit пройшли відстань, еквівалентну 11 мільйонам кілометрів, у ході жорстких випробувань у Європі та Північній Америці, що дорівнює 275 навколосвітнім подорожам. При цьому більше 500 тисяч кілометрів з цієї відстані проїхали справжні клієнти Transit.

Також компанія Ford передбачила максимальне спрощення обов‘язкової процедури додавання присадки AdBlue для двигуна HDT6. Так, прямо біля горловини системи легкої заправки без застосування кришки для бензобаку розташовано зручний заливний отвір, і тому присадку можна просто додавати на заправній станції.

 «Оновлений Transit створив чудову основу для моделі Minibus, зменшивши витрати на експлуатацію та додавши цілий ряд засобів комфорту та безпеки. Клієнти люблять надійність та якість продукції заводського виготовлення, і новий Transit надав мінібус з найкращими технічними характеристиками з існуючих», - додав Девід Грегорі.

Transit – це флагманський автомобіль повністю модернізованої та розширеної лінійки Ford Transit, що є результатом безпрецедентної інвестиції у нову продукцію, завдяки якій компанія Ford за 24 місяці змінила всю лінійку комерційних автомобілів.

 

-----

* Зазначене споживання палива та викиди CO2 вимірюються у відповідності до технічних вимог та специфікацій Європейських норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 зі змінами. Споживання палива та викиди CO2 визначаються для лінійки, а не для єдиного автомобіля. Застосовані стандартні випробувальні процедури надають можливість порівнювати між різними типами автомобілів і виробниками. Окрім паливної економічності машини у визначенні споживання палива та викидів CO2 відіграє роль манера водіння та інші нетехнічні фактори. CO2 – це основний парниковий газ, що відповідає за глобальне потепління. Дані у милях/галон також відповідають цьому європейському їздовому циклу та наведені в англійських галонах. Інформація може відрізнятись від даних щодо паливної економічності в інших регіонах світу, що пов‘язано з іншими їздовими циклами та нормативними документами, які використовуються на таких ринках.


FORD FIESTA – БЕСТСЕЛЕР В ЄВРОПІ У КЛАСІ... Всі Новини 18 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ЛЮДИ НАСПРАВДІ РОБИЛИ З...
Наверх