Logo ford

18 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ЛЮДИ НАСПРАВДІ РОБИЛИ З АВТОМОБІЛЕМ FORD TRANSIT

03.06.2014

Адже неможливо майже 50 років їздити світом, доставляючи вантажі, та не стати героєм 
декількох історій.

 1. Перевезіть слона. Стикнувшись з проблемою транспортування двох малих слонів, доглядачі Лондонського зоопарку у 1965 році звернулися до автомобіля Transit для виконання завдання.
 2. Візьміть участь у човнових перегонах. Інженери Ford колись побудували Transit, здатний плавати, для участі у водних гонках Maldon, що проходять у графстві Ессекс, Великобританія. Він не переміг.
 3. Організуйте бізнес з торгівлі фруктами знаменитості. Боксер Генрі Купер і його сім‘я використовували Transit для ведення бізнесу фруктівників. 
 4. Підвезіть динозавра. Макетники з англійського графства Кент прив‘язали 15-метрового цетіозавра, виготовленого у натуральну величину, до свого автомобіля Transit, щоб доставити його у природно-історичний парк в Единбурзі.
 5. Грай, як Тоттенхем. У 60-х роках професійний футбол був дещо іншим. Ось як пересувалися у ті часи – Джиммі Грівз (зліва у жовтій футболці) та його друзі демонструють скромний Transit команди.
 6. Візьміть участь у королівській вечірці. Очевидно, принц Уильям та Кейт Міддлтон використовували білий Transit для подорожей інкогніто, коли вони жили в Англсі.
 7. Прокачайте свою тачку. Виготовлена на замовлення версія XXL має 7,4 метри у довжину й обладнана шкіряними сидіннями та рідкокристалічними екранами для фільмів або комп‘ютерних ігор.
 8. Вирушайте у гастролі. Велика частина рок-еліти почала кар‘єру з гастрольних турів автомобілями Transit – «Coldplay», «Status Quo» та ті самі «The Tremoloes».
 9. Візьміть участь у автомобільній погоні. Саме цим зайнявся Майкл Кейн у «Четвертому протоколі» … небагато людей знають про це.
 10. ДРИФТУЙТЕ! Респект команді з автоспорту Transit Center Motorsport з Польщі за дрифт на автобусі V8.
 11. Побийте рекорд. 48 студентів з коледжу Баркінг поблизу Лондона втиснулися у мінібус Transit у 1965 році та завоювали собі місце у почесному пантеоні рекордсменів.
 12. Подивіться світ. Компанія Hughes Overland фактично проклала маршрут від Лондону до Австралії у мінібусі Transit. Якихось 10 тижнів і 16 тисяч кілометрів – і ви на місці!
 13. Або навпаки, відправляйтеся у швидку поїздку. Дійсно швидку. У 1985 році цей Transit встановив світовий рекорд з буксирування трейлера на швидкості цілих 270 км/г.
 14. Відправляйтеся у перегони по піщаних дюнах. Цей Transit подолав більше 12 тисяч кілометрів Північно-Африканської пустелі.
 15. Станьте на день каскадером. Стів Метьюз використав Transit для стрибка над 15 старими автомобілями. Єдиною модифікацією стало видалення вікон і закріплення дверей та капоту клейкою стрічкою.
 16. Украдіть щось. Керованість і технічні характеристики фургону виявилися такими, що, як кажуть, британська поліція описала Ford Transit як «найкращий автомобіль для втечі 1970-х років». НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ПОВТОРИТИ ЦЕ ДОМА, ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА! І ВЗАГАЛІ НІКОЛИ ТА НІЧОГО НЕ КРАДІТЬ!!
 17. Зловіть злодіїв. Сьогодні в автомобілях Transit їздять хороші хлопці.
 18. І нарешті, народіть дитину. У жовтні 2013 року маленький Альфі Керр народився у ніші для ніг автомобіля Transit. Його батьки Даніель та Джесс їхали у багатопрофільну лікарню у місті Барроу-ін-Фернесс, графство Камбрія, Великобританія. Але вони вирушили не дуже вчасно. Сьогодні і Альфі, і Transit почуваються добре.

(Фото: Cascade News)


КОМПАНІЯ FORD ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ 18-МІСНИЙ... Всі Новини КОМПАНІЯ FORD OTOSAN ВІДКРИВАЄ ЗАВОД У...
Наверх