Враження від керування

Кожна функція й технологія Ford Transit Connect покликані зробити Ваше життя простішим. Передові технології, доступні як додаткове обладнання в обраних моделях (включно із системою розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition і системою утримання автомобіля в смузі руху Lane Keeping System), безперервно працюють, допомагаючи зменшити рівень стресу, що виникає під час водіння. Своєю чергою, інші системи, як-от технологія надання активної допомоги під час паркування Active Park Assist та адаптивний круїз-контроль (ACC), активуються вручну й приходять на допомогу в найбільш потрібний момент.

Паркування стало ще простішим

Система надання активної допомоги під час паркування Active Park Assist здатна спрямувати Ваш автомобіль у потрібне місце для здійснення паралельного чи перпендикулярного паркування. Просто натисніть кнопку, і датчики цієї інноваційної системи знайдуть потрібне місце, коли Ви будете проїжджати повз нього. Далі ця система автоматично скеровує авто, а Вам залишається лише контролювати педаль акселератора, перемикати передачі та натискати на педаль гальма (керуючись простими та зрозумілими інструкціями на екрані та звуковими сигналами). Крім того, система також допоможе Вам виїхати з місця для паралельного паркування.

Фари, що автоматично вмикаються в разі потреби

Нові, вужчі автоматичні фари оснащені потужними ксеноновими лампами та ефектними світлодіодними денними ходовими вогнями. Вбудований датчик визначає нестачу світла в сутінках або в разі раптової зміни рівня освітленості. У такому разі автоматичні фари вмикаються, роблячи водіння простішим і безпечнішим.

Передова система допомагає Вам залишатися в обраній смузі руху

Система утримання автомобіля в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує виїзд за її межі. Потім спеціальна система Lane Keeping Alert попередить Вас про це за допомогою вібрації керма та виведення на дисплей відповідного попередження. Якщо Ви відреагуєте надто повільно або зовсім цього не зробите, технологія Lane Keeping Aid полегшить процес кермування автомобілем, щоби допомогти Вам повернутися в потрібну смугу руху. Технологія призначена для застосування на багаторядних дорогах (на зразок магістралей), тому вона автоматично вимикається, якщо швидкість транспортного засобу опускається нижче 43 милі/год. Крім того, її також можна вимкнути вручну.

Задній хід — це просто

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду Вас, на екран, розташований на центральній консолі. Вона не тільки розпізнає об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допомагають припаркуватися в найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично, коли Ви обираєте передачу заднього ходу.

Допомога в дотриманні безпечної відстані

На панелі приладів розташовані індикатори системи визначення відстані Distance Indicator. Вона постійно відображає відстань до автомобіля попереду та надсилає відповідні сигнали за допомогою світлових індикаторів, залежно від вибраних Вами налаштувань. У разі надмірного наближення до авто попереду Вас, індикатор системи починає світитися червоним кольором.

 

Комфорт і зручність

Комфорт на рівні легкового авто, міцні сидіння та командирська позиція водія — завдяки цьому поєднанню в салоні Transit Connect панує атмосфера спокою та зручності

Заряджання в поїздках

Для певних смартфонів пропонується функція бездротового заряджання, завдяки якій підтримувати Ваші пристрої в готовому до використання стані тепер як ніколи просто.

Простір для всього

Продуманий дизайн центральної консолі передбачає наявність розетки 12 В, USB-роз’єму з функцією заряджання, двох тримачів для чашок та місць для зберігання речей, розрахованих на папку розміром А4. Ця консоль входить до переліку стандартного оснащення в комплектації з подвійним переднім пасажирським сидінням.

Оперативне очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дає змогу швидко вирушити в дорогу морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і розігріті до високої температури надтонкі волокна розтоплять лід, усунуть імлу чи туман з лобового скла, а також допоможуть розморозити склоочисники.

Налаштування температури, оптимальної для Вас і Ваших пасажирів

Додаткова система електронного контролю температури з подвійним зонуванням Electronic Automatic Temperature Control дає змогу Вам і Вашому пасажиру окремо обирати бажану температуру, яка ретельно підтримується завдяки покращеній системі кондиціонування повітря.

 

Експлуатаційні характеристики та економічність

Ford Transit Connect, джерелом потужності якого є обраний Вами новітній бензиновий двигун EcoBoost або дизельний EcoBlue, пропонує надзвичайне поєднання потужності, витривалості та ефективності. А завдяки 6-ступеневій механічній коробці передач чи 8-ступеневій автоматичній трансмісії цей фургон стане ідеальним партнером для Вашого бізнесу.

Бензиновий двигун 1.0 EcoBoost

Завдяки турбонаддуванню, системі безпосереднього впорскування та системі регулювання фаз газорозподілу, наші відзначені численними нагородами двигуни EcoBoost забезпечують такий самий рівень потужності, як і двигуни з більшим об’ємом, проте вони відрізняються значно кращими показниками паливної економічності та нижчим рівнем шкідливих викидів.

Нова вдосконалена 8-ступенева автоматична трансмісія

Transit Connect оснащується новою автоматичною трансмісією. Створена практично заново, вона забезпечує оптимізоване прискорення та плавне перемикання передач, сприяє покращенню вражень від керування, оптимізує витрату пального та гарантує максимальну динаміку фургона.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи: фари, систему кондиціонування повітря, радіо та інформаційно-розважальну систему Ford SYNC. Для продовження руху просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього потрібно натиснути педаль акселератора) — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop є особливо ефективною на вулицях міста, де вона може зекономити до 10 % пального (у міському циклі).

Ефективніше управління

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює вплив Вашої манери кермування на споживання пального. Система аналізує швидкість руху, перемикання передач, гальмування та рівні випередження, а також кількість коротких і тривалих поїздок.

 

Безпека та надійність

Завдяки комплексу технологій, спрямованих на забезпечення безпеки та захисту, Ford Transit Connect надійно оберігає Вас, Ваших пасажирів та майно. Деякі технології, як-от система виявлення пішоходів Pedestrian Detection із передаварійним механізмом гальмування Pre-Collision Assist і система екстреного гальмування Emergency Brake Assist, допомагають суттєво пом’якшити наслідки зіткнення. Інші системи, до переліку яких входять блокування дверей із захистом від зламу та система сигналізації Thatcham Category 1, допоможуть Вам забезпечити максимальний захист цінних речей.

Покращена курсова стійкість у складних умовах кермування

Система забезпечення курсової стійкості Electronic Stability Programme (ESP) постійно контролює траєкторію руху Вашого автомобіля. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею дороги та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, допомагаючи стабілізувати транспортний засіб. Використовуючи високотехнологічні датчики антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS), вона надійно контролює поведінку автомобіля.

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Удосконалена протибуксувальна система (TCS) усуває пробуксовування колеса та забезпечує максимальний рівень зчеплення з дорогою, динаміки та курсової стійкості саме тоді, коли це Вам найбільше потрібно. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на окремих колесах машини, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

Передові системи, що забезпечують покращений контроль під час гальмування

Комбінація антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та електронної системи розподілення гальмівного зусилля (EBD) дає змогу забезпечувати ефективне гальмування. Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist дає змогу Вашому автомобілю досягти максимальної ефективності гальмування в аварійній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма та, за потреби, автоматично збільшує його. Крім того, під час екстреного гальмування аварійна система світлової сигналізації блимає стоп-сигналами, щоби попередити інших водіїв.

Вчасне попередження про спущену шину

Якщо під час руху тиск у будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) попередить про це за допомогою індикатора на панелі приладів.

Дві високотехнологічні системи сигналізації

Для Transit Connect пропонується периметрична охоронна сигналізація (додаткове обладнання), яка спрацьовує в разі спроби зламу дверей або капота. Також може бути встановлена більш досконала система охоронної сигналізації Thatcham Category 1. Вона автоматично активується після замикання автомобіля. У разі спроби зламу або підйому машини, а також якщо датчики руху виявлять будь-яке переміщення всередині неї, подається гучний звуковий сигнал.

Додаткова незалежна резервна система сигналізації

До комплекту постачання Thatcham входить додаткова система сигналізації, оснащена пристроєм сповіщення з живленням від батареї. У разі спрацювання охоронної сигналізації ця система вмикає сирену, яка має власне джерело живлення та звучатиме навіть у разі від’єднання акумуляторної батареї автомобіля.

 

Практичність

Оновлений салон Transit Connect відтепер забезпечує ще більше простору для розміщення вантажів. Ви можете перевозити предмети завдовжки до 3,4 м, а також два європіддони. Двері для завантаження, передбачені з обох боків фургона (додаткове обладнання), гарантують підвищену зручність під час завантаження та розвантаження. А завдяки продуманому розташуванню відсіків для зберігання речей по всьому салону Вам ніколи не бракуватиме місця.

Практичний люк для довгих предметів

Продумана перегородка з люком, якою оснащений фургон із колісною базою L1, дає змогу перевозити предмети завдовжки до 3,0 м. Моделі з колісною базою L2 розраховані на транспортування предметів завдовжки 3,4 м.

Вражаючий простір для вантажів

У Transit Connect встановлена сталева перегородка цілковито нової конструкції, яка дала змогу збільшити корисний об’єм вантажного відсіку приблизно на 50 л. Крім того, тут вистачить місця для розміщення двох європіддонів або чотирьох стандартних панелей.

Міцні бокові двері з функцією плавного переміщення

Коли у Вашому розпорядженні є настільки великий простір для вантажів, широкі бокові двері відіграють ключову роль. Оскільки вони дуже часто використовуються, конструкція всього механізму забезпечує максимальну легкість їхнього відкривання/закривання та надійність. Новітній дизайн гарантує простий доступ у салон крізь бокові двері для завантаження речей та дає змогу використовувати велику кількість представлених на ринку систем стелажів для фургонів.

Ще більше практичних бокових точок кріплення для систем фіксації вантажу

Зазвичай, точки кріплення монтуються на підлозі. Проте доступ до них під час фіксації вантажу може бути ускладнений. Тому точки кріплення в Transit Connect розташовані на бокових стінках відсіку для вантажів безпосередньо над підлогою. Це дало змогу звільнити підлогу від перешкод, спростити доступ, виключити можливість накопичення бруду та полегшити процес прибирання.