Огляд Transit Connect

Завдяки подальшій еволюції Transit Connect отримав новий вишуканий зовнішній вигляд, повністю оновлений інтер’єр та ще більш досконале технологічне оснащення. Разом із тим, він зберіг традиційні для марки Transit міць, витривалість і функціональність, які проявляються в таких елементах, як зручний люк у перегородці та гнучке налаштування положення сидіння переднього пасажира. Цей автомобіль являє собою надзвичайно сучасний фургон, оснащений практичними технологіями надання допомоги водієві, більшість із яких не використовуються в сучасних автомобілях.  Крім того, технології забезпечують знижену витрату пального та зменшення рівня шкідливих викидів.

ford-transit_connect-uk-5_V408_43284_R_44151-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Ви завжди залишатиметесь у межах дозволеної швидкості

Transit Connect відтепер оснащується інтелектуальною системою обмеження швидкості, яка покращує контроль швидкості та дає змогу водієві зосередитися на дорозі. Спочатку система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition (якщо, звичайно, вона увімкнена) автоматично виявляє поточне обмеження швидкості, а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього значення (додаткове обладнання).

Ford-Transit_connect-eu-007_V408_TransitConnect_INT_LHD-16x9-2160x1215-sync3.jpg.renditions.extra-large.jpg

Інформаційно-розважальна система SYNC 3 Гучний зв’язок без зайвих зусиль

Ford SYNC 3 — досконала система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, відтворенням музики й роботою навігаційної системи. Ви можете обрати як голосові команди, так і керування за допомогою 6-дюймового кольорового сенсорного екрана, під час роботи з яким можна використовувати жести руками, а також зведення/розведення пальців для виконання простої та зрозумілої навігації.

ford-transit_connect-eu-005_V408_TransitConnect_EXT_RHD_CROSSING-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Система захисту пішоходів

Передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist виявляє автомобілі та пішоходів, що перебувають на дорозі попереду вас. Він здатен навіть помічати пішоходів, які можуть перетнути шлях вашої машини. Виявивши небезпеку зіткнення, система своєчасно вас попередить, а в разі відсутності реакції з вашого боку автоматично застосує гальма. Ця технологія покликана зменшити важкість зіткнення або взагалі допомогти його уникнути. Вона активно працює на швидкості до 80 км/год.

ford-transit_connect-eu-009_B460_TransitConnect_EXT_RHD_01a-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpg

Простір для довгих предметів завдяки перегородці з отвором

Перегородка продуманої конструкції, що може використовуватися в усіх моделях фургонів із подвійним переднім пасажирським сидінням, оснащена отвором, який дає змогу перевозити предмети завдовжки до 3 м у автомобілях із короткою колісною базою (L1) та до 3,4 м у машинах із довгою колісною базою (L2). Перегородка оснащена люком з відкидною кришкою, розташованим у її нижній частині, крізь який у простір для зберігання за передніми пасажирськими сидіннями можна просунути довгий предмет. За перегородкою досить місця для розташування двох європіддонів (у моделі L1) або до чотирьох одиниць листового матеріалу, розміром 8 х 4 фути (у моделі L2).

Open Chat