Logo ford

КОМПАНІЯ FORD OTOSAN ВІДКРИВАЄ ЗАВОД У ТУРЕЧЧИНІ ВАРТІСТЮ 511 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ США, ЩО БУДУВАТИМЕ ВИКЛЮЧНО FORD TOURNEO COURIER І TRANSIT COURIER

03.06.2014

ЄНІКЬОЇ, Туреччина, 26 травня 2014 року – Сьогодні компанія Ford Otosan, турецьке спільне підприємство між Ford Motor Company та Koç Holding, офіційно запустила виробництво автомобілів на сучасному та новому автоскладальному заводі у місті Єнікьої, Туреччина.

Білл Форд, виконавчий директор компанії Ford, і Алі Й. Коч, член ради директорів компанії Koç Holding і президент Ford Otosan, провели церемонію, ознаменувавши запуск виробництва заводу вартістю 511 мільйонів доларів США. Він вироблятиме малолітражний комерційний автомобіль Ford Transit Courier і пасажирський автомобіль Ford Tourneo Courier у базовій комплектації.

Крім того, на церемонії був присутній Прем‘єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Захід відвідали почесний президент компанії Koç Holding Рамі Коч та її ж президент Мустафа Коч, а також посадові особи вищих і місцевих органів виконавчої влади.

«Компанія Ford Otosan – це одне з найстабільніших і найуспішніших спільних підприємств у всесвітній автомобільній промисловості, яке сьогодні відзначає ще одну значну історичну веху у цій співпраці, - підкреслив Білл Форд. – Цей новий завод є доказом натхнення та самовідданості чоловіків і жінок компанії Ford Otosan, і поруч зі спільним рухом уперед надалі зростатиме і наш успіх».

«Нові моделі Courier розроблялися 500 інженерами у нашому науково-дослідному центрі, де працюють 1 300 кваліфікованих спеціалістів. Крім того, ці автомобілі сприятимуть підтримці турецької постачальної галузі та відкриють нові можливості для експорту», - додав він.

Нові потужності площею 70 000 квадратних метрів розташовані поблизу існуючого автоскладального заводу компанії Ford Otosan у місті Коджаелі, і це третій завод компанії, що будує автомобілі Ford.

Пасажирський автомобіль Ford Tourneo Courier у базовій комплектації та найменший комерційний автомобіль Ford Transit Courier продаватимуться у близько 46 країнах світу. На заводі використовуються ті ж удосконалені та екологічно чисті технології виробництва, які компанія Ford впровадила у своїх всесвітніх виробничих потужностях, і він здатний будувати до 110 000 автомобілів на рік.

Спільне підприємство Ford Otosan має більше ніж 50-річну історію співпраці з Ford Motor Company та Koç Holding, у той час як тісні взаємовідносини цих двох партнерів уходять корінням на майже дев‘яносто років.

У даний час компанія Ford Otosan, що є ключовим елементом всесвітнього плану «Єдиний Ford» щодо комерційних автомобілів, будує важкі вантажні автомобілі Cargo, середні комерційні автомобілі Transit і Transit Custom, пасажирський автомобіль Tourneo Custom, а тепер і оновлений пасажирський автомобіль Tourneo Courier у базовій комплектації та малолітражний комерційний автомобіль Transit Courier. Компанія Ford Otosan експортує автомобілі Ford на 106 ринків по всьому світу.


18 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ЛЮДИ НАСПРАВДІ РОБИЛИ З... Всі Новини Ford представляет дополненный ассортимент...
Наверх