Технічні характеристики
Впевненість у дорозі вам не дадуть втратити такі системи активної та пасивної безпеки, як ABS, AFU при екстреному гальмуванні та ESP для стабілізації стійкості.
Гамма двигунів: бензинові 1.6L 16v - 114 к.с. та 2.0L 16v – 143 к.с. За нормою токсичності відповідає EURO5.
Кузов: SUV, 5 дверний.
Кількість місць: 5
Трансмісія: механіка 5 або 6 ступенів, автомат та CVT (робот).
Об'єм багажника: 377, максимальний 1200 літрів (при складених сидіннях заднього ряду).
Гальма: дискові гальма спереду та задні.
Розмір шин: 205/60 R 16 або 205/55 R 17
Об'єм паливного бака: 52 літрів.
Вага авто: від 1405 кг.
Двигуни
Бензиновий 1.6 – 114 к.с.
Характеристики Каптур для двигуна 1,6 - 114 к.с. витрата палива місто/траса – 7,4 л / 100 км. Запас ходу на повному баку 703 км трасою. Максимальна швидкість машини – 171 км/год, розгін до 100 – 12,5 секунд для МКПП. Характеристики Каптур для двигуна 1,6 - 114 к.с. витрата палива місто/траса – 6,9 л / 100 км. Запас ходу на повному баку 754 км трасою. Максимальна швидкість машини – 166 км/год, розгін до 100 – 12,9 секунд для CVT.
Бензиновий 2.0 – 143 к.с.
Характеристики Каптур для двигуна 2,0 - 143 к.с. витрата палива місто/траса – 8 л / 100 км. Запас ходу на повному баку 650 км трасою. Максимальна швидкість машини – 185 км/год, розгін до 100 – 10,5 секунд для МКПП. Характеристики Каптур для двигуна 2,0 - 143 к.с. витрата палива місто/траса – 8,9 л/100 км. Запас ходу на повному баку 584 км трасою. Максимальна швидкість машини – 180 км/год, розгін до 100 – 11,2 секунд для АКПП.
Габаритні розміри кузова
Розміри кузова Рено Каптур: висота – 1633 мм, ширина – 1813 мм, довжина – 4333 мм, кліренс (дорожній просвіт) 204 мм.
Renault Captur: витрата палива на 100 км.
Renault Captur вперше був представлений публіці у рамках Женевського автосалону, що відбувся у 2013 році.
За дизайн автомобіля відповідав відомий фахівець Лоренс ван ден Акер, у послужному списку якого вже є кілька успішних проектів.
На початку минулого року розробники представили модернізовану версію кросовера Renault Kaptur, яка відрізняється від базової збільшеними габаритами кузова та кліренсом.
Якщо бути точніше, то розробники трохи схитрили і використовували вже успішну на той момент модульну платформу від Дастер, завдяки якій вдалося підключити повний привід (4х4).
Для каптюри були спеціально розроблені мотори з об'ємом 1.6 і 2.0 літрів, які можуть працювати з автоматом, механікою або варіатором.
На російському ринку автомобіль з'явився влітку 2016 року і відразу став справжнім бестселером серед вітчизняних автолюбителів.
Головною темою сьогоднішньої статті є реальна витрата Рено Каптур. Далі ми торкнемося цього питання.
Витрата
Як базовий двигун автори запропонували 1.6-літровий агрегат, який видає 115 кінських сил. Завдяки ньому автомобіль здатний розганятись до 171 км/год, а час розгону з нуля до сотні – 12.5 с. Витрата палива на 100 км. у середньому – 7.5 літрів.
Більш потужний мотор може похвалитися об'ємом 2 літри та потужністю 144 кінських сили. Гранична швидкість – 185 км/год. Норма витрати палива у змішаному режимі – 8 літрів.
Багатьом автомобілістам ці показники витрати здаються надто високими, і вони намагаються будь-якими доступними методами їх скоротити.Далі ми представляємо список способів, що дійсно працюють, які допоможуть вам заощадити паливо:
- Зазвичай, найбільш економічними є ті автомобілі, які мають ідеальні аеродинамічні властивості, так як показник опору повітря дуже низький.
- Економити паливо також допомагає спеціальний стиль їзди, але такі навички приходять тільки з досвідом.
- Як і людина, автомобіль почувається чудово тільки з оптимальним «взуттям».
- Електроприлади автомобіля бажано використовувати лише за необхідності, адже їхня активність також негативно впливає на показник витрати.
- Заправляти автомобіль лише високоякісним пальним.
Відгуки
Сергій Перепелиця:
«Кілька місяцем тому купив собі Каптюр з двигуном 1.6. Спочатку хотів взяти собі Дастер, але друзі порадили звернути увагу на його побратима. 8.5 л».
Дмитро Панкратов:
«Ми з дружиною довго збирали день на автомобіль, і коли потрібна сума вже була у нас на руках, почали сперечатися: я хотів брати Дастер, а дружина вперлася на рахунок Каптур. У результаті мені довелося поступитися. і дуже динамічний. Витрата палива у змішаному циклі – 9 літрів».
Олексій Водонаєв:
«Все життя є пристрасним шанувальником кросоверів. І коли почув про появу Рено Каптур, одразу вирішив купити. Вибрав собі двигун 1.6 л. Відразу хочеться сказати, що це автомобіль на всі випадки життя, яким можна відвезти дітей до школи, і поїхати на рибалку. Щодо витрати, то рівень споживання не перевищує 9 л пального. Не назвав би це економічним результатом, але показник міг би бути й більшим».
Олег Лук'янов:
«Коли вирішив купувати Рено Каптур, вже точно знав, що братиму версію з найбільш потужним двигуном. Проте, вже перший тест-драйв мене трохи розчарував, адже від «движка» на 143 «конячки» я очікував більшого, але, на мою думку, вся справа у трансмісії. Витрата містом – не менше 12 літрів».
Ігор Чередниченко:
«Звичайно, відразу може здатися, що вартість топової комплектації Рено Каптур трохи завищена, але після ближчого знайомства все стає зрозумілим. Тішить витрата палива, адже 12 літрів на сотню для дволітрового двигуна це не так уже й погано».
Петро Савченко:
«Купив автомобіль у червні. Вже з нетерпінням чекаю настання зими, адже, як обіцяли розробники, Каптур чудово почувається як на асфальті, так і на снігу. Середня витрата - 8 літрів, що вважаю цілком прийнятним результатом.
Витрата палива Рено Каптур
Номінальна витрата палива є однією з найбільш інформативних та важливих для водія характеристикою автомобіля. Саме її часто використовують виробники для реклами та просування тієї чи іншої нової автомоделі.
Серед власників автомобілів з пробігом вважається прийнятним витрати бензину або дизеля до 10 літрів на 100 кілометрів.У зарубіжних країнах цей показник вказується за милі, тому часто потрібен перерахунок у «рідні» одиниці. Дуже корисними вважаються таблиці витрати пального, доступні в цьому розділі сайту.
Про що свідчить показник витрати пального? Що означає ця характеристика? Йдеться про витрату вуглеводневого палива. Наприклад, для позашляховика цифра відповідає 9.5 літра на 100 км. Вона цілком прийнятна, перш за все, за рахунок ваги та потужності автомобіля. Показник може бути знижений за рахунок наступного:
- використання систем рекуперації енергії при гальмуванні;
- полегшення ваги автомобіля при заміні елементів кузова та ходової інноваційними матеріалами;
- вдосконалення двигуна;
- заміни вихлопної системи
Для нових моделей витрата в 6 л/100 км вважається цілком «крейсерським» показником, але він буде вищим для важких позашляховиків і пікапів і нижчим для маленьких гібридів. Необхідну інформацію можна знайти у розміщених таблицях.
Що робити, якщо витрата палива вища за номінальне? Якщо автомобіль споживає більше пального і відповідає зазначеному в таблиці номінальному показнику, це означає наявність несправності. Наскільки вона серйозна і як її можна усунути, підкажуть досвідчені майстри сервісного центру. В окремих випадках тюнінг дозволяє ще більше оптимізувати витрату палива, але це зазвичай забезпечується за рахунок полегшення конструкції кузова або заміни двигуна. Конкретні рекомендації можуть надати професійні автомобільні техніки.
Витрата палива Рено Каптур становить від 6,9 до 8,9 л на 100 км.
Renault Kaptur випускається з такими типами палива: Бензин.
Витрата палива Renault Kaptur рестайлінг 2020, джип/suv 5 дв., 1 покоління
| Об'єм двигуна |
Потужність |
Трансмісія |
Привід |
Паливо |
Витрата |
| 1.6 л |
114 л.с. |
варіатор (CVT) |
передній привід |
Бензин |
7,1 |
| 1.3 л |
149 л.с. |
варіатор (CVT) |
передній привід |
Бензин |
7,1 |
| 1.6 л |
114 л.с. |
МКПП |
передній привід |
Бензин |
7,2 |
| 1.3 л |
149 л.с. |
варіатор (CVT) |
повний привід (4WD) |
Бензин |
7,4 |
Витрата палива Renault Kaptur 2016, джип/SUV 5 дв., 1 покоління
| Об'єм двигуна |
Потужність |
Трансмісія |
Привід |
Паливо |
Витрата |
| 1.6 л |
114 л.с. |
варіатор (CVT) |
передній привід |
Бензин |
6,9 |
| 1.6 л |
114 л.с. |
МКПП |
передній привід |
Бензин |
7,4 |
| 2.0 л |
143 к.с. |
МКПП |
повний привід (4WD) |
Бензин |
8,0 |
| 2.0 л |
143 к.с. |
АКПП |
повний привід (4WD) |
Бензин |
8,9 |