Logo ford

Transit фургон

У бізнесі другий шанс справити надзвичайне перше враження випадає досить рідко. Отже, немає кращого способу досягнути цього, аніж приїхати на стильному Ford Transit – володареві багатьох міжнародних відзнак. Він став настільки популярним, що в багатьох мовах слово Transit стало синонімом до слова ‘фургон’.

Стиль, дизайн та небачений досвід керування перетворюють Transit на дійсно видатний автомобіль. Сучасний та динамічний – він орієнтований на вибір професіоналів. У просторому та комфортному інтер’єрі, оснащеному достатком надсучасних технологій, ви зможете легко поєднати робочий день зі справжньою насолодою. Водночас, показна лінійка двигунів і трансмісій допоможуть протистояти суворим викликам повсякдення.

Правове повідомлення:
Це лише огляд Ford Transit, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.

Наверх