Logo ford

Transit комбі

Куди б ви не вирушали, робіть це в оточенні стилю. Tourneo створений, аби перевершити очікування від корпоративного автомобіля. Статечний екстер’єр та прискіплива увага до деталей справлять незгладиме враження на ваших клієнтів. Комфорт універсального та продуманого інтер’єру здивує навіть самих вимогливих пасажирів.
Передній привід у поєднанні з короткою колісною базою означає взірцеву маневреність та керованість автомобіля. Щоб ви не обрали – 9-місний Tourneo або 8-місний Tourneo GLX – під капотом ви знайдете економічний та продуктивний 2,2-літровий турбодизель Duratorq TDCi. Обравши 5-ступеневу механічну трансмісію, ви отримаєте прекрасне прискорення та спритність в умовах міста.

В якості опції ми передбачили систему супутникової навігації та систему Bluetooth® з технологією Voice Control, які дозволять швидко обирати маршрути до пункту призначення та постійно залишатись на зв’язку з вашим офісом.

Це лише огляд Ford Tourneo, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.
 
Наверх