Logo ford

Transit мінібус

Transit Minibus – це сучасний, безпечний та надійний автомобіль. Він є оптимальним вибором для організації екскурсій, групових перевезень та приватних подорожей. Представлена у 9, 12, 15 та 17-місних версіях, модель вирізняється світлим та просторим салоном із належним рівнем оснащення. Доки ваші пасажири насолоджуються подорожжю, ви зможете оцінити унікальні їздові характеристики Minibus, адже його плавність ходу та керованість майже не відрізняються від легкового автомобіля.

Екстер’єр

Надійна та сучасна конструкція – основа комплексного захисту

Інтер’єр

Ергономіка інтер’єру сприяє покращенню продуктивності та прибутковості вашої справи.

Комфорт керування

Ми передбачили все необхідне для комфорту водія.

Інноваційний підхід до організації простору

Відтепер усе необхідне для роботи зберігатиметься надійно та безпечно.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Ідеальна ергономіка, плавне перемикання передач

Bluetooth® та система голосового управління

Використовуйте голосові команди для управління бортовими системами автомобіля.

Підтримка рушання на підйомі (HLA)

Система HLA запобігає скочуванню автомобіля назад під час рушання на підйомі

Безпека керування

Спокій та абсолютний контроль за будь-яких дорожніх сценаріїв

Безпека пасажирів

Найкращі у класі системи безпеки у стандартній комплектації

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.
 

Екстер’єр

Сучасний та поважний дизайн наочно демонструє транспортні можливості Transit Minibus. Обабіч виразної решітки радіатора із крупною емблемою Ford розташовані великі модулі передніх фар. Утім, позбавлений змісту, стиль є лише пустою оболонкою. Завдяки спеціальним посиленням, за статечним екстер’єром криється комплексна система пасивного захисту.

Відповідальність перед майбутніми поколіннями

У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки.

Наверх