Ford Focus RS: спортивний хетчбек із динамічним характером

Передові технології та розробки Ford, стильний дизайн кузова, функціональний та зручний салон - Focus RS став найефектнішим авто за всю історію моделі. Хетчбек нового покоління оснащується 3,2 літровим двигун EcoBoost потужністю в 350 к.с., що дозволяє розігнатись до максимальних 268 км.год. Енергічний та спортивний, Focus RS вдало поєднує надійність та комфорт із нестримною жагою до швидкості та драйву.

Винятковий контроль на поворотах

Розробка підрозділу Ford Performance — повний привід (All-Wheel-Drive, AWD) із контролем динамічної векторизації крутного моменту (Dynamic Torque Vectoring
Control) — забезпечує неймовірне зчеплення з дорогою й ультраточне кермування на поворотах. Система використовує дві муфти зчеплення з електронним керуванням, які перерозподіляють крутний момент двигуна між задніми колесами відповідно до дорожнього покриття й умов керування.

2,3-літровий двигун EcoBoost, з використанням передових технологій

Революційні технології, втілені у 2,3-літровому двигуні EcoBoost об'єднують безпосереднє вприскування пального, подвійну незалежну синхронізацію розподільного вала та передову систему турбонаддуву. У результаті налаштування та калібрування спеціально для нового авто Focus RS отримано максимальну потужність 350 к. с. та максимальний крутний момент 440 Нм (470 Нм під час збільшення тиску наддуву). Неперевершена чутливість поєднується з тягловим зусиллям середнього рівня. А максимальне число холостих обертів сягає 6 800 об/хв.

Bookmark & Share