Огляд Ford Tourneo Custom

Приготуйтесь до зустрічі з новим Tourneo Custom. Він бере все найкраще з моделей для пасажирських перевезень Ford та робить його ще кращим, демонструючи при цьому свою нову привабливу зовнішність. 

Цей восьми- або дев'ятимісний автомобіль класу люкс дарує вам нові рівні комфорту, технологій та ефективності в сегменті моделей для групових пасажирських перевезень. Його салон, що нагадує салон легкового авто, має нові задні сидіння з високою здатністю до трансформації, що створюють 30 різних конфігурацій. Tourneo Custom також оснащено передовими системами та функціями на кшталт Ford SYNC, системи голосового керування та підключення MP3-плеєра чи телефону, яка навіть здатна зателефонувати в аварійні служби, якщо ви потрапили в ДТП. А його аеродинамічний дизайн, гама економічних двигунів та такі технології заощадження палива, як Auto-Start-Stop, роблять його одним з лідерів класу за паливною економічністю. 

Загалом і в цілому, новий Tourneo Custom стане для вас цінним помічником – як у вашому бізнесі, так і як безпечний, розкішний засіб перевезення вашої родини та друзів. 

Bookmark & Share