Огляд Ford Galaxy

Наш найбільший мінівен, розкішний семимісний автомобіль із просторим салоном, регульованим багажником і передовими технологіями.
Ford Galaxy – автомобіль, який заново відкриє для Вас подорож.
Нова система EasyFold із функцією Power Raise дозволяє піднімати й опускати сидіння одним натисканням кнопки.
А у винятково зручній кабіні водія з усім необхідним достатньо місця, щоб комфортно розтягнутися та розслабитися – кожна мить Ваших поїздок буде сповнена задоволення.
Якщо Ви шанувальник найвищої якості, вишуканого, але сучасного дизайну і найпередовіших технологій, тоді оновлюйтесья до Ford Galaxy і готуйтеся до першокласної мандрівки.

Більше простору одним натисканням кнопки

Інноваційна система EasyFold дозволяє скласти всі сидіння другого ряду одним натисканням кнопки. А щоб максимально зручно та швидко завантажити великі предмети, варто лише натиснути кнопку EasyFold та обрати функцію Power Raise

Великий панорамний дах – відчуття простору та світла

Особливістю Galaxy є опційний розкішний скляний панорамний дах, що складається з двох стулок, які можна відчинити повністю, або зсунути під хвостову частину даху, щоб створити відчуття простору та світла у салоні. Хоча денне світло і потрапляє всередину, світловідбиваюче скло не дає температурі у салоні підвищуватися і захищає вас від ультрафіолетових променів. За допомогою жалюзі з електроприводом можна легко сховати дах, варто лише натиснути кнопку.

Bookmark & Share