Огляд Ford Tourneo Custom

У новому Tourneo Custom зібрано та вдосконалено найкращі характеристики фургонів Ford: стильний новий екстер'єр приховує просторий і комфортний салон, у якому можуть розміститися до дев'яти осіб.

Автомобіль створено, щоб захистити Вас і Ваших пасажирів. Певно, Вас заспокоїть той факт, що Tourneo Custom отримав найвищу оцінку «п'ять зірок» у рейтингу безпеки Euro NCAP. Дві з його інноваційних технологій – сигналізація про виїзд за межі смуги Lane Keeping Alert та інформаційно-розважальна система Ford SYNC® із функцією допомоги в екстрених ситуаціях Emergency Assistance також отримали відзнаку Euro NCAP Advanced у номінації «Технології». 
Розкішний салон устатковано інноваційними регульованими задніми сидіннями, які можна налаштувати у більш ніж 30 конфігурацій для будь-якої ситуації. Завдяки новітнім функціям, таким як голосовий контроль Ford SYNC і система зв'язку через плеєр або телефон, Ви завжди будете на зв'язку і навіть зможете викликати аварійні служби після аварії. А аеродинамічний дизайн і двигун із технологіями економії пального (наприклад, система автоматичного старту-стопу Auto-Start-Stop) роблять автомобіль найефективнішим наявним пасажирським мінівеном. 
Tourneo Custom надзвичайно рентабельний: його можна використовувати як для ділових поїздок, так і в якості розкішного перевізника родини, друзів і всіх їх речей. (Ви навіть можете обрати модель L2 із подовженою колісною базою для додаткового багажу.) Ознайомтеся з детальною інформацією про враження від його керування, про його продуктивність та економічність, безпеку та захист ідизайн.

Bookmark & Share