Які двигуни встановлені на Lancer 10
Mitsubishi Group випускають автомобілі Lancer X із великим вибором силових установок, задовольняючи будь-які запити споживачів. Економічність здатні забезпечити мотори з об'ємом 1.5 літра, але у разі бажання автовласника мати максимально динамічний автомобіль, слід свій вибір робити в бік моторів на 2.0 і 2.4 літра.
На початку випуску Мітсубісі Лансер 10 лінійку двигунів планувалося починати з малопотужного 1.3 літрового двигуна. Потужності його не вистачало для динамічної їзди, тому від серійного виробництва Lancer X з таким силовим агрегатом виробнику довелося відмовитися.
Більш потужним двигуном, який все ж таки потрапив у серійне виробництво став 1.5 літровий мотор 4G15 потужністю 109 кінських сил. Він забезпечував прийнятний розгін, та його ресурс був недостатнім. Пов'язано це з конструктивними недоліками та високою чутливістю мотора до якості масла та частоти його заміни.
У 2011 році для заміни невдалого півтора літрового мотора Mitsubishi Group починає встановлювати на Lancer X силові установки з об'ємом 1.6 літра. Потужність, що збільшилася до 117 кінських сил, зробила динаміку краще і розгін до 100 км/год скоротився. Новий двигун отримав успіх і зумів у 2012 році повністю витіснити 1.5-літровий варіант.
Мітсубісі Лансер 10 спортивна, що вимагає відповідного силового агрегату в моторний відсік. Тому в лінійці з'явилися двс, що мають ще більшу потужність. Перший це двигун 4b10 з об'ємом 1.8 літра і 143 конячками. Другим двигуном став дволітровий мотор 4b11, який мав потужність 150 л. с.Обидва двигуни розроблялися у тісній співпраці з фахівцями Kia-Hyundai, тому на міжнародному ринку мають також назви G4KC та G4KD відповідно.
У 2012 році дволітровий мотор перестав використовуватися на lancer 10. Пов'язано це як з підвищеним оподаткуванням більшого двигуна, так і з меншою літровою потужністю силової установки.
Для американського споживача випускається Лансер 10 з об'ємом двигуна 2.4 літра. Такий самий мотор застосовується на evolution x. З ним також застосовується турбіна, що дозволяє досягти 176 кінських сил. Тюнінг цієї силової установки приносить збільшення потужності до 190 к.с. без втрати ресурсу. Мотор розроблявся спільно з Kia-Hyundai та отримав міжнародні позначення G4KE та 4B12.
Характеристики автомобілів з різними силовими установками
Найкращу економічність демонструє Mitsubishi Lancer X 1.5 мт. Середня витрата бензину при переміщенні у змішаному режимі становить близько 6,5 літри на 100 км. При міському переміщенні споживання палива зростає до 8,2 літрів. Виїзд на трасу супроводжуватиметься найменшою витратою, яка становить не більше 5 літрів.
Використання автоматичної коробки на Mitsubishi Lancer 10 1.5 ат збільшує витрату палива. На 100 кілометрів трасою потрібно 6 літрів. У міському потоці авто споживатиме 8,9 літри. У разі змішаного режиму руху витрата палива становитиме близько 7 літрів. Розгін до сотні коливатиметься від 11.2 для механіки до 15.3 у разі at.
З двигунами на 1.6 літра застосовується класична автоматична коробка зміни передач на 4 ступені та механіка на 5 передач.Седан Лансер 10 з таким двигуном має характеристики, відображені в таблиці нижче.
Об'єм двигуна в 1.8 літра сприяє економічній, а динамічній їзді.
З двигунами 2.0 літра випускається велика різноманітність автомобілів Lancer X. Сюди входять і повнопривідні 4wd та машини зі спортивним ухилом ralliart, випуск яких налагоджений з 2008 року. Витрата бензину на 100 кілометрів шляху для різних моделей Лансер 10 відображена в таблиці нижче.
Розгін до 100 кілометрів на годину під час використання двигуна 2.0 вдалося зробити менше 10 секунд. Характеристики двигуна та коробки передач максимально заточені під отримання найкращої динаміки.
Ресурс двигунів та типові проблеми, що виникають у процесі експлуатації
Найбільш проблематичним є 1.5-літровий мотор. невдалість конструкції призвела до того, що двигун втрачає компресію вже за 50-60 тисяч на одометрі. Пов'язано це із заляганням поршневих кілець. Для усунення несправності знадобиться діагностика, розкоксування, а в деяких випадках і повне перебирання двигуна.
Досить часто 1.5-літровий двигун лякає автовласника індикацією Check engine. Горить чек не стільки через проблеми з мотором, скільки через помилки в прошивці. Оновлення програмного забезпечення ЕБУ вирішує цю проблему. Електрична схема іноді збоїть.
Самий малопотужний мотор найбільш чутливий до якості мастила. Навіть за дотримання всіх термінів зміни масла ремонт ДВС настане при пробігу від 120 до 150 тис. км. Ресурс силової установки дуже малий. При пробігу понад 80 тисяч кілометрів спостерігаються сторонній шум. Крім того, що двигун голосно працює він ще й троїть часто.Силова установка виявилася настільки невдалою, що Mitsubishi Group довелося зняти її з виробництва.
Силовий агрегат 1.6 літра після 100 000 км. починає поїдати масло. Масложер становить від 100 до 300 грамів на 1000 км. Живе двигун близько 200 тис. км, після чого потрібний капремонт.
Двигун 1.8 не має гідроштовхачів. Після 120 тис. км. починаються проблеми з регулюванням клапанних зазорів.
Силова установка об'ємом 1.8 має найбільший ресурс серед лінійки моторів. Перебирання може знадобитися при пробігу понад 300 тисяч на одометрі.
Основною несправністю дволітрового двигуна є забивання каталізатора. Для усунення проблеми потрібно поставити спеціальну вставку. Павук не лише замінює штатний каталізатор, а й зменшує завихрення вихлопних газів. Ресурс 2.0 двигуна становить близько 250-280 тис. км.
Доцільність ремонту та заміни на контрактний мотор
Однозначної відповіді, що краще ремонт рідного або бу контрактний двигун не існує. Багато залежить від того, в якому стані блок двигуна. Якщо є термічне спотворення циліндрів, то рекомендується придивитися до придбання двигуна, знятого з іншого автомобіля. Ціна в такому разі коливатиметься від 20 до 50 тисяч рублів.
Який двигун вибрати для Міцубісі Лансер 10: секрети, про які ніхто не говорить
Вибір двигуна для Mitsubishi Lancer 10 – непросте завдання. Від того, який двигун ви виберете, залежать динамічні характеристики, витрата палива і навіть зовнішній вигляд автомобіля. 4 літри або 1.6 літри на Лансері 10 покоління.
Почнемо з того, що обидва ці двигуни відносяться до сімейства 4G1x - чотирициліндрові бензинові мотори з електронним упорскуванням палива.Об'єм 1.4 літра має індекс 4G13, а 1.6 літра - 4G15. Обидва двигуни досить надійні та невибагливі в експлуатації при своєчасному обслуговуванні. Тепер давайте порівняємо їх характеристики.
Мотор 1.4 літра розвиває максимальну потужність 89 л. при 6000 об/хв і момент, що крутить, 120 Нм при 4250 об/хв. Двигун 1.6 літра видає вже 107 л. при 6000 об/хв та 146 Нм при 4250 об/хв. Як бачите, за потужністю 1.6 літра перевищує 1.4 приблизно на 20%. Це відчутна різниця, яка впливає на динаміку розгону та обгінні можливості.
З точки зору економічності обидва мотори показують схожі результати - у змішаному циклі витрата палива становить 7-8 літрів на 100 км. При спокійній їзді можна навіть вичавити до 6 літрів з обох двигунів. Так що тут перевага на стороні 1.6 літра - при такій витраті він потужніший.
Що стосується зовнішності, на Лансері 10 з двигуном 1.4 літра стоять 15-дюймові колеса та диски. З мотором 1.6 автомобіль оснащується 16-дюймовими колесами, які виглядають трохи солідніше.
Отже, підбиваючи підсумок, можна сказати однозначно - 1.6 літровий мотор краще для Лансера 10 покоління. Він потужніший приблизно на 20 к.с., не поступається в економічності і має найкращий зовнішній вигляд за рахунок 16-дюймових коліс. Єдиним мінусом можна назвати підвищену на 10-15% витрату палива в міському циклі, але це того варте заради більш заводної динаміки.
Який двигун на Лансер 10 економічніший - бензин чи дизель
Економічність автомобіля залежить від типу встановленого двигуна. Для Mitsubishi Lancer 10 покоління пропонувалися як бензинові, так і дизельні двигуни.
Бензинові двигуни на Лансері 10 - це рядні 4-циліндрові двигуни сімейства 4G1x об'ємом 1.5 і 1.8 літра. Вони демонструють витрату у міському циклі на рівні 9-10 літрів, у заміському – 6-7 літрів. При спокійній їзді можна розраховувати в середньому на 7-8 літрів на 100 км.
Дизельні двигуни представлені турбодизелем 4N1 об'ємом 2.0 літри. Цей мотор відрізняється високою економічністю – у змішаному циклі він споживає всього 5-6 літрів палива на 100 км. У місті цей показник може збільшитися до 7 літрів, а при спокійній поїздці трасою можна вкластися в 4-5 літрів.
Як бачимо з порівняння, дизельний двигун 2.0 літра дозволяє заощаджувати паливо в середньому на 20-30% порівняно з бензиновими моторами. Це відчутна різниця, яка на великих пробігах десятки тисяч кілометрів на рік принесе вагому економію бюджету.
Однак слід враховувати, що вартість дизельного палива вища за бензин. Тому для повної об'єктивності порівняння варто здійснити розрахунок витрат на паливо з урахуванням середніх цін у вашому регіоні. У результаті різниця у витратах на заправки може бути не такою великою.
Також при покупці дизельного Лансера варто бути готовим до збільшених витрат на обслуговування - як правило, у таких автомобілів дорожча вартість ремонтів та заміни розхідників.
Отже, підсумовуючи, можна сказати, що дизельний двигун 2.0 літра на Лансері 10 покоління дійсно економічніший за бензинові мотори. Але реальна економія коштів залежить від співвідношення цін на пальне у конкретному регіоні. Крім того, експлуатація дизеля потребує підвищених витрат на обслуговування.
Лансер 9 vs Лансер 10 — порівняння двигунів та динаміки
Mitsubishi Lancer 9 та 10 поколінь – досить популярні моделі, які цікавлять багатьох покупців.
На Лансері 9 встановлювалися бензинові двигуни 4G92 об'ємом 1.6 літра потужністю 110 л. та 4G93 об'ємом 1.8 літра потужністю 140 к.с. Крім того, була дизельна версія з мотором 4D68 потужністю 136 л.
Лансер 10 оснащувався бензиновими моторами 4G15 (1.5 літра, 107 л.с.), 4G18 (1.6 літра, 115 л.с.) та 4G93 (1.8 літра, 140 л.с.). Також був 2-літровий турбодизель 4N14 потужністю 136 л.
Як бачимо, за потужністю бензинових двигунів моделі приблизно еквівалентні. Різниця є в об'ємі - у "дев'ятки" базовий 1.6 літра, а у "десятки" - 1.5 літра. По динаміці розгону до 100 км/година Лансер 9 з 1.6 літра показує 11.5 секунд, з 1.8 літра - 10 секунд. У Лансера 10 з 1.5 літра - 11.7 секунд, з 1.6 літра - 10.5 секунд, з 1.8 літра - 9.7 секунд.
Як видно, десяте покоління трохи швидше розганяється за рахунок сучасніших моторів. Але різниця невелика — близько 0.5 секунди. За максимальною швидкістю обидві моделі приблизно еквівалентні - близько 180-190 км/год на бензинових версіях.
Таким чином, за характеристиками двигунів та динаміці Лансери 9 і 10 поколінь можна порівняти. У «десятки» перевага у плані технологічності моторів і як наслідок — трохи живіший розгін. Але загалом обидві моделі демонструють схожі результати.
Який двигун вибрати для Міцубісі Лансер 10: секрети, про які ніхто не говорить
Багато автолюбителів, які вирішили придбати бюджетний седан Міцубісі Лансер 10 покоління, замислюються над питанням вибору оптимального двигуна. Цей автомобіль оснащувався бензиновими двигунами об'ємом 1,5 і 1,8 літра, а також дизельним двигуном 2,0 літра.
Почнемо з того, що базовий мотор 1,5 літра (102 л.с.) досить слабкий для такого автомобіля - динаміка розгону виходить млявою, особливо на підйомі або з пасажирами. краще вибирати потужніші опції.
Двигун 1,8 літра (140 л.с.) вже значно цікавіший — розгін стає бадьорішим, витрата палива в місті практично не змінилася. Тому для комбінованих поїздок цей варіант цілком підійде. .
Нарешті, дизель 2,0 літра (140 л.с.) вигідно відрізняється економічністю – в середньому на 100 км витрачає на 1-2 літри менше бензину. При цьому динаміка гідна, шумність низька. дорожче при покупці Так що тут необхідно порівнювати плюси і мінуси.
Підводячи підсумок, для міської їзди оптимальним вибором стане мотор 1,5 літра - дешевше і простіше в обслуговуванні. комфорт у дорозі безпосередньо залежить від "серця" автомобіля!
Надійність та ресурс: сильні та слабкі сторони різних моторів
При виборі двигуна для Міцубісі Лансер 10 покоління варто звертати увагу не лише на потужність та динаміку, а й на надійність конструкції.
Бензиновий двигун 1,5 літра відрізняється простотою пристрою та невибагливістю в експлуатації. Однак ресурс до капремонту не дуже високий – близько 150-180 тисяч кілометрів.
Мотор 1,8 літра більш вимогливий до якості бензину та регулярності ТО. Проте при правильному догляді здатний пробігати без капремонту до 250 тисяч кілометрів. Головне — вчасно міняти олію, фільтри та розхідники.
Дизельний двигун 2,0 літра відрізняється підвищеною надійністю та довговічністю. Ресурс до капітального ремонту – близько 350-400 тисяч кілометрів. Однак вартість запчастин вища, та й за якістю палива дизель більш вимогливий.
Таким чином, при покупці Лансера 10 потрібно заздалегідь визначитися з пробігом, що планується, і умовами експлуатації. Для поїздок на короткі відстані краще брати 1,5 літри, для далеких - 1,8 літра бензин або 2,0 літри дизель. А регулярне ТО та якісне паливо забезпечать надійну роботу будь-якого мотора.
Комплектація та опції - що потрібно для комфортної їзди на Лансері
При виборі Міцубісі Лансер 10 не варто заощаджувати на комплектації та додаткових опціях.
Базова комплектація включає кондиціонер, аудіосистему, передні електросклопідйомники. Цього мінімуму недостатньо для зручності у дорозі. Рекомендується брати версію з клімат-контролем, підігрівом передніх сидінь, круїз-контролем.
З опцій обов'язково варто додати задні датчики паркування. Вони сильно полегшують маневрування у місті. Також корисними будуть камера заднього виду та система стабілізації ESP для безпеки на трасі.
Що стосується мультимедіа, тут краще вибрати магнітолу за допомогою Android Auto і Apple Carplay. Це дозволить комфортно користуватися навігацією та музикою зі смартфона прямо на моніторі авто.
Із зовнішнього оснащення варто звернути увагу на xenon/LED фари (покращують освітлення дороги), електропривод та підігрів дзеркал (підвищують зручність) та легкосплавні диски (покращують керованість).
Звичайно, чим більше опцій, тим дорожче коштує автомобіль. Але комфортні поїздки того варті. Головне — вибирати тільки потрібні вам функції, а не переплачувати за непотрібні «прибамбаси». Вдалих покупок!
Огляд основних несправностей двигуна Лансера
При виборі вживаного Mitsubishi Lancer з пробігом важливо знати про потенційні несправності двигуна, щоб уникнути покупки проблемного автомобіля.
У мотора 1,5 літра після 100 тисяч кілометрів може початися підтікання масла з прокладки головки блоку циліндрів. Також трапляються поломки гідрокомпенсаторів.
На двигуні 1,8 літра іноді трапляються проблеми з форсунками, клапанами та гідрокомпенсаторами розподільного валу. Можливе падіння компресії після 120-150 тисяч кілометрів.
У дизеля 2,0 літра основні несправності - підтікання паливопроводів високого тиску, засмічення фільтру сажі, знос турбіни. Рідше ламаються форсунки та клапани.
Щоб уникнути серйозних поломок, потрібно регулярно робити заміну олії, фільтрів, ременів, проводити регулювання. І обов'язково перевірити стан двигуна у незалежного автомеханіка перед покупкою. При правильній експлуатації будь-який двигун прослужить довго.
В цілому, двигуни Лансера досить надійні та ремонтопридатні. Головне — дотримуватись правил експлуатації та вчасно реагувати на несправності. Тоді двигун прослужить вірою і правдою не один десяток років!
Відгуки власників - який мотор вони рекомендують вибирати
Щоб визначитися з оптимальним двигуном для Міцубісі Лансер 10, має сенс прочитати відгуки реальних автовласників.
Власники 1,5 літрового мотора загалом задоволені — кажуть, що для міста вистачає динаміки, витрата прийнятна — не перевантажувати автомобіль і вчасно змінювати олію.
Двигун 1,8 літра отримує більше позитивних відгуків - динаміка помітно краще, особливо на трасі. Власники радять брати саме цей мотор, якщо планується активна їзда.
2-літровий дизель також часто рекомендують - економічний, тяговитий.
У підсумку більшість водіїв сходяться на думці, що оптимальним вибором буде 1,8 літра бензин або 2,0 літра дизель в залежності від умов експлуатації. зорієнтуватися у виборі.
Бюджет на техобслуговування - скільки витрачати на різні мотори
При виборі двигуна для Міцубісі Лансер 10 варто враховувати витрати на технічне обслуговування різних моторів.
1,5-літровий двигун найдешевший в обслуговуванні - олія та фільтри коштують недорого, інтервали заміни великі. У середньому на ТО потрібно 5-7 тисяч рублів на рік.
Мотор 1,8 літра вимагає трохи якіснішого палива та олії, інтервали заміни менше.
А ось 2-літровий дизель найбільш вимогливий — дороге масло та фільтри, регулярна заміна паливних фільтрів та ременів.
Звичайно, багато залежить від стилю водіння та умов експлуатації. Але загалом бензинові мотори обійдуться дешевше в обслуговуванні. А дизель більш вимогливий до вкладень у ТО. Це варто враховувати під час вибору двигуна для Лансера.
Роки випуску - в яких Лансер варто шукати потрібний двигун
Щоб знайти оптимальний двигун для Міцубісі Лансер, важливо орієнтуватись у роках випуску моделей з різними моторами.
1,5-літровий двигун встановлювався на машини 2002-2007 років. 1,8 літра бензин ставили з 2003 до 2017 року. А ось 2-літровий дизель встановлювався лише на Лансери 10 покоління з 2007 по 2017 роки.
Також варто відзначити, що на моделях до 2009 року частіше зустрічалася 5-ступінчаста "механіка", а після 2010 року перейшли на варіатори (CVT).
Тому при пошуку певного двигуна звертайте увагу на рік випуску. Наприклад, 1,5 літра краще шукати на лансерах 2003-2006 років, коли цей двигун був основним. А дизельний мотор та CVT можна знайти на моделях після 2010 року.
Знаючи поєднання року, моделі та типу двигуна, можна швидше підібрати варіант Лансера з потрібним мотором. Це заощадить час при покупці автомобіля.
Двигун 1.6 - потужність і крутний момент різних модифікацій
Крім класичних 1,5, 1,8 та 2,0 літрових моторів, на деяких моделях Mitsubishi Lancer встановлювався і 1,6-літровий двигун.
Бензиновий двигун 1,6 літра випускався в декількох варіантах. На передньопривідних моделях стояли атмосферні версії потужністю 113 і 124 л. Крутний момент у них становив 146 та 167 Нм відповідно.
Для повнопривідних позашляховиків Lancer пропонувався турбований 1,6 літра потужністю 168 л. і крутним моментом 260 Нм. Така продуктивність вже цілком гідна.
У парі з 5-ступінчастою МКПП або варіатором CVT ці мотори забезпечували достатню динаміку як для міста, так і для траси. При цьому витрата палива залишалася помірною завдяки об'єму 1,6 літра.
Так що двигун 1,6 на Лансері може стати гарною альтернативою більш поширеним 1,5 та 1,8 літрам. Варто звертати на нього увагу при покупці автомобіля.
Як впливає пробіг на вибір оптимального двигуна для Лансера
При виборі вживаного Міцубісі Лансер важливо враховувати як модель двигуна, а й його пробіг. Від цього залежить технічний стан двигуна.
Двигуни з пробігом до 100 тисяч кілометрів зазвичай ще не потребують дорогого ремонту. Але після 150-200 тисяч кілометрів зростає ризик поломок турбіни, форсунок, клапанів, прокладок.
Тому якщо бюджет обмежений, краще орієнтуватися на автомобілі з пробігом 50-100 тисяч км. Це дозволить уникнути прихованих дефектів або ремонту.
А от якщо є запас коштів на ремонт, можна розглянути й опції із 150-200 тисяч км. Головне – ретельно перевірити технічний стан автомобіля перед покупкою.
Облік пробігу допоможе підібрати оптимальний варіант Лансера, який прослужить довго без вкладень у дорогий ремонт. Це важливий аспект при виборі вживаної машини.
Особливості та нюанси 4G9, 4G9Т, 4G15, 4G18 двигунів
Розглянемо основні особливості та відмінності популярних бензинових двигунів Міцубісі Лансер - 4G9, 4G9Т, 4G15 та 4G18:
4G9 (1,6 л) - атмосферний рядний 4-циліндровий двигун, що встановлювався на передньопривідні моделі. Відрізняється надійністю та невибагливістю. Потужність 113-124 к.с. Залежно від модифікації.
4G9Т (1,6 л турбо) – турбована версія попереднього.Стояв на повнопривідних моделях. Потужність до 168 к.с., що вже досить бадьоро.
4G15 (1,5 л) – малолітражний атмосферний мотор для переднього приводу. 102 л.с. потужності, але при цьому економічний. Відрізняється скромним апетитом.
4G18 (1,8 л) - форсований до 140 л.с. рядний 4-циліндровий агрегат. Оптимальний за співвідношенням динаміки та витрати. Потребує якісного палива.
Таким чином, 4G15 підійде водіям, що мало їздять, а 4G9Т і 4G18 - вимагають бадьорого розгону. Вибір двигуна залежить від переваг власника.
Бензин проти дизеля - переваги кожного типу палива
При виборі двигуна для Міцубісі Лансер варто порівняти переваги бензинових та дизельних моторів:
Бензинові двигуни (1,5 л, 1,6 л, 1,8 л) виграють своєю простотою та дешевизною в обслуговуванні. Запчастини та розхідники коштують недорого. Але витрата палива вища, ніж у дизеля.
Дизельний мотор 2,0 літра економічніший - витрата на 20-30% менше. Але вимагає дорогого обслуговування - олії, фільтрів. Та й сам двигун дорожчий у покупці.
За динамікою сучасні турбодизелі не поступаються бензиновим аналогам. А ось на оборотах понад 3-4 тисячі дизель починає «задихатися».
Також варто врахувати, що заправки GNC доступніші, ніж дизпаливо. А АІ-95 можна зустріти у будь-якій точці країни.
Через війну вибір палива залежить пріоритетів водія. Економія - дизель 2,0. Динаміка та доступність - бензин 1,8. А надійність на боці обох типів двигунів.
Малолітражка або повнорозмірний - який мотор вигідніший
При виборі двигуна для Міцубісі Лансер варто порівняти малолітражні та повнорозмірні мотори за економічними показниками:
1,5-літровий двигун виграє своєю дешевизною — менша витрата палива, дешевше запчастини та обслуговування. Але потужності всього 102 л.с., розгін тихий.
Мотор 1,8 літра потужніший (140 к.с.), динаміка краща. Але витрата палива вища. Вартість обслуговування теж вище, ніж у малолітражки.
За паливною економічністю лідирує 2-літровий турбодизель — витрата на 20-30% менша, ніж у бензинових опонентів. Але сам двигун та обслуговування обходяться дорожче.
Тож 1,5 літра вигідний за сукупною вартістю володіння, а 2,0 дизель – за економією на паливі. Вибір за водієм та його пріоритетами.
Головне - розуміти сильні та слабкі сторони кожного двигуна, щоб прийняти виважене рішення про покупку автомобіля.
Траса М-4 Дон: водіям зробили подарунок
«Для забезпечення комфортного проїзду користувачів через пункт справляння плати тестовий режим експлуатації обладнання на ділянці автомобільної дороги М-4 “Дон” у Московській та Тульській областях продовжено. У період тестової експлуатації проїзд ділянкою залишиться безкоштовним», — йдеться в офіційному повідомленні компанії. Про дату початку платної експлуатації траси ДК "Автодор" повідомить додатково. .
АвтоВАЗ розповів про майбутнє подорожчання автомобілів
Зокрема, ціни на Lada Vesta у базовій версії Classic зростуть з 514 000 рублів до 529 000 рублів. Про це йдеться в офіційному повідомленні АвтоВАЗу. Крім того, зросте вартість Lada Vesta у комплектаціях Comfort та Luxe. Такі седани коштуватимуть щонайменше 582 000 руб. (Плюс 12 000 руб.).
Lynk CO - нова марка розумних машин
Передбачається, що нова марка називатиметься Lynk & CO, і під нею будуть створені автомобілі, що відповідають принципу smart mobility і мають нульовий рівень шкідливих викидів, повідомляє видання OmniAuto. В даний час про нову марку відомо небагато. Офіційна презентація Lynk & CO відбудеться 20 жовтня 2016 року.
Для любителів смартфонів створили спеціальні світлофори
Головна особливість нових світлофорів у тому, що вони мають дубльовані індикатори в асфальті. Вважається, що в цьому випадку людина, яка пише повідомлення на смартфоні або перевіряє свою пошту, зможе побачити червоний сигнал світлофора та вчасно зупинитися. Хоча тут треба зазначити — подібні лежачі світлофори можна було зустріти.
ДІБДР організувала спецгрупу для боротьби з пішоходами-порушниками
Як повідомляє «Російська Газета», створення спеціальної «пішохідної групи» керівництво регіонального ДІБДР підштовхнула статистика дорожніх пригод за участю пішоходів. Як вважають у поліції, деякі аварії провокують люди, які несподівано вискакують перед машинами. Перед співробітниками ДІБДР із «пішохідної групи» поставлено конкретне завдання. Вони будуть проводити рейди і відловлювати тих, .
Засновник Google таємно фінансує створення літаючих автомобілів
Американський мільярдер Ларрі Пейдж є одним із творців пошукової системи Google, і з 2011 року – генеральним директором Google Inc. При цьому керівництво компанією інтернет-гігантом не завадило Пейджу займатися іншими проектами: як випливає зі звіту Bloomberg, за власний кошт генеральний директор Google Inc. фінансує.
На Садовому кільці приберуть чергову пляшечку шийку
Нагадаємо, що столична влада для зручності автомобілістів регулярно знаходить і прибирає «пляшкові шийки» на Садовому кільці. Так, на Великому Краснохолмському мості з'явилася додаткова смуга (інші звузили до 3,25 метра), а біля площі Червоні Ворота була намальована напрямна розмітка. Тепер же на реорганізацію чекає Кримський міст: на зовнішній стороні замість трьох.
ФАС: МВС порушило закон, купуючи унікальні мигалки
У 2023-2024 роках МВС провело кілька аукціонів на закупівлю автотранспортних засобів, обладнаних сигнально-гучномовними установками — простіше, мигалками. При цьому, на думку ФАС, під час закупівель «здійснювалися дії, які могли призвести до обмеження конкуренції». Зокрема документація до аукціонів вимагала «особливого конструктивного виконання окремих елементів» вищезазначених установок. Цим вимогам.
Відео дня: пілот Формули 1 проти водія швидкої допомоги
Конкуренцію німецькому гонщику Формули 1 склав парамедик із Південної Англії Алекс Кнептон, на рахунку якого 1356 екстрених викликів. Змагання було організовано компанією Shell у рамках рекламної компанії V-Power, а за підсумками заходу відповідний ролик з'явився на YouTube. Не секрет, що Феттель та Кнептон перебувають у різних «вагових категоріях». Тому, .
Mercedes-Benz зробить позашляховий універсал
Новинка має вийти на ринок вже у 2017 році та стати прямим конкурентом Audi A6 Allroad. Про це з посиланням на головного інженера Mercedes-Benz Міхаеля Кельца, повідомляє Auto Express. Як розповів Кельц, вихід нового автомобіля "вже не за горами". За його словами, новинка дозволить «зробити універсали ближче до кросоверів». Тим не менш, .
Шикарні автомобілі зірок
Машини знаменитостей повинні відповідати їхньому зірковому статусу. Приїхати на чомусь скромному і загальнодоступному їм просто не можна. Їхній засіб пересування має відповідати їхній популярності. Чим популярніша людина, тим вишуканіше має бути автомобіль. Зірки, популярні у світовому масштабі Почнемо цей огляд зі .
ДЕ можна купити нову машину в Москві, де продати машину в Москві швидко.
Де можна купити нову машину у Москві? Кількість автосалонів у Москві скоро досягне позначки тисячу. Зараз у столиці можна купити практично будь-який автомобіль, навіть Ferrari чи Lamborghini. У боротьбі за клієнта салони йдуть на всілякі хитрощі. Але ваше завдання.
Найдешевша машина у світі - ТОП-5 2023-2024 року
Кризи і фінансова ситуація не надто мають у своєму розпорядженні для покупки нового автомобіля, тим більше в 2017 році. Тільки їздити доводиться всім, а купувати автомобіль на вторинному ринку не кожен готовий. На те є індивідуальні причини – кому походження не дозволяє їздити.
Рейтинг надійних машин 2023-2024 року
Надійність, безумовно, є найголовнішою вимогою до автомобіля. Дизайн, тюнінг, будь-які «навороти» – всі ці ультрамодні хитрощі за ступенем своєї важливості неминуче тьмяніють, коли йдеться про надійність транспортного засобу. Машина повинна служити своєму власнику, а не доставляти йому своїх проблем.
Надійність машин за рейтингом
Навіщо служать рейтинги надійності? Будемо чесними один з одним, майже кожен автолюбитель часто думає: найнадійніша машина – моя, і мені вона не завдає багато клопоту різними поломками. Однак це просто суб'єктивна думка кожного автовласника. Купуючи автомобіль, ми в .
Рейтинг ТОП-5: найдорожча машина у світі
До них можна ставитися як завгодно - захоплюватися, ненавидіти, милуватися, відчувати огиду, але байдужим вони не залишать нікого.
Рейтинг найдорожчих автомобілів
Протягом усієї історії автомобілебудування конструктори із загальної маси серійних моделей завжди любили виділити кілька унікальних за характеристиками та можливостями.
Тест чотирьох седанів: Skoda Octavia, Opel Astra, Peugeot 408 та Kia Cerato
Перед тестом можна сміливо сказати, що це буде «Троє проти одного»: 3 седани і 1 ліфтбек; 3 наддувні мотори і 1 атмосферник.
ЩО потрібно знати, щоб взяти автомобіль у кредит?, як довго взяти авто у кредит.
Що потрібно знати, щоб взяти автомобіль у кредит? Покупка автомобіля, а особливо за рахунок кредитних коштів, є далеко не найдешевшим задоволенням.
Який седан вибрати: Almera, Polo Sedan чи Solaris
У своїх міфах стародавні греки розповідали про істоту, яка має голову лева, змію замість хвоста.
Mitsubishi Lancer 2007, седан, 10 покоління, CY (01.2007 - 01.2011) - технічні характеристики та комплектації
Mitsubishi Lancer десятого покоління (або Lancer X) – передньопривідний спортивний седан С-класу. Автомобіль побудований на загальній платформі з Mitsubishi Outlander, тому його розмір істотно збільшився в порівнянні з попередньою моделлю. На відміну від північноамериканської модифікації, у європейської версії автомобіля центральна частина бампера нижче решітки радіатора фарбується в чорний колір, а не колір кузова; також у списку комплектацій немає повнопривідної моделі. Дизайн Lancer X розроблений італійським ательє Pininfarina SpA.
У базовій комплектації Invite Mitsubishi Lancer оснащується кондиціонером, ABS з EBD, галогеновими фарами, 16-дюймовими колесами, сидіннями з підігрівом і бортовим комп'ютером. Аудіосистеми у базовій комплектації немає. Комплектація «Invite+» відрізняється наявністю вбудованої MP3-магнітоли, протитуманних фар, шкіряного кермового колеса з кнопками управління аудіосистемою, шкіряними важелями коробки передач та гальма стоянки. Максимальна комплектація «Intense» має клімат-контроль та 6-дисковий CD-чейнджер з можливістю програвання MP3. Зовнішні відмінності модифікації «Intense» від попередніх - спортивна підвіска зі зменшеним до 150 мм кліренсом, розпірка між передніми стійками в моторному відсіку для збільшення жорсткості кузова, хромована обробка радіаторної решітки і аеродинамічний обвіс з великим спойлером на кришці багажника.У 2011 році автомобіль пройшов рестайлінг, з'явилася хромована окантовка решітки радіатора, кольоровий дисплей на панелі приладів, литі диски нового дизайну, покращилося оснащення базової комплектації, крім цього додалася ще більш недорога комплектація «Inform» (1.6 МТ) зі спрощеними рішеннями. та обладнання.
У Росії цей автомобіль пропонується з моторами 1,5 MIVEC (109 к.с.) з 5-ступінчастою механічною або 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач і 2,0 MIVEC (150 к.с.) з такою ж МКПП або варіатором. Після рестайлінгу 2011 року Mitsubishi Lancer пропонується вже з моторами 1,6 (117 к.с.) і 1,8 (140 к.с.), що також використовують систему MIVEC - фірмову технологію зміни фаз і висоти підйому клапанів з електронним керуванням. За допомогою неї реалізуються оптимальні потужнісні характеристики та зниження витрати палива. Так, наприклад, із двигуном 1,6 витрата бензину становить 6,1 літра на сто кілометрів. Крім того, завдяки вказаній технології нові мотори мають підвищену «еластичність» - тобто, можливість розвивати високий крутний момент в широкому діапазоні оборотів.
Підвіска Mitsubishi Lancer - це стійки Макферсон зі стабілізатором поперечної стійкості попереду і багатоважеля ззаду. Така типова вже кілька поколінь конструкція є невід'ємною частиною Lancer і за рівнем комфорту вигідно відрізняє автомобіль від багатьох однокласників. Автомобілі з CVT Sport Mode оснащуються підрульовими пелюстками перемикачами швидкостей. Кліренс авто – 165 мм.
Стандартно автомобіль оснащений фронтальними двоступінчастими подушками безпеки для водія та переднього пасажира, натягувачами ременів, підсилювачами жорсткості у дверях, кріпленнями ISOFIX. З електронних «помічників» використано: антиблокувальну систему гальм, систему розподілу гальмівних зусиль, систему допомоги при екстреному гальмуванні. У комплектаціях «Invite+» та Intense є додаткові бічні подушки, колінна подушка водія, подушка переднього пасажира — з функцією деактивації.