НОВИЙ FORD RANGER

Ford Ranger заробив репутацію пікапа, який проїде будь-де і зробить будь-що. Новий Ranger точно зміцнить цю репутацію за рахунок ряду оновлень дизайну, характеристик та технології.
Його визнана практичність досягається за рахунок незрівнянних ходових якостей та паливної економічності, ряду чудових технологій та передового стилю.

Створений крутим

Новий Ranger здатний везти до 1403 кг*, буксирувати до 3500 кг** і долати водні перешкоди глибиною до 800 мм — він точно більш, ніж вправний. На цей автомобіль можна покластися у найсуворіших умовах, довірити йому найважчу роботу, розраховувати на виняткове щоденне враження від керування.
*Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку
**160 PS/200 PS 4x4s з буксирним мостом та причепом, оснащеним гальмами

Зроблений розумним

Ford SYNC2 з голосовим та сенсорним керуванням обладнаний 8-дюймовим кольоровим екраном. Адаптивний круїз-контроль з функцією Forward Alert, Система дотримання смуги руху, функції Розпізнавання дорожніх знаків і Попередження водія: усі ці важливі нові функції присутні у цьому конкретному автомобілі. Удосконалено двигун та трансмісію, зокрема додано функцію Автоматичного відключення, впроваджено нове передаткове число головної передачі, нову систему електричного підсилення кермового управління, досягнуто значної економії пального і скорочення викиду CO2 з 6,5 л/100 км (43,5 миль/г) та 171 г/км, що зробило Новий Ranger ідеальним вибором для бізнесу та задоволення, роботи й розваги.

Bookmark & Share