Огляд

Новий Ford Transit Custom втілює в собі все найкраще від легендарного Ford Transit, спираючись на його сильні сторони він повністю переосмислює їх у фургоні, розробленому спеціально для того, щоб привести ваш бізнес до майбутнього.


Так само як сучасний та професійний вигляд буде вселяти довіру серед ваших клієнтів, Transit Custom має комфортний та практичний інтер'єр, який зробить ваш робочий день легшим. Незалежно від комплектації яку Ви оберете, вам буде доступна значна кількість додаткових функцій: від голосового управління та системи підключення MP3/телефону до технологій економії палива, таких як автоматична система зупинки-запуску двигуна (Auto-Start-Stop) та технології розумної підзарядки акумулятора (Smart Regenerative Charging). Поєднання інноваційних технологій з ультрасучасним дизайном роблять Transit Custom ще вправнішим, надійнішим і, перш за все, ефективнішим, ніж будь-коли раніше.


Якщо Ви бажаєте придбати це авто та бажаєте отримати більше інформації щодо ціни, просимо звертатися до найближчого дилера в вашому регіоні.

Bookmark & Share