Огляд Ford C-MAX та GRAND C-MAX

Родинне життя завжди сповнене метушні. Саме тому Ford C-MAX створений для того, щоб кожна подорож була невимушеною.
Яку б модель Ви не обрали – п'ятимісний C-MAX або семимісний Grand C-MAX, – Ви будете вражені новим рівнем гнучкості її налаштувань, практичності та економічності.
Додайте сюди надзвичайну продуктивність, чітке та м'яке керування і цілу низку провідних технологій – і, можливо, Ви знайшли свій ідеальний автомобіль.
 

Новий C-MAX: затишне місце для п'ятьох


Гнучкий і просторий автомобіль майстерно оснащений низкою провідних технологій, що збережуть Ваш час і зусилля, та дверима багажника, які можна відчиняти легким доторком ноги під заднім бампером, що стане в пригоді, якщо у вас зайняті руки.

Новий GRAND C-MAX: гнучкий простір для сімох


Якщо шукаєте гнучкість і мобільність, новий Grand C-MAX – саме те, що Вам потрібно. Завдяки оригінальній конструкції салону Ви зможете сповна насолодитисяпоїздкою зі своїми рідними, а зручний крізний прохід дозволить легко пройти до заднього ряду сидінь.Ви також зможете оцінити широкий діапазон функцій, систем і технологій, покликаних полегшити Ваше життя. Наприклад, система активної допомоги при паркуванні Active Park Assist допоможе Вам припаркуватися у вузьких місцях без зайвого клопоту та навіть не торкаючись керма.
 Bookmark & Share

Bookmark & Share