Нова FORD KUGA

Яскравий, надсучасний дизайн і стиль ззовні та всередині. Неперевершена динаміка та безумовна ефективність. Вражаючий перелік смарт-технологій, систем і функцій. І
максимальна практичність, гнучкість та вигода — все, про що ви могли тільки мріяти.
Якщо ви бачите можливості там, де інші бачать перешкоди, з новим Ford Kuga вам не потрібно буде більше себе стримувати.

Технології голосового керування

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3 дозволяє вам завжди залишатися на зв'язку та керувати своїм телефоном, музикою, навігаційною системою за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або через 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран.

Мережею Wi-Fi можна скористатися через наявні точки доступу за допомогою USB-модема. А функція допомоги в екстрених ситуаціях Ford Emergency ssistance допоможе викликати аварійні служби у випадку зіткнення.

Паркування та виїзд без проблем

Використовуючи комбінацію різноманітних технологій, система паралельного паркування Active Park Assist допомагає не тільки автоматично припаркуватися, а й виїхати з парковки теж завдяки технології Park Out Assist.

Система паралельного і перпендикулярного паркування Parallel and Perpendicular Parking знаходить вільне місце, поки ви рухаєтеся по паркувальному майданчику. Далі автоматично скеровує авто, а вам потрібно лише контролювати педаль акселератора, передачу та гальма (керуючись простими та розумілими інструкціями на екрані та звуковими сигналами).

Задля уникнення зіткнень на низькій швидкості в автомобілях Ford

Інноваційна система гальмування Active City Stop допомагає водієві уникнути зіткнення у повільному потоці транспорту або під час руху на низьких швидкостях до 50 км/год. кщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, автоматично
вмикаються гальма.

Bookmark & Share