ВІДЧУТТЯ ВІД ВОДІННЯ, ЯКИМИ ВИ КЕРУЄТЕ

Кожна деталь Mustang існує для того, щоб підвищити потенціал автомобіля на дорозі або гоночному треку, навіть у найскладніших умовах.

Режими водіння, які відповідають умовам і вашим потребам

За кермом Mustang ви повністю контролюєте всі параметри та динамічні характеристики автомобіля. За допомогою перемикача можна вибрати один із чотирьох режимів водіння: Normal, Sport Plus, Track і Snow/Wet. Кожне налаштування регулює прийомистість, передавальні числа (в моделях із автоматичною коробкою передач), зусилля на рульовому колесі та калібрування системи стабілізації. Відрегулювавши налаштування автомобіля відповідно до конкретних потреб, що відповідають ситуації, ви можете впевнено
керувати ним.

Насолода від поїздки

Жорстка конструкція кузова Mustang з новим підрамником в основі допомагає запобігти перекиданню на поворотах. Ретельно налагоджена подвійна шарнірна передня підвіска та багатоважільна незалежна задня підвіска забезпечують точне управління кутом повороту коліс, чутливий зворотний зв'язок на кермі та відмінний комфорт у русі.

Легендарна аудіосистема

Аудіосистема Shaker Pro потужністю 390 Ватт із цифровим радіо DAB+ та програвачем CD/MP3 на один компакт-диск. Дванадцять динаміків, у тому числі 8-дюймовий сабвуфер, встановлений у багажнику,забезпечують кришталево чистий стереозвук.

Передові технології голосового управління

Система Ford SYNC 2 із голосовим управлінням і кольоровим сенсорним екраном діагоналлю 8 дюймів є інформаційно-розважальною системою нового рівня. Дисплей високої роздільної здатності дозволяє здійснювати інтуїтивне управління кількома ключовими системами, у тому числі телефоном, аудіо, клімат-контролем і опціональною навігацією, за допомогоюголосових команд або дотиків.

Маневрування та тривалі поїздки без зусиль

Система рульового управління з електропідсилювачем (EPAS) автоматично підлаштовується під ситуацію, забезпечуючи більш легке та просте керування під час паркування в обмеженому просторі та впевненіший контроль над автомобілем на автомагістралях. На відміну від звичайних систем рульового керування з електропідсиленням, які працюють
постійно та споживають енергію та пальне, наша система EPAS активується тільки коли це необхідно, що сприяє економії пального. Крім того, ця система допомагає компенсувати ковзання, спричинене рухом схилами або бічним вітром, а такожусувати дисбаланс коліс на високих швидкостях.

Додатковий контроль при зрушенні на підйомі

Система допомоги при зрушенні на підйомі тимчасово не дозволяє автомобілю котитися назад або вперед з початком руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі на 2,5 секунди довше, що дає більше часу та можливостей контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на педаль газу.

Впевнене водіння у складних умовах

Система динамічної стабілізації (ESC) AdvanceTrac покликана поліпшити керування автомобілем. Датчики постійно стежать за швидкістю обертання кожного колеса, а також напрямком руху автомобіля та кутом повороту коліс. Система ESC точно регулює гальмівне зусилля для кожного з коліс, а також може знизити тягу двигуна. Це допомагає впоратися із надмірною та недостатньою прокручуваністю, що робить автомобіль стійкішим і простішим у керуванні. ESC і система контролю тягового зусилля також сприяють запобіганню пробуксовки коліс на мокрій або обледенілій дорозі. Натисніть кнопку ESC один раз, щоб вимкнути систему контролю тягового зусилля, або два рази, щоб знизити рівень сприяння системи ESC водію. Натисніть та утримуйте кнопку більше п'яти секунд, щобповністю відключити систему ESC. Вибір за вами.

Змусьте задні колеса крутитися за допомогою Line Lock

Електронна система блокування передніх коліс Line-Lock – це остання новинка та ексклюзивна технологія Mustang. Щоб ефектно стартувати та поліпшити зчеплення з дорогою, вижміть педаль гальма, щоб заблокувати передні колеса, відпустіть, а потім натиснітьпедаль газу – задні колеса будуть вільно прокручуватись 15 секунд.

 

Дигун об'ємом 2,3 літри з передовою технологією EcoBoost

Революційна технологія двигуна EcoBoost об'ємом 2,3 літри поєднує в собі безпосереднє вприскування пального, подвійну незалежну змінну синхронізацію розподільного вала та роздільний турбокомпресор. Результат: 317 PS, крутний момент 432 Нм, максимальна швидкість 234 км/год (145 миль/год), розгін до 100 км/год всього за 5,8 секунд. Потужність збалансована неймовірною паливною економічністю та рівнем викидів CO2 – всього 179 г/км.

Звук 5-літрового V8

Потужний двигун V8 об'ємом 5 літрів забезпечує ще більшу потужність: 413 к. с. і крутний момент 530 Нм. Графік потужності бездоганний у всьому діапазоні передач аж до максимальної швидкості 250 км/год (155 миль/год). Під час розгону від 0 до 100 км/год всього за 4,8 секунди ви також відчуєте поперечне прискорення 0.97g. Крім того, ви можете
насолоджуватись неповторним розкотистим ревінням цього двигуна.

Зворотній зв'язок із Track Apps у реальному часі

Відображає цікаву та корисну інформацію про робочі характеристики Mustang у реальному часі на вбудованому РК-екрані, щоб допомогти вам максимально використовувати можливості автомобіля. (Входить до стандартної комплектації).

Підготуйтеся до старту

Оберіть функцію Launch Control із набору додатків Track Apps вашого автомобіля, відрегулюйте обороти холостого ходу в діапазоні 3000-4500 об/хв, і новий Mustang забезпечить оптимальне зчеплення з дорожнім покриттям під час зрушення з місця: ідеальний старт, якщо враховувати доступний крутний момент 530 Нм.

Точне вимірювання прискорення та динамічного навантаження

Акселерометр – це прилад, який встановлюють у спортивних автомобілях, що показує прискорення вашого автомобіля або значення динамічного навантаження в режимі реального часу. Червона точка в центрі приладу постійно переміщується залежно від ступеня прискорення, гальмування або кутової швидкості повороту автомобіля. Максимальні показники останньої поїздки відображуються за межами приладу, поки ви не скинете їх.

Механічна або автоматична: якій ви віддаєте перевагу?

6-ступінчаста механічна коробка передач спроектована таким чином, щоб максимально використати потужність двигуна нового Mustang. Коротке передавальне число 1-ї передачі забезпечує відмінне прискорення під час старту з місця. Коробка передач із зменшеною відстанню між швидкостями також має точки примусового включення та синхронізатори, що гарантують плавність ходу. Оберіть 6-ступінчасту коробку передач SelectShift і ви отримаєте усі переваги автоматичної коробки, а також швидкість та ефективність механічної коробки за рахунок пелюсткового перемикання передач.

 

Пелюсткове перемикання: оцініть переваги швидкого перемикання передач на автомобілі з АКПП

Із коробкою SelectShift пропонується система автоматичного пелюсткового перемикання передач. Ця технологія, яка прийшла із автоперегонів, забезпечує швидке, просте та зручне перемикання передач. А оскільки перемикачі знаходяться на рульовому колесі, ви можете набагато ефективніше перемикати передачі під час проходження поворотів.

 

ОРИГІНАЛЬНІСТЬ І ПРОДУМАНІСТЬ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ ТА ЗРУЧНОСТІ

Низка інтелектуальних функцій та передових технологій значно спрощують керування автомобілем. Тому ви можете зосередити увагу на водінні та повною мірою насолоджуватися своїм Mustang.

Немає ключа – немає проблем

Система доступу без ключа Ford Key Free дозволяє вам закривати та відкривати автомобіль, не виймаючи ключа з кишені або сумки. Ця функція позбавляє вас від клопоту, коли ваші руки зайняті.

Спільне користування автомобілем без проблем із системою MyKey®

Технологія Ford MyKey® дозволяє встановити максимальну межу швидкості, налаштувати сигналізатор ременя безпеки та навіть гучність відтворення аудіосистеми. Ця технологія покликана забезпечити ваш спокій, якщо ви надавали свій автомобіль другу чи родичу, оскільки ви можете запрограмувати обмеження, які хочете встановити для цього ключа. Ви можете зберігати «господарський» ключ без встановлених обмежень у себе, а також можете замовити додаткові ключі обох видів.

Система Ford Easy-Fuel із функцією захисту від заправлення невідповідним пальним

Ця система робить практично неможливою заправлення вашого Mustang невідповідним пальним, тому що ви просто не зможете вставити в отвір бака невідповідну форсунку. А завдяки тому, що у системі Ford Easy-Fuel не використовується кришка, вам більше не доведеться морочитися із брудною кришкою паливного бака.

Простий рух заднім ходом – ви бачите все, що відбувається позаду автомобіля

Огороджувальні тумби, перила, низькі стіни... камера заднього виду відображає будь-які об'єкти позаду автомобіля на багатофункціональному дисплеї. Система активується автоматично під час включення задньої передачі та допомагає паркуватися у найтісніших місцях, показуючи віртуальні напрямні.

Датчики для максимально комфортного паркування

Опціональні паркувальні датчики допомагають оцінити відстань між вашим автомобілем і будь-якою перешкодою спереду або ззаду. У разі виявлення перешкоди датчики активують звуковий сигнал попередження, який стає інтенсивніше зі скороченням відстані.

Встановіть оптимальний температурний режим

Ефективний двозонний клімат-контроль дозволяє встановити ідеальний температурний режим у передній та задній частинах салону. Ідеально розташовані вентиляційні отвори ефективніше направляють потік повітря та легко регулюються. Налаштування можна змінювати регуляторами, що розташовані на центральній консолі, за допомогою 8-дюймового сенсорного екрана, або використовуючи голосове управління.

Освітлення салону, що відповідає вашому стилю, смаку і настрою

Система фонового підсвічування дозволяє вибрати один із семи кольорів для підсвічування панелі приладів, накладок порогів дверей, бічних карманів дверей, тримачів чашок і передньої зони ніші для ніг. Ви навіть можете комбінувати ці кольори, створивши та зберігши п'ять власних налаштувань за допомогою функції MyColour.

Автоматичні склоочисники з датчиками дощу

Склоочисники з датчиками дощу вмикаються відразу при виявленні вологи на лобовому склі, а потім самі регулюють швидкість своєї роботи, дозволяючи справлятися з усіма примхами погоди. Ви навіть можете встановити один із шести рівнів чутливості, які визначають, скільки вологи має зібратися на склі для включення склоочисників. Склоочисники з датчиками дощу встановлюються у стандартній комплектації разом із системою автоматичного включення фар (див. нижче).

Фари, які включаються автоматично, коли це необхідно

Новий Ford Mustang забезпечений датчиками, що визначають зниження інтенсивності освітлення наприкінці дня або різку зміну рівня освітленості. Наприклад, під час в'їзду до тунелю система автоматично включає фари.

 

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Передова протибуксувальна система (TCS) допомагає уникнути надмірного пробуксовування коліс і забезпечує найкраще можливе зчеплення із поверхнею дороги, покращує ходові якості та стійкість автомобіля саме тоді, коли це є найбільш необхідним. Система постійно контролює та регулює крутний момент, що подається на

Потужний стримуючий засіб від злодіїв

Удосконалена протиугінна система призначена для захисту Mustang, попереджаючи вас у разі проникнення сторонніх в автомобіль. Ця технологія також розроблена для того, щоб запобігти небажаного буксирування автомобіля. Налаштувавши систему різними способами, ви можете вибирати об'єкти спостереження: двері, капот і багажник.

Попереджає вас у разі зниження тиску в шинах

Важливо завжди підтримувати в шинах правильний тиск, це сприяє економії пального, оберігає шини від зносу та робить поїздку безпечною. Тому датчики постійно контролюють кожне колесо та інформують вас у разі виникнення проблеми, дозволяючи зупинитися, перевірити тиск і накачати або замінити колесо.

Комплексний захист

Передова система безпеки містить такі елементи: двоступенева подушка безпеки водія, оптимізована для захисту грудей, двоступенева подушка безпеки пасажира та колінна подушка безпеки водія. Ще одна інновація, яка вперше використовується в автомобілях Ford, – система Active Glovebox. Ця технологія дозволяє дверцятам відділення для рукавичок розкриватись у подушку безпеки, захищаючи ноги переднього пасажира. Для перевезення найменших пасажирів обидва задніх сидіння оснащені кріпленнями ISOFIX для встановлення дитячих крісел.

Міцність, обумовлена конструкцією

Конструкція кузова Mustang забезпечує максимальну жорсткість. Це забезпечує точне управління шасі та дозволяє в разі зіткнення поглинати ще більше енергії удару. Бічний профіль даху підвищує міцність, а усі бічні частини кузова приварені лазерним зварюванням, що також абезпечує додатковий захист у разі зіткнення.

 
 
Bookmark & Share