Функції Нового Ford Fiesta

В технологій завжди має бути певна мета. Усі передові функції та системи наче оживають, коли ви вмикаєте запалювання Fiesta нового покоління. Наприклад, функція активної допомоги під час паркування, адаптивний круїз-контроль, система допомоги в збереженні смуги руху, система розпізнавання дорожніх знаків... Познайомившись із цими корисними інтелектуальними технологіями, ви здивуєтеся, як раніше могли обходитися без них. 

Паркування і виїзд з паркувального місця без стресу

Інколи паркування може виявитися складним завданням. Але тільки не з Fiesta. Адже завдяки сполученню різноманітних технологій система активної допомоги під час паркування бере керування на себе не лише під час в'їзду на майданчик. Функція допомоги під час виїзду з паркувального майданчика також допомагає виїхати з паркувального місця. Система паралельного та перпендикулярного паркування визначає, чи достатньо місця для автомобіля, після чого паркує його заднім ходом. А система Side Parking Aid попереджує водія, якщо виявляє якісь перешкоди збоку.

Адаптивний круїз-контроль

Завдяки технології адаптивного круїз-контролю можна вибрати необхідну швидкість руху, а система підтримуватиме її автоматично. Якщо вбудований радар виявляє транспортний засіб попереду, система сповільнює рух вашого Fiesta, підтримуючи попередньо встановлену дистанцію. Як тільки дорога перед вами знову звільниться, система поверне автомобіль до заданої вами швидкості.

Передова система, яка допоможе вам залишатися на обраній смузі руху

За допомогою спрямованої вперед камери система попередження про зміну смуги руху визначає, якщо ви ненавмисно починаєте з'їжджати зі своєї смуги. Система попередження про зміну смуги руху попереджає водія за допомогою вібрації керма і відображає візуальне попередження. Якщо ви реагуєте повільно або зовсім не реагуєте,система попередження про зміну смуги руху допоможе безпечно повернутися на відповідну смугу. Ця система розроблена для багатосмугових доріг (таких як автомагістралі) і автоматично вимикається при швидкості нижче 65 км/год, окрім того її можна вимкнути вручну.

Бачить дорожні знаки, які ви могли не помітити

Система розпізнавання дорожніх знаків може відслідковувати постійні або тимчасові знаки на узбіччі або над дорогою. На панелі приладів підсвічується значок про обмеження швидкості або заборону обгону, який змінюється у випадку в'їзду в зону з іншим обмеженням швидкості.

Функція автоматичного перемикання дальнього світла фар. Допомагає вам бачити, не засліплюючи інших

Корисна під час керування вночі, система автоматичного перемикання дальнього світла фар тимчасово перемикається на ближнє світло, якщо виявляє попереду автомобіль або зустрічний рух, щоб уникнути засліплення інших водіїв. Після цього вона автоматично знову вмикає дальнє світло, забезпечуючи максимальний огляд дороги.

Технологія, яка «бачить» те, чого не помічає водій

У системі інформування про об'єкти в «сліпих» зонах (BLIS) використовуються радарні датчики, які сканують «сліпі» зони по обидва боки вашого Fiesta. При виявленні автомобіля, який ви не бачите, на бічному дзеркалі з відповідного боку загориться яскравий оранжевий індикатор. Якщо ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом і маєте обмежений огляд, система попередження про рух транспорту в поперечному напрямку виявляє транспортні засоби, що наближаються, і подає звуковий сигнал. Система також вмикає світлодіодний індикатор в бічному дзеркалі заднього виду (лівому або правому, залежно від напрямку руху транспортного засобу, що наближається).

Ford SYNC із системою екстреної допомоги Emergency Assistance може викликати допомогу, навіть якщо ви самі не в стані зробити цеl

Важливим елементом Ford SYNC, який здатен врятувати вам життя, є функція екстреної допомоги Emergency Assistance.* У випадку аварії, внаслідок якої відбулося розкривання подушки безпеки або аварійне вимкнення паливного насоса, система може використати підключений через Bluetooth® мобільний телефон, щоб автоматично набрати номер телефону служби екстреної допомоги. Ви можете відмінити виклик або, за потреби, поговорити з оператором служб. Проте найважливіше те, що система може передати життєво важливу інформацію, наприклад, ваші GPS-координати, навіть якщо ви будете непритомними.*

*Функція екстреної допомоги Ford Emergency Assistance діє на території більше40 європейських країн. Ця функція працює в поєднанні з сумісним з нею мобільним телефоном, який знаходиться у вас на момент спрацювання будь-якої з подушок безпеки (за винятком подушки для колін), або коли датчик, який зареєстрував зіткнення, перекриває паливний насос. Функції читання текстових повідомлень і екстреної допомоги Emergency Assistance підтримують не всі європейські мови. (Найсвіжіші дані можна знайти на локальному веб-сайті Ford).

Система, яка допоможе захистити пішоходів

Система запобігання зіткненням з функцією виявлення пішоходів допомагає виявити транспортні засоби і людей, які знаходяться на відстані до 130 метрів попереду автомобіля або можуть перетнути траєкторію його руху, і попереджає про це водія... Якщо водій не реагує, система викликає автоматичне спрацювання гальм. Ця нова технологія розроблена задля зниження важкості травм, які отримують внаслідок нещасних випадків, або навіть їх попередження. Вона працює не лише нашвидкості до 80 км/год, але й уночі.

 

Функції Нового Ford Fiesta

Для чого вибирати між захоплюючою потужністю та економією палива? З Ford Fiesta нового покоління ви отримуєте все разом. До ваших послуг бензиновий двигун EcoBoost з об'ємом 1,0 літра— п'ятикратний переможець в номінації «Міжнародний двигун року». Система Auto-Start-Stop економить пальне щоразу, коли ви зупиняєтеся на світлофорі, а вдосконалені динамічні характеристики і прекрасна керованість дозволяють отримати неймовірне задоволення від водіння.

Більше потужності. Більше економії. Більше задоволення

Революційний 3-циліндровий бензиновий двигун EcoBoost з об'ємом 1,0 літра і потужністю 140 к.с. можна порівнювати зі стандартним двигуном з об'ємом 1,6 літра, при цьому він споживає менше пального і забезпечує зниження викидів CO2 до 102 г/км. Безпрограшний вибір. Ви також можете обрати бензиновий двигун з об'ємом 1,1 літра і потужністю 85 к.с., який знижує шкідливі викиди до 101 г/км.

Потужний дизельний двигун

Віддаєте перевагу дизелю? Тоді обирайте двигун TDCi з об'ємом 1,5 літра і потужністю 85 к.с., який вирізняється економічністю і низькими викидами CO2: 3,2 л/100 км і 82* г/км для 3-дверної версії або 3,3 л/100 км і 84* г/км для 5-дверної версії. А якщо ви потребуєте ще більше потужності й ефективності, до ваших послуг — 120-сильний двигун з витратами пального 3,5 л/100 км і викидами CO2 89 г/км.

*Тільки з літніми шинами діаметром 15 дюймів.

Економте пальне із системою Auto Start-Stop

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або в заторі, ця система може автоматично вимикати двигун (при цьому зберігаючи подачу електроживлення на важливі системи, такі як фари, кондиціонер і Ford SYNC3). Коли ви будете готові почати рух, просто натисніть педаль зчеплення або педаль газу для автомобілів з АКПП і система знову запустить двигун. Система Auto Start-Stop особливо ефективна в місті, де вона може зменшити споживання пального на 10 % (в міському циклі).

Підвищення ефективності одним натисканням кнопки

У новому Ford Fiesta використовується оригінальне конструкторське рішення — кнопка Eco. Достатньо просто натиснути кнопку, і численні системи та налаштування допоможуть вам обрати відповідний режим економії пального. Наприклад, можна зменшити коефіцієнт прискорення, знизити кількість обертів холостого ходу та частоту обертання вентилятора системи клімат-контролю. Разом ці дрібниці можуть забезпечити значну економію.

Механічна чи автоматична коробка передач? Вибір за вами

Запропоновані коробки передач забезпечать максимально ефективну роботу обраного вами двигуна. На вибір пропонується одна 5-ступінчаста та дві 6-ступінчасті МКПП, а також 6-ступінчаста АКПП. Кожне перемикання передачі в автомобілі Fiesta буде плавним і максимально ефективним.

Двигуни, які відповідають суворим стандартам

Який би двигун ви не обрали для свого Fiesta, можете не сумніватися, він відповідатиме нормам викидів Euro 6. Для бензинових двигунів норми викидів Euro 6 означають, що двигун може виробляти не більше: 1,0 г/км оксиду вуглецю, 0,10 г/км вуглеводню, 0,06 г/км оксиду азоту та 0,005 г/км твердих частинок в атмосфері.*

*Стосується лише двигунів з безпосереднім впорскуванням пального.

Інтелектуальна інформаційна система покращує економію пального

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює вплив вашої манери керування на витрати пального. Система аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування і розрахункові витрати пального, а також кількість коротких і довгих поїздок, які ви здійснюєте. Після цього інтелектуальна програма пропонує поради для підвищення економії пального.

Більш ефективний спосіб підзарядки акумулятора

На відміну від традиційних систем, інтелектуальна система рекуперативної підзарядки Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор тільки тоді, коли це потрібно, і за можливості уникає цього тоді, коли ви натискаєте на педаль газу. Це допомагає зекономити ще більше пального і зменшити кількість викидів.

Покращена аеродинаміка скорочує витрати пального

При повільному русі завдяки системі активних заслінок решітки радіатора (Active Grille Shutter) решітка вентиляційного отвору залишається відкритою для охолодження двигуна. При збільшенні швидкості вона автоматично закривається, покращуючи аеродинаміку та допомагаючи економити пальне. З часом ефект цієї технології може стати дуже відчутним.

 

Функції Нового Ford Fiesta

Якщо інтелектуальні технології чудово працюють у вас вдома, то чому б не використати їх і у вашому авто? Саме тому Ford Fiesta нового покоління оснащений технологією SYNC 3, яка полегшує керування автомобілем, системою B&O PLAY, яка не дозволить вам нудьгувати під час подорожей, а також розсувним панорамним дахом, який зробить кожну поїздку приємнішою. Приготуйтеся відкрити в комфортному та зручному салоні численні технології, про які раніше можна було лише мріяти.

Ваша улюблена музика в неперевершеному звучанні

Незалежно від ваших уподобань в музиці, її звучання повинне відповідати задуманому виконавцем. Саме цього ви можете очікувати від Ford Fiesta. Чому? Тому що в ньому встановлена система B&O PLAY. Ця 675-ватна аудіосистема преміум-класу за допомогою 10 динаміків, вуфера і сабвуфера забезпечує насичене, потужне звучання. Усі передові технічні рішення були спроектовані, розроблені та відрегульовані спеціалістами-акустиками компанії B&O PLAY спеціально для нового Ford Fiesta. Вмикайте музику і насолоджуйтеся улюбленими виконавцями та композиціями в салоні вашого автомобіля, який перетвориться на концертний зал.

Бездоганна технологія голосового керування

Ford SYNC 3 — це сучасна система, яка дозволяє залишатися на зв'язку та керувати телефоном, відтворенням музики і навігаційною системою за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або кольорового сенсорного дисплея з діагоналлю 8 дюймів. Вона також підключається до Apple CarPlay і Android Auto, а використовуючи Applink ви зможете отримати доступ до улюблених мобільних додатків (наприклад, Spotify). Live Traffic допоможе вам уникнути заторів. Ви можете переглянути перелік місцевих ресторанів, просто сказавши: «Я голодний/голодна» або відкрити гід Мішлен, який допоможе вибрати ресторан і зарезервувати столик.

Великий панорамний дах створює відчуття світлішого та просторішого салону

На відміну від більшості автомобілів таких габаритів, Ford Fiesta пропонується з розкішним опціональним панорамним дахом з двох частин. Він або відкривається під кутом, або зсувається під задню секцію, пропускаючи більше світла в салон і даруючи відчуття свободи. Панорамний дах забезпечує природне освітлення, а сонцезахисне скло допомагає зберегти прохолоду і захищає вас від шкідливої дії ультрафіолетових променів. Шторка з електронним керуванням також дозволяє закрити або відкрити дах натисканням кнопки.

Ваш Ford Fiesta. Такий, яким ви його собі уявляли

Хочете персоналізувати ваш Ford Fiesta відповідно до власних вподобань? Широкий вибір опцій допоможе вам втілити свою мрію в життя. Від чистих кольорів, металіків, двоколірних поєднань і спеціальних кольорів кузова до деталей інтер'єру, стилів оздоблення та прошивки, а також різноманітного дизайну коліcних дисків... У пропонованих пакетах персоналізації авто ви обов'язково знайдете варіанти, що відповідають вашим уподобанням.

Зручний відсік для смартфонів

Док-станція MyFord Dock — це продумане конструкторське рішення для зберігання смартфона, MP3-плеєра або навігатора, яке дозволяє дивитися на ці пристрої, не відволікаючись від дороги. Док-станція розташована на центральній консолі і має навісну кришку, яка фіксує пристрій на місці.

Сидіння та кермо, які не дадуть вам змерзнути

Як варіант пропонується підігрів сидінь водія і переднього пасажира. Ви можете легко вибрати одне з трьох налаштувань рівня нагрівання за допомогою кнопкових перемикачів керування лівим і правим сидіннями з підігрівом, а червоний індикатор вкаже на обране налаштування. Морозними ранками, прохолодними днями або холодними ночами кермо з підігрівом зігріє ваші руки краще, ніж рукавички.

Немає ключа — немає проблем

Підійдіть до автомобіля, і датчики системи безключового доступу і запуску Ford KeyFree System розпізнають присутність електронного ключа, навіть якщо він знаходиться у вас в кишені або в сумці. Двері відкриються, а коли ви сядете на місце, потреби в ключі запалювання не буде. Просто затисніть зчеплення, натисніть кнопку стартера Ford Power, і мотор оживе.

Достатньо простору для ніг

За рахунок раціонального використання простору Fiesta пропонує ще більше місця для ніг як у передній, так і в задній частині салону. Окрім того, пасажири можуть зручніше вмоститися у витончених анатомічних сидіннях другого ряду.

Просторий салон

Проектувальники салону раціонально використали кожен квадратний міліметр простору. Залежно від конкретної моделі в салоні може бути до 19 окремих відділень для речей. Серед зручних функцій — «лоток для медіапристроїв», перед важелем перемикання передач, у якому можна зберігати мобільні пристрої. Вони не зісковзуватимуть під час руху, оскільки піддон оснащений прогумованою підкладкою. Окрім того, в ньому є роз'єм USB, що перетворює піддон на зручне місце для зарядки ваших пристроїв.

Інформаційно-розважальні системи вашого автомобіля...

Fiesta пропонує чотири різних рівня розважальних систем для автомобіля (ICE). До системи початкового рівня належить радіоприймач класу Hi-Fi, шість динаміків, Bluetooth, два роз'єми USB та інші опції. До система ICE найвищого рівня належить DAB-радіо, кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 8 дюймів, сумісність з Apple CarPlay і Android Auto, сім динаміків, система SYNC 3 з Bluetooth і голосовим керуванням, а також безліч інших функцій.

MyKey® — спільне користування автомобілем без проблем

Ця технологія дозволяє вам встановити максимальний ліміт швидкості, налаштувати сигналізатор паска безпеки і навіть, при бажанні, контролювати гучність відтворення удіосистеми. Система Ford MyKey® проста у використанні і покликана забезпечити ваш спокій, якщо ви позичили свій автомобіль другу чи родичу. Вставте ключ в замок запалювання, заведіть автомобіль, а потім виконуйте прості вказівки, щоб запрограмувати обмеження для конкретного ключа. Ви можете зберігати «господарський» ключ без встановлених обмежень у себе або навіть замовити додаткові ключі обох видів).

Фонове підсвічування надає салону сучаснішого вигляду

Фонове підсвічування дозволяє надати салону автомобіля м'якого та вишуканого відтінку в темну пору доби.

Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця інтелектуальна технологія дозволяє швидше вирушити в дорогу морозним ранком. Достатньо лише натиснути кнопку, і надтонкі нитки нагріються, щоб розморозити лобове скло і примерзлі склоочисники, а також усунути запотівання. Система спрацьовує за кілька секунд, навіть якщо на вулиці мінусова температура.

Встановіть комфортну для вас температуру

За допомогою додатково встановлюваної системи електронного автоматичного клімат-контролю вам достатньо просто вибрати необхідну температуру, а передова система кондиціонування повітря сама її підтримуватиме.

Дзеркала, які самі себе оберігають

Бічні дзеркала легко пошкодити під час в'їзду або виїзду в умовах обмеженого простору чи паркування на вузьких вуличках. Бічні дзеркала з електроприводом, що встановлюються на додаткове замовлення, допоможуть уникнути цього — ви натискаєте кнопку, і вони складаються всередину. А функція підігріву дзеркал дозволить швидше вирушити в дорогу морозним ранком і зробить керування безпечнішим.

 

Функції Нового Ford Fiesta

В автомобілі Fiesta нового покоління використано безліч передових технологій покликаних захистити вас, ваших пасажирів і автомобіль у випадку ДТП. Основні функції: Active City Stop, Door Edge Protector і SYNC 3 із системою екстреної допомоги Emergency Assistance. Окрім того, пропонується багато інших систем. Головним завданням деяких з них є попередження ДТП.

Подушки безпеки захистять вас у випадку зіткнення під будь-яким кутом

Крім передніх подушок безпеки водія і пасажира автомобіль також оснащений бічними подушками, які захищають грудну клітку і зміщують водія або пасажира із зони удару. Вони також можуть підняти руку водія або пасажира, забезпечуючи більше вільного простору між ними та небезпечними конструкціями. Шторки безпеки забезпечують максимальний захист по всій довжині, а підголівники захищають від удару при зіткненні ззаду. Для Fiesta немає нічого важливішого, ніж ваша безпека — автомобіль оснащений переднатягувачами пасків передніх і задніх сидінь, а також обмежувачами навантаження і сигналізаторами непристебнутих пасків безпеки.

Високий рівень безпеки

В автомобілі можна встановити охоронну сигналізацію Thatcham категорії 1, до якої входить сигналізація захисту периметра і система подвійного замикання Deadlock. Система подвійного замикання не дозволяє відкрити двері зсередини, навіть якщо зловмисник спробує проникнути в автомобіль, розбивши бічне вікно. Щоб активувати систему подвійного замикання, двічі натисніть кнопку «lock» (блокування) на брелоку.

Додаткове зусилля при екстреному гальмуванні

Система допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) допомагає автомобілю досягти максимальної ефективності гальмування в екстреній ситуації. Керування цією системою автоматично здійснює ESP, яка визначає інтенсивність тиску на педаль гальм і за потреби автоматично підсилює його.

Передові системи, що забезпечують більш контрольоване гальмування

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) й електронна система розподілу гальмівного зусилля (EBD) забезпечують більш контрольоване гальмування. Система допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) також допомагає вашому авто ефективніше гальмувати в екстреній ситуації. Вона визначає, яке зусилля видоклали до педалі гальм, і за потреби автоматично збільшує його.

Попередження при різкому гальмуванні для водіїв, що знаходяться позаду авто

Якщо вам довелося різко загальмувати в екстреній ситуації, аварійні вогнівми каються автоматично, заздалегідь попереджаючи водіїв, що знаходяться позаду, про потенційну небезпеку.

Зберігайте контроль за будь-яких умов

Електронна система динамічної стабілізації постійно контролює траєкторію руху вашого Ford Fiesta. Вона визначає, коли автомобіл ьвтрачає зчеплення з дорожнім покриттям і автоматично розподіляє гальмівне зусилля на певні колеса, стабілізуючи рух. Поведінка автомобіля на дорозі контролюється за допомогою вдосконалених датчиків антиблокувальної гальмівної системи і протибуксувальної системи.

Забезпечує рівномірний рух причепа

Система стабілізації причепа Trailer Sway Control виявляє «рискання» або розгойдування причепа і знижує швидкість автомобіля, вирішуючи цю проблему і покращуючи керування буксируванням. Система сповільнює авто, знижуючи оберти двигуна і поступово збільшуючи гальмівний тиск на колеса.

Автомобіль, який виконує гальмування самостійно

У повільному дорожньому потоці при русі з частими зупинками зіткнення — досить поширене явище. Інноваційна система Active City Stop допомагає уникнути зіткнень в повільному дорожньому потоці або на швидкості до 50 км/год. Система постійно вимірює відстань до автомобіля, який рухається попереду, якщо він знаходиться безпосередньо близько. Виявивши, що автомобіль, який рухається попереду вас, несподівано скинув швидкість, система викликає автоматичне спрацьовування гальм.

Рейтинг безпеки «5 зірок» — гарантія вашого захисту

Euro NCAP є провідною незалежною європейською організацією з безпеки. Вона оцінює безпечність будь-якого нового авто, використовуючи строгі критерії. Зусилля компанії Ford у сфері безпеки були винагороджені високою оцінкою: автомобіль Fiesta отримав рейтинг «5 зірок».

Запобігає появі прикрих вм'ятин і подряпин

На тісній парковці завжди існує небезпека пошкодження дверей вашого авто. Проте, відкривши двері Ford Fiesta, ви побачите, як висувається захисна планка, що оберігає лакофарбове покриття як вашого, так і припаркованих поруч автомобілів.

 
 
Bookmark & Share