Двигуни і трансмісії

B-MAX доступний з широким спектром передових бензинових і дизельних двигунів, а також коробок передач. Але є одна нова опція, яка виділяється надаючи виняткову потужність й крутний момент, а також вражаючу економію палива - бензиновий двигун EcoBoost 1,0 л.

Двигун EcoBoost

B-MAX доступний з революційним 1,0 л двигуном, який з потужністю в 100к.с. чи 125к.с., не поступається двигунам з об'ємом 1,6 л. Тим не менш, йому як і раніше вдається споживати на 20% менше палива, ніж інші рівноцінні бензинові двигуни. Насправді, його витрати палива і викиди CO2 більше схожі на цифри дизельних двигунів. Щоб досягнути цього, він був принципово модернізований - швидкий прогрів двигуна і зменшення тертя, це лише кілька покращень з довгого переліку. Його потужністю і економічністю, ви будете насолоджуватися так само, як і унікальним звуком, і спортивним виглядом авто. Поряд з двигуном EcoBoost, B-MAX доступно 1,4-літровий двигун Duratec, який виробляє 90 к.с. і 1.6л. Ti-VCT - потужністю 105 к.с. з автоматичною коробкою передач PowerShift.

Економічна 5-ступенева механічна коробка передач

Бензиновий 1,4 Duratec і 1,0 л EcoBoost постачаються з 5-ступеневою механічною коробкою передач, ретельно налаштовані відповідно до характеристик кожного двигуна.

Ефективна автоматична коробка передач

Powershift 1,6-літровий Ti-VCT бензиновий двигун поставляється з коробкою передач PowerShift. Ця шестиступенева, з подвійним зчепленням, автоматична коробка передач попередньо обирає наступну передачу для Вас, так, щоб ви не втратили потужність, коли зміните передачу. Її блискавичні, безшумні перемикання передач не тільки зроблять керування більш плавним і приємним, але і допоможуть економити паливо і знизити викиди CO2 в порівнянні з традиційними автоматичними коробками передач

 

Економічність

У поєднанні високоефективними бензиновими двигунами, B-MAX має ряд додаткових функцій, спрямованих на підвищення економії палива.

Використовуйте до 10% менше палива з системою Auto-Start-Stop

Коли B-MAX стоїть на місці, на світлофорі або на холостому ходу в черзі, ця технологія автоматично вимикає двигун (у той же час продовжуючи подачу електроенергії для вентилятора, фар та радіо). Система заведе двигун, коли ви будете готові рухатися. Вона ідеально підходить, якщо ви проводите значну частину вашого водіння в місті, так як це може скоротити споживання палива на 10% (міський цикл), або на 5% в змішаних умовах водіння.

Більш економічний спосіб повторно заряджати акумулятор

На відміну від звичайних систем, Smart Regenerative Charging заряджає батарею, тільки коли вона потребує цього і коли це найекономічніше. Наприклад, при гальмуванні технологія перетворює гальмівну силу в електричну енергію, щоб зробити повторну зарядку батареї в той час як ви знаходитесь в русі. Це може допомогти в економії палива і скорочення викидів.

Ефективне перемикання передач

Датчик на панелі приладів повідомляє Вам, коли перемикати передачу для максимальної паливної економічності. Це простий, але ефективний спосіб, щоб зробити кожну поїздку більш економічною.

Інтелектуальна система інформації, що допомагає вам керувати більш ефективно

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює наслідки вашого керування на витрату палива, в тому числі: швидкості, перемикання передач, плюс частка коротких та довгих поїздок. Програмне забезпечення Smart порадить вам те, як поліпшити свою економію палива, у відповідності з вашим унікальним стилем водіння

 
 
Bookmark & Share