Кросовер Ford EcoSport – розумно сконструйований, універсальний та ефективний з огляду на використання пального.

Це цілком тип компактного кросовера, в якому втілено цілу низку передових технологій, серед яких інформаційно-розважальна система SYNC, паркувальна технологія "hands-free", 1,0-літровий двигун EcoBoost.

З першого погляду впадає в око, що авто сконструйоване згідно вимог пересічного споживача: високий кліренс, передній та задній щитки захисту днища та запасне колесо зовні, на дверцятах багажника. 


Однак кросоверу Ford EcoSport притаманні також інші риси - не лише універсальність. Так інформаційно-розважальна система SYNC дає можливість водієві здійснювати та відповідати на дзвінки, управляти музичною системою за допомогою голосу. А у випадку отримання текстового повідомлення, достатньо вимовити певне слово, і система зачитає текст.

У авто Ford EcoSport застосовано також низку інших технологій, які покликані зробити кожну поїздку максимально безпечною, комфортною та приємною.

Наприклад, у лінійці двигунів присутній ультрасучасний відзначений нагородами 1,0-літровий 3-циліндровий двигун EcoBoost. А у поєднанні з передовими трансмісіями, створені на базі цього двигуна агрегати забезпечують виняткові експлуатаційні характеристики: тягове зусилля саме тоді, коли це потрібно та неперевершені показники паливної ефективності.

А якщо додати сюди такі особливості, як гнучкість, тиша інтер'єру, який має багато зручно облаштованих місць для розміщення різноманітних речей, матимете позашляховик, зручний не лише в експлуатації у «кам'яних джунглях», але й далеко за їх межами.

Bookmark & Share