Огляд Tourneo Courier

Ви шукаєте практичний, економічний і місткий автомобіль? Дбаєте про комфорт, стиль, технології і низькі експлуатаційні витрати? Тепер все це втілено в одному автомобілі. Зустрічайте Ford Tourneo Courier.


Цей компактний і просторий автомобіль пропонує достатньо простору для водія та пасажирів, а також має велике багажне відділення. Завдяки системі гнучкої конфігурації сидінь, простір салону використовується максимально ефективно. Автомобіль також оснащений корисними поличками для зберігання речей та іншими рішеннями, які покликані допомогти водієві та полегшити підтримання ним порядку всередині автомобіля. У розпорядження водія надається ціла низка передових технологій, які підвищують безпеку та комфорт керування. Серед них сучасна інформаційно-розважальна система Ford SYNC, яка керується голосом і дає змогу водієві здійснювати та отримувати дзвінки на мобільний телефон за допомогою простих голосових команд.


На Ford Tourneo Courier, одночасно з іншими, встановлюється 1,5-літровий дизельний двигун, а також титулований 1,0-літровий бензиновий агрегат EcoBoost — один із найекономічніших на ринку.


Компактний та стильний, багатофункціональний та економічний, а також оснащений десятками практичних рішень і новітніх технологій — саме таким є Ford Tourneo Courier. Чи це те, що ви очікуєте від вашого автомобіля?


Дізнайтеся більше про Tourneo Courier і відкрийте для себе його дизайн, ходові якості, ефективність і продуктивність.

Bookmark & Share