Додаткова допомога при рушанні вгору

Система допомоги при рушанні вгору Hill Start Assist (HSA) запобігає скочуванню автомобіля вниз. Система утримує гальма додаткові 2,5 секунди і, таким чином, ви отримуєте більше часу для того, щоб переставити ногу з педалі гальм на педаль акселератора. Це також добре спрацьовує при рушанні на слизькій поверхні.

Максимальне зчеплення при мінімальних зусиллях

Удосконалена система контролю тягового зусилля Traction Сontrol System (TCS) запобігає пробуксовуванню коліс, а також забезпечує максимальне зчеплення і стабільність там, де вони вкрай необхідні. Система TCS постійно відстежує поведінку автомобіля і розподіляє силу між колесами, щоб забезпечити необхідне зчеплення під час прискорення.

Система ESC — повний контроль незалежно від умов

Електронна система покращення контролю стійкості Electronic Stability Control (ESC) постійно відстежує положення авто на дорозі. Виявляє будь-які відхилення від обраної смуги руху (наприклад ковзання) та автоматично коригує положення автомобіля на дорозі. Ця система допомагає зберегти максимальний контроль над автомобілем і може зменшити гальмівний шлях в екстреній ситуації

 

Запобігання розгойдуванню причепа

Система стабілізації причепа Trailer Stability Assist (TSC) виявляє розгойдування причепа і знижує швидкість автомобіля, зменшуючи крутний момент двигуна та поступово збільшуючи гальмівне зусилля на всі колеса. Це відновлює стабільність і дозволяє вам підтримувати повний контроль над причепом на буксирі.

Покращення безпеки дітей

На двох бічних сидіннях у другому ряду встановлені кріплення дитячих крісел ISOFIX.

EBA – система допомоги при екстреному гальмуванні

Система EBA допомагає домогтися максимальної ефективності гальмування в аварійній ситуації. Функціонування системи полягає у вимірюванні гальмівного зусилля і, за необхідності, його збільшення. Для подальшого скорочення гальмівного шляху, нова система гідравлічного електроприводу гальм задніх коліс підсилює їх дію під час екстреного гальмування, після того як ввімкнена система ABS.

Захист від перекидання

Система запобігання перекиданню (ROM) відстежує положення автомобіля на дорозі та виявляє небезпеку, що може призвести до перекидання авто. Система ROM у свою чергу активує систему ESP, що допомагає відновити повну стабільність

Ремені безпеки

В авто встановлено стандартні триточкові ремені езпеки. Також присутня звукова сигналізація, що нагадує про необхідність пристебнутися.

 

Охоронні технології

Завдяки встановленим в авто найсучаснішим технологіям, вам не потрібно турбуватися про ваш автомобіль і про все, що знаходиться всередині. Ефективні системи сигналізації та інші протиугінні рішення допоможуть захистити ваше авто від викрадення.

Ви самі обираєте, які двері повинні бути відкриті, а які закриті

Стандартне оснащення нового Ford Tourneo Courier включає в себе центральний замок із дистанційним керуванням. Нова система є найбезпечнішою на сьогоднішній день. З її допомогою ви можете відкрити одні двері, в той час як інші залишаються закритими до тих пір, поки водій не натисне кнопку на передніх дверях. Використовуючи ту ж кнопку, ви можете контролювати блокування та розблокування всіх дверей автомобіля.

Дверні замки з протизломним захистом

Всі замки на дверях захищені від злому за допомогою дриля або стамески.

Дві високоякісні системи сигналізації на вибір

У якості опції доступна периметральна сигналізація, яка активується після примусового відкриття дверей або капоту авто. Для ще більшого захисту (і в якості відлякувального фактора) можна встановити також сигналізацію Thatcham 1-ої категорії. Ця передова система сигалізації активується автоматично при закритті автомобіля і видає гучний сигнал тривоги у разі крадіжки зі зломом, коли авто піднімають або зафіксовано рух усередині салону.

 
 

Безпека

Постійна допомога водієві

Ford Tourneo Courier оснащений технологіями, які постійно допомагають і захищають водія. Вони дозволяють легко рушити вгору, контролюють тиск у шинах і навіть здатні викликати аварійну службу, коли стався нещасний випадок. Автомобіль також використовує широкий спектр передових систем безпеки для кращого захисту вас і вашого автомобіля Ford.

Bookmark & Share