Максимальна потужність двигуна

Новий революційний трициліндровий 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost настільки потужний, наскільки цього можна очікувати від агрегатів об'ємом 1,6 л, але на 24 % нижчим показником споживанням палива та на 25 % нижчим рівнем викидів CO2— 119 г/км

Кращий в своєму класі дизельний двигун

Економічний двигун 1,5 Duratorq TDCi має потужність 75 к.с. або 95 к.с., і в обох варіантах забезпечує низьку витрату палива і низький рівень викидів вуглекислого газу — 3,8 л/100 км, і 99 г/км (з системою Auto-Start-Stop).

 

Економічність

Суперсучасні дизельні та революційні бензинові двигуни. Кузов, що має чудові аеродинамічні характеристики. Інноваційні технології і тривалі інтервали між техобслуговуваннями. Ось як Ford Tourneo Courier знижує витрату палива та заощаджує ваші кошти.

Тривалі інтервали між черговими техобслуговуваннями означають зниження витрат

Тривалі інтервали між черговими техобслуговуваннями означають зниження витрат. Кожен елемент нового Ford Tourneo Courier було створено з матеріалів найвищої якості. Як результат, висока витривалість авто та великі інтервали між техобслуговуваннями після пробігу 30 000 км або щороку.

Менша витрата палива завдяки системі Auto-Start-Stop

Коли автомобіль стоїть на місці (на світлофорі або в пробці), технологія Auto-Start-Stop автоматично вимикає двигун. Електроенергія подається до всього використовуваного обладнання (кондиціонер, радіо, електричні склопідйомники, фари, інформаційно-розважальну систему Ford SYNC), але машина не споживає ні краплі палива. Просто натисніть на педаль зчеплення і двигун знову запуститься! Ефективність технології Auto-Start-Stop найпомітніша на вулицях міста. У таких випадках економія палива сягає 10 % (міський режим)

 
 

Ефективність і продуктивність

Ефективність і низька витрата палива авто не можуть не радувати

Висока потужність. Низька витрата палива. Це ідеальне поєднання для кожного водія. Потужні бензинові та дизельні двигуни, що встановлюються у Ford Tourneo Courier, спроектовані таким чином, що економія палива помітна з перших кілометрів.

Bookmark & Share