Легке пересування та регульований простір

Складне технологічне обладнання Tourneo Custom робить пересування легшим, особливо у місті, де при нагоді стануть паркувальні датчики та камера заднього виду. Щоб полегшити Вам життя, у кабіні водія наявні додаткові відділення для речей і відкидний столик, ідеально пристосований для ноутбука. Позаду, у салоні можна розмістити пасажирів або багаж – регульовані сидіння створюють безліч конфігурацій для більшої зручності. Якщо Вам знадобиться більше місця, наприклад, для мотоциклів, дошок для серфінгу або туристичного спорядження, на даху є місткий багажник. Наявність у системі Ford SYNC функції голосового контролю означає, що Ви завжди будете на зв'язку, навіть коли Ваші руки зайняті кермом. Але фургон Tourneo Custom не тільки просторий і практичний, він ще й розкішно комфортабельний. Ви зможете розташуватися на місці водія із максимальним комфортом завдяки сидінню, яке разом із кермом максимально пристосовується до контурів Вашого тіла. Також пропонуються передні сидіння з підігріванням і відкидні задні.

 

Легший рух заднім ходом із камерою заднього виду

Тумби, баки, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран на дзеркалі заднього виду. Вона не тільки показує об'єкти, які Ви могли не помітити, але також допомагає припаркуватися, але відображає рекомендації, як краще припаркуватися у найвужчих місцях. Для додаткової зручності, вона вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу. Камера заднього виду може опційно встановлюватися у комплекті з системою Lane Keeping Alert 

Датчики, які допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об'єктів, допомагають водієві визначити відстань між Вашим авто та перешкодами, які знаходяться позаду. Щойно датчики виявлять об'єкт, вони активують звукове попередження, яке ставатиме гучнішим, що ближче Ви наближатиметеся до перешкоди. Ця функція створена, щоб допомогти Вам паркуватися впевненіше.

Полегшення маневреності уночі

Якщо Вам доведеться зробити крутий поворот уночі, Tourneo Custom допоможе віражними фарами. Вона активується при швидкості нижче 30 км/год поворотом керма, або індиактором. Віражна фара, розташована зверху передньої фари, автоматично повертається, повторюючи рух автомобіля, і освітлює необхідну частину дороги. Таким чином, будь-які маневри стають легшими.

Нова подорож: менше втоми, менше витрат

Система круїз-контролю з функцією обмеження швидкості з можливістю регулювання дозволяє рухатися у межах обраного Вами діапазону швидкостей. Вона також допомагає заощадити пальне, мінімізує можливість перевищення швидкості та, як будь-яка система круїз-контролю, підтримує обрану Вами швидкість.

 
 
Bookmark & Share